Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 173040 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Monika

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #540 kdy: Květen 25, 2009, 13:35:05 »
K Šediváčkově 111 máme pronajatou soukromou louku, kde je pouze záchod, sprcha nikoliv. Jednáme o eventualní možnosti ke sprchováni v obci Kubova Huť, ale teče nám tu Vltava. Máte tedy možnost si ještě rozmyslet, jestli přijedete. Dejte včas vědět

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: navrhy Petra + Barry + odpovedi
« Odpověď #541 kdy: Květen 25, 2009, 13:41:04 »
jo fajn navrhy, ale...
AD1 - volne startovani tu v pravidlech je, kdo chce je vyuzije, kdo ne... (vymluvy, ze by nekdo nekde trcel cele dopoledne jsou stupidni)
TO SE NEZMENI
AD2 - mapy jsou OPRAVDU fajn, vyhody zna kazdy. Ta nabidka tu je uz opravdu dlouho. Kdo chce ji vyuzije, kdo ne...
TO SE NEZMENI
AD3 - dnes, kdy ma KAZDY pristup k netu tak zverejnit trasu predem neni problem, je to dokonce moc fajn. Vsichni, i ti starsi a nepokrocili by se mohli podivat, aspon na zakladni nacrt trasy. Jenze: ... poradatele urcite na to nemaj cas... a navic... je to TAJEMSTVI  :-X (a je to venku) - proste kdo chce, trasu zverejni, kdo nechce...
poradatele NEZACNOU trasy zverejnovat. TO SE NEZMENI
AD4 - jo, tepla voda je fajn, pri vyberu kempu lze brat v potaz i kapacitu bojleru... ale do jake miry? bohuzel (oproti ostatnim navrhum) si myslim, ze to moc zmenit ani nejde
AD5 - Lenko, nevymejslej blbosti. Tohle jsou navrhy, ktere temer nic nestoji, ale potesi...

PS: Sedivackova 111 a sprchy - aspon to je spravedlive :D
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #542 kdy: Květen 25, 2009, 14:07:16 »
Reakce na Charles: Prosim kolik akci podobneho rozsahu jsi zorganizoval Ty ? Vuci organizatorum mi pripada dosti nefer Tvoje hodnoceni: stupidni ... vymejsleni blbosti .....

Za sebe: itinerar dopredu videt nepotrebuji. GPS nenosim a ani nebudu (pripadne mi to zbytečne, kdyz mam v ruce itinerar, kde jsou dokonce barevne vyznacene znacky a k dispozici mapu), ovsem takova mapa je jako suvenyr velmi pekna!
Volne starty jsou fajn, ale nepripadne mi zvlast dulezite (v praci nema taky kazdy pruznou pracovni dobu ...).

Zaver: myslim, ze navrhy se zvrhly v kritiku poradatelu. Ja jsem vdecna za to, ze se najdou lidi, kteri jdou do poradani a venuji tomu svuj cas a diky jim za to !

p.s. tak to drahá bahulice vypadá na to, že s sebou budu muset opet zacit tahat sprchac a fen :-)

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Olina+Aiken
« Odpověď #543 kdy: Květen 25, 2009, 14:32:44 »
Kolik treku? neporadam a ani jsem neporadal dogtreky - na foru jen trochu rypu - a jinak sem normalni(mozna)
jinaj je to tu dost casty dotaz. Proc se ptas?

to ze nekdo tvrdi, ze by cekal na startu CELE dopoledne je hloupa vymluva (pokud je na start 2 hodiny)
Ad5: Tenhle bod už tam nemáš, ale mám dotaz...DT už půjdeš po svejch a nebo bude povinností pořadatele každého po trati poponášet?
- to mi prijde jako vymejsleni blbosti - NIKDO nechce aby nas poradatel nosil (no vlastne si Lenka jen rypla do Petry)

a fakt mi nepripada, ze to je kritika, jen navrhy na vylepseni, ktere potesi
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #544 kdy: Květen 25, 2009, 15:07:09 »
Mončo, dotázek, je to Teplá , nebo Studená Vltava? Ať víme do čeho jdem >:D >:D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #545 kdy: Květen 25, 2009, 15:49:44 »
Já taky nemusím mít mapu se zakreslenou trasou, itineráře jsou dostačující, kolikrát si říkám, že by ten itinerář moh být klidně stručnější, aby byla nějaká sranda př orientaci, ne?

A v zrovna v létě si stěžovat na ledovou sprchu? V zimě bych to pochopila, v létě do toho vlezu i já a je to pěkná vzpruha  O:-)
   *   www.probarf.cz

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #546 kdy: Květen 25, 2009, 16:24:29 »
Mapy od Honzy se mi též moc líbí, ale jak říkáte, uvítám je, mám z ní radost, ale nevyžaduju.
Sprcha ve Šlapkách, no měl ajsme ji studenou, stejně jako na Jednookém a sice tam vlezu, ale jak jsem unavená tak se nezahřejum pokud není venku 30 stupňů. Takže bych ji uvítala.
To že nebude na Šumavě mě docela zarazilo.
Volný start je mi volný, to je fakt něco, co nevidím ani jako výhodu ani nevýhodu. Ale chápu, že to hodně startujících uvítá, a nemyslím si, že by to pořadatele zatížilo, říct start od do, a pak to zabalit a kdo neodstartoval má smůlu.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #547 kdy: Květen 25, 2009, 17:10:01 »
Tak já teda ještě jednu trošku do mlýna a pak už fakt mlčim...
Za svoje startovné si kupujete a pořadatel je povinen zajistit: trať, itinerář (kdy a jak vám ho předá je jeho věc, klidně ráno na startovní čáře), pořadatel je povinen vám sdělit kdy startujete, změřit vám čas a sestavit výsledkovou listinu tak aby bylo možno udělit body do MČR a tu zveřejnit (přečíst ji nahlas, vyvěsit na netu, vydat v místním plátku....). Vše ostatní (internetové stránky, ubytování, strava, sprchy,mapy, vyhlášení výsledků, ceny, upomínkové předměty, odvoz z trati...a tisíce jiných drobností které trek můžou zpříjemnit) je dobrá vůle pořadatele, jeho snaha pro vás něco udělat a třeba i přitáhnout na svou akci víc účastníků (tam pojedem, tam se dobře vařilo a byla teplá sprcha...)


a fakt mi nepripada, ze to je kritika, jen navrhy na vylepseni, ktere potesi

Jedním z důvodů proč skončil Oderák je i to, že mě něco připravovat pro tyhle "nový" lidi prostě nebaví... Důvěrně vám musím pošeptat, že podobná nálada vládne i mezi ostatními pořadateli...

Čárlsi ty se furt divíš, proč se ptáme, jestli jsi už něco pořádal...kurňa tak se pochlap, příští sezónu něco udělej...my ti to pak zkritizujem ;)

« Poslední změna: Květen 25, 2009, 17:15:11 od LenkaB »

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #548 kdy: Květen 25, 2009, 18:45:20 »
Já mam jen OT dotaz k těm startum, posouvá se čas vlétě na dřívější ranní hodiny? Páč v devět už je kolikrát vedro jak v poledne  ::)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #549 kdy: Květen 25, 2009, 19:07:54 »
Já mam jen OT dotaz k těm startum, posouvá se čas vlétě na dřívější ranní hodiny? Páč v devět už je kolikrát vedro jak v poledne  ::)
To zase záleží na pořadateli. Někde se startovalo i od 6.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #550 kdy: Květen 25, 2009, 22:11:49 »
Čárlsi ty se furt divíš, proč se ptáme, jestli jsi už něco pořádal...kurňa tak se pochlap, příští sezónu něco udělej...my ti to pak zkritizujem ;)
nojooo no, furt. kdyz to je SPOOOOUSTU prace, nakonec to ani nektery neoceni a furt si vymejsli neco novyho :)
to nekomu nabidnes prst(mapu s trasou apod.) - a von si pak mysli, ze ji musi mit na kazdym treku

Ja vim, nased sem do rozjetyho vlaku; tu nabidnou poradatele neco nadstandart(treba koupel v laznich), tu neco jineho. Oni se tim taky trochu trumfujou - a odlisujou(nastesti) ... to se pak mysli ze to je vlastne normal... sry no

PS: jo, poradal sem... asi 2x Silvestr na Sumave pro par kamosu O:-)
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

MarekZ

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #551 kdy: Květen 25, 2009, 23:06:18 »
Je to fakt zajimavá diskuze. Osobně nejsem toho názoru že by člověk který chce projít kus zajimavé trasy měl dostat všechno na podnose a možná ještě k tomu pozlaceným. Uplně se tady vytrácí to překvapení kam nás ti pořadatelé zavedou, co nám chtějí ukázat, a to bloudění k tomu taky patří. Nemyslím si že podstatou závodu v DT je dopředu si naťupat data do zařízení tipu "Gde Proboha Su" a potom jen sledovat šipku doprava a doleva a honem do kempu kde je teplá voda, pivo, postel. Trochu toho soužití (boje) s přírodou, orientace v terénu chuť přežít i když jsem si ráno neumyla vlasy ... Poprat se s tím, že jsem si vzal blbý spacák, mám málo vody, a slunce pálí jen, pes tahne jak sviňa a hospoda je v nedohlednu. To je romantika!! Na to jsem zbalil ženu. Trochu mě to připomíná začátky našeho trampování kdy jsme seděli v hospodě a študovali mapu kde ta značka ani nebyla zakreslená.
    Nějak se vytrácí ten pocit vítěztví každého kdo dojde do cíle a stává se z toho honba za rychlejším časem a konfortnějším zázemím. A pomalu přestává jít o to být se svým psem v pohodě v místech které jsem ještě neviděl a s lidma se kterýma jsem rád.
          

MarekZ

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #552 kdy: Květen 25, 2009, 23:13:58 »
PS: a navíc "Monte by to přece nikdy nevzdal"

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #553 kdy: Květen 26, 2009, 08:19:51 »
Mončo, dotázek, je to Teplá , nebo Studená Vltava? Ať víme do čeho jdem >:D >:D

Teplá a je báječná, koupu se v ní několikrát za léto  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #554 kdy: Květen 26, 2009, 09:48:24 »
Marku, "Gde Proboha Su" používám primárně na krabičky. Jo, když se ztratím, tak ji taky zapnu, ale většinou najdu správnou cestu dřív než ona družice (mám historického Legenda). Ostatně ony ty krabičky pěkně zdržujou, takže i kdyby mi GPS někde pomohla, tak ten čas zase díky ní "promrhám" jinde. Někdo má zas GPSku v batohu aby zaznamenávala trať a mohl sem pak strčit ty strašidelné grafy. Ono aby ti ukazovala přímo šipku "teď zahni doleva", to by ses předtím musel hodně snažit a každou takovou zatáčku do ní předtím nacpat. Jestli to někdo dělá, dobře mu tak.
Soužití s přírodou a se psem - ono je to snad o něčem jiným? Myslíš že Otu Pavla jsme si neužili, protože trať byla na webu půl roku dopředu? Nebo jsme si neužili Jednookého, když jsme to měli "mastňácky" všechno namalované v mapě? (tam jsem nenašla ani jednu krabičku, ta potvora se vůbec nechytala, ostatně na Šlapkách taky ne - souřadnice ležely doma na stole, tak jsem GPS na trať ani nebrala)
Honba za rychlejším časem, no nevim, kdybych se honila za časem, asi netahám těžkej foťák a nezdržuju se krabičkama, ne? Jo, na Šlapkách jsem tyhle dvě věci nechala v autě a dala si to nonstop - se mi chtělo, no a? Nějak to soužití se psem a přírodou nevidím ve vysedávání v každé hospodě po cestě a co ještě dělám jinak? Že jdu rychle? No ale to chodím i normálně. Většinou bivakuju, do té hospody taky občas sednu a klidně objednám vývar i psovi, aby si to užil. Někdo uváže psa u hospody a dvě hodiny v ní sedí - přijde ti to jako lepší soužití se psem? Co na tomhle změní lepší mapy nebo volné starty? Jo a překvapení kam nás pořadatelé zavedou - jaký je rozdíl když si trasu na mapě prohlídneš večer na mítinku nebo týden předem doma? Stejně to skutečné překvapení jak to tam vypadá, to že je na téhle louce krásný strom, támhle naproti silueta hradu a tady v příkopu krásná kytka, to stejně zažiješ až na trati.

Ke sprše - ano, bylo to rýpnutí po Jednookém. Nevím jak vy, ale já po dvou dnech ťapání zrovna nevoním a sprcha je pro mne vydatná motivace do cíle. Nehledě k tomu že se občas nechám zlákat nějakým rybníkem a až když jsem v něm, tak zjistím že nebyl z nejčistších. Na jednookém jsem vlezla do sprchy v sobotu v poledne, rozehřátá, utahaná a bolavá a ta ledárna byla teda dost krutá. Jenom pro rýpaly - když jsem chodila za 35 hodin místo za 20 (Jednooký 27), byla jsem rozehřátá, utahaná a bolavá možná ještě víc, takže rada "jít na pohodu" nějak nefunguje.

PS: no vidíš a já už vzdala tolikrát, asi budu mastňák  :-X :'(
PS2: a nezapomínejte že dogtrekking jde od desíti k pěti, už jsem zase byla na bedně!  >:D
« Poslední změna: Květen 26, 2009, 09:51:29 od Petra + Barry »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: