Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podakovanie za rocnik 2011

Autor Téma: Podakovanie za rocnik 2011  (Přečteno 29076 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #75 kdy: Červen 08, 2011, 18:08:11 »
Lidičky co je to ten volný start? To jakože bych třeba nemusel škemrat u zaměstnavatele dovolenou jen na pátek, protože ta se u nás takhle na jeden den někdy nechce dávat a odstartil bych si klidně až v sobotu? Jestli jo, tak to už tu mělo být dávno ;D To by pak byl dogtrekking i pro nás co ohýbáme hřbet pro kapitalisty ;D i víckrát než třikrát do roka  :D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #76 kdy: Červen 08, 2011, 18:12:40 »
Ano prosím, přesně pro tyhle lidi to bylo myšlené. Většina stejně vystartovala klasicky v pátek ráno, ale byli i tací, co šli v pátek odpoledne, nebo v sobotu ráno. Čas se počítal od odchodu do příchodu. Kdo vycházel,nebo přicházel v noci mě prostě vzbudil.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #77 kdy: Červen 08, 2011, 18:20:42 »
Naprosto geniální O:-) Konečně rovnoprávnost :) Ne že bych nepřijel rád už ve čtvrtek, ale u nás to dost často fakt nejde. Takže už se těším na příští rok a s asfaltem ani s kopřivama se kvůli mě netrhej ;D

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #78 kdy: Červen 08, 2011, 18:22:57 »
OK, píšu si tě :-) . Nechápu proč to tak nedělají všude, měla jsem strach, že to bude hodně náročné,ale nebylo. Spala jsem na gauči na verandě, takže se na mě nikdo nemusel dobývat, v polospánku jsem zapsala start a zase to zalomila :D . Pohoda.

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #79 kdy: Červen 08, 2011, 18:28:01 »
Akurat na "Zde jsou lvi" sme volny start nepotrebovali (lebo syn mal prazdniny) ale start v piatok rano je dovod preco nemozeme chodit na longy - syn je skolopovinny (t.j. volne piatky len jul-august) a ja sa musim zivit pracou.
Takze skoda ze to tak nerobia inde...

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #80 kdy: Červen 08, 2011, 18:55:08 »
Tak na Lefech už můžete s volným startem počítat kdykoliv. Doufám, že se chytnou i ostatní pořadatelé a stane se to běžným standartem :-)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #81 kdy: Červen 08, 2011, 19:55:27 »
Tak na Lefech už můžete s volným startem počítat kdykoliv. Doufám, že se chytnou i ostatní pořadatelé a stane se to běžným standartem :-)

No taková novinka to zase není a výhoda jak pro účastníky tak pro organizátory vždy také ne. Možná kdyby jsi si udělala čas a aspoň jednou se ti podařilo se dostat na schůzku pořadatelů tak by jsi mohla slyšet s čím se musí jiní pořadatelé potýkat a že to často není prostě možné. A také ne všem účastníkům to vyhovuje.

Je to pro tvoji akci v určitém ohledu výhoda, což je jen dobře, ale ne vždy a všude to jde a není to jen o vůli pořadatelů, nebo že by o této možnosti nikdy neslyšeli a neuvažovali.
tombru

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #82 kdy: Červen 08, 2011, 20:21:55 »
Pořadatelům to vyhovovat nemusí, to zcela chápu. Ale jak to může nevyhovovat závodníkům? Pokud jim nevyhovuje start např. ve čtvrtek v noci,nebo v pátek odpoledne můžou jít klasicky v pátek ráno,ne?
S časem na schůzku pořadatelů to u nás bylo, je a i v budoucnu patrně bude těžké :-( . Od patnácti vlastních a iks cizích psů se odjíždí dost těžko. Těch pár dní kdy je mi ochoten někdo hlídat si většinou šetřím na závody, nebo na rodinu. Nehledě na to, že mi termín schůzky bohužel skoro pokaždé s něčím koliduje :-( . Ale příště třá  vyšlu aspoň Mášenka, aby tam za nás někdo byl :p

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #83 kdy: Červen 08, 2011, 21:18:00 »
Biluš, tak uspořádej schuzi pořadatelů Ty, tam u vás a bude ;-)

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
K volnému startu a spol.
« Odpověď #84 kdy: Červen 08, 2011, 21:49:51 »
Tak na Lefech už můžete s volným startem počítat kdykoliv. Doufám, že se chytnou i ostatní pořadatelé a stane se to běžným standartem :-)
hm a jak to udělat např.:
- když Ti veternární správa potvrdí nějaký konkrétní čas na veterinární kontrolu
- když Ti z CHKO, NP, Lesů ČR dají povinnost že do toho a toho času musí všichni projít konkrétním místem (na Psici nám poslal lesní správce hlášení na ředitelství proto že se mu jako stoupenci nimrodů nelíbilo, že se na 46.km v 10 večer sešlo 10 lidí u kleští v lese na kontrole a my mu přece slibovali že žádné větší skupinky na trase nebudou vznikat)  :(
- je taky otázka zda lze udělat volný start Tvého typu při dvoj až trojnásobném počtu lidí a přitom chtít udělat třeba jednu nebo víc občerstvovaček na trase
- za sebe jsem třeba přemýšlel o variantě možnosti i pátečního odpoledného či podvečerního startu, tedy v souvislosti s veterinou 2 možné veterinární kontroly ale tím pádem limitem pro dojítí není třeba 48 hodin ale dojít do času třeba 2 hodiny před časem vyhlášení výsledků
- osobně považuji meeting za zbytečný v případě dostatečně připravených pokynů a trasy závodu
- pořadatelská schůze je trochu o nervy ale není od věci se na ní občas objevit, něco se přeci jen vyříká  ;)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #85 kdy: Červen 08, 2011, 21:51:36 »
Mě to zdůvodňovat nemusíš, proto jsem psal že kdyby jsi si udělala čas. A není to o nějakém odškrtnutí účasti na schůzce, ani to není povinnost, ale dají se tam získat i zajímavé informace a získat trochu jiný pohled na věci kolem pořádání.

Co se týče těch startu, tak to je na delší povídání, ale ne tady.
tombru

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #86 kdy: Červen 08, 2011, 22:28:14 »
hm a jak to udělat např.:
- když Ti ...CHKO, NP,...
Biluška má v tomto výhodu. Není CHKO ani NP... Je to konec světa ;). Určitě Tím nechci nazačit jakýkoliv zájem o změně nároků na Tebe coby pořadatele. Každý to dělá, tak jak může s ohledem na sebe, závodníky, čas a podmínky, do kterých se musí vejít, ať už návštěvní řády parků nebo stanoviska úřadů...
- je taky otázka zda lze udělat volný start Tvého typu při dvoj až trojnásobném počtu lidí a přitom chtít udělat třeba jednu nebo víc občerstvovaček na trase
Občerstvovaček jsem měl letos na LVEch já osobně 5. Nevím, jak by to Biluška´s team zvládal při větším počtu závodníků, ale při tomto nižšším to zvládali víc než dobře.
- osobně považuji meeting za zbytečný v případě dostatečně připravených pokynů a trasy závodu
Zde opravdu nebyl potřeba. Trasa byla díky pořadatelském značení mimo TZ natolik dobře průchozí, že nebylo nic třeba... Kdo měl trable, měl se zeptat, jak psala Bilu někde výše...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #87 kdy: Červen 09, 2011, 06:35:08 »
Peťo, to je dobrý nápad. Tombru, tímto nabízím k pořádání schůzky svou kuchyň s domácím zázemím a možností přespání na půdě. Ovšem pouze pro ty co se nebojí ducha Kvjetoše :D. Kdo se bojí může spát v kuchyni :D

Honzo KHP - s vetama problém nemám, zastávají stejný názor jako já. Tedy, že se jedná o zbytečnou byrokracii, kterou v rámci povinností musíme nějak odbýt.
S CHKO, NP a ničím podobným taky ne, protože tady prostě nejsou. Myslivci mě výslovně požádali ať jim to nehlásím, protože jim do toho nic není. A mezi řečí mi řekli, že by mi to rádi zakázali, nicméně nemůžou takže o tom raději nechtějí ani vědět :D :D :D . No a s občerstvovačkama pro ty co jdou přes den nemám problém, ti co jdou přes noc mají smůlu.

Je fakt, že na jeden malý zádrhel jsme narazili - asi na pátém kilometru byla odbočka z trati k rozhledně a zpět. Cca kilák, možná kilák a půl zacházka. 90% závodníků se na ni vyprdlo. Kdyby tam byla kontrola (živá, je to hned u vesnice, razítka a cokoliv jiného nám tam okamžitě ukradnou) tak bych měla alespoň důkaz, že to s tím nepodváděním na trati není tak žhavé jak většina longařů tvrdí :-( . Ale těžko tam někoho držet tři dny v kuse. Tohle budu muset ještě domyslet.
« Poslední změna: Červen 09, 2011, 07:06:49 od Biluska »

Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #88 kdy: Červen 09, 2011, 18:52:24 »
Jo a ještě jedno poděkování, tentokrát ne pořadatelům -  pořád naprosto nechápu tu náhodu, jak při čekání na bus místo něj zastavili a naložili nás Pačesovci, takže jsme se Frišťou nemusely péct další 3/4 hodinu v rozpálenym busu... prostě bezva prodloužený víkend :)
To my rádi :) Když už nemůžeme jezdit na DT, tak aspoň sbíráme pečené trekkaře u cesty :) Už se na vás všechny moc těšíme na Šerákovi!!!!!
Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: