Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podakovanie za rocnik 2011

Autor Téma: Podakovanie za rocnik 2011  (Přečteno 30301 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #45 kdy: Červen 06, 2011, 18:23:48 »
Bonec - Add kemp, péče o svěřence - no coment. **** (pět * by bylo s bazénem:-)

Dobrá, když ti teda nestačí řeka cca pět metrů od kempu tak příště dostaneš bazén. Ale jestli v něm nebudeš plavat tak si mě nepřej. A vůbec mě nezajímá, že příští trek plánuju na březen :D

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #46 kdy: Červen 06, 2011, 18:30:12 »
Bonec - Add kemp, péče o svěřence - no coment. **** (pět * by bylo s bazénem:-)

Dobrá, když ti teda nestačí řeka cca pět metrů od kempu tak příště dostaneš bazén. Ale jestli v něm nebudeš plavat tak si mě nepřej. A vůbec mě nezajímá, že příští trek plánuju na březen :D
Březen?? To je ale na bruntálsku leden II. :o Dostanu aspoň i sekyrku na prosekání?
5* ti bohužel dát nemůžu, páč hotel bez bazénu prostě pátou nedostane - to vim přesně, teď ho kvůli tý pátý stavej u nás v Puppu ;)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #47 kdy: Červen 06, 2011, 18:32:54 »
Dostanu aspoň i sekyrku na prosekání?

Nedostaneš, ale do povinné přidáme cep na umlácení vlků a sněhové řetězy :D

Jak se tady dělají citace?

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #48 kdy: Červen 06, 2011, 18:36:04 »

Jak se tady dělají citace?
:P jsem na to teď teprve přišla :D levej horní roh - citace

edit - pravej ;)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #49 kdy: Červen 06, 2011, 18:38:03 »

Jak se tady dělají citace?
:P jsem na to teď teprve přišla :D levej horní roh - citace

edit - pravej ;)

Tý jo, dobrý. Seš šikovná holka :D :D
Hele víš co? Naučíme se ještě pracovat s džípíeskou jo? :D :D

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #50 kdy: Červen 06, 2011, 18:41:12 »
no...... celou cestu z Prahy domu jsem strašně nadávala navigaci, dostala oficiální jméno Kráva.... a doma zjistila že tam jsou nastavený objížďky :o
do tý techniky bych se radši moc nepouštěla, to radši žlutý fleky na stromech 8)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #51 kdy: Červen 06, 2011, 18:59:20 »
No ale ty žlutý fleky jsou takový zaostalý :-( . Si pak připadám jak sto let za opicema když po mě chce Hanz vědět výškový metry a já mu říkám "no za Hynčicema je to trošku do kopce a u Rusína taky" :D :D :D

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #52 kdy: Červen 06, 2011, 19:15:35 »
no...... celou cestu z Prahy domu jsem strašně nadávala navigaci, dostala oficiální jméno Kráva.... a doma zjistila že tam jsou nastavený objížďky :o
do tý techniky bych se radši moc nepouštěla, to radši žlutý fleky na stromech 8)
No jo, ženský a technika co ? Než Vás to člověk naučí, tak už je to zastaralé. :)
Nevím proč si někdo stěžuje, že podle itineráře si nešlo prostudovat ani trasu,a prohlídnout si ji v mapě, možná proto, že po jeho obdržení už byl za 10 minut na trati, tak to opravdu stihnout nejde.  :)
My jsme si v klidu sedli a celou jsme ji v pohodě na mapě našli a i uložili do GPSky včetně asi 10ti kešek.  :)
Pak už jsem se jen občas díval o kolik se cesta necesta liší od mapy. A nebylo to nijak dramatické.
Na celé trase mi to pak ukazalo asi jen o 5 km více než bylo napsáno v itineráři.
Ale Vy se tu jen bavíte a kde jsou nějaké fotky ?  >:( , video už je hotové ale bez nich. Večer by tu mohlo být, záleží jak budou hoši na streamu rychlí.
Bíluško, nemáš ještě náhodou ty kontrolní kartičky s razítky a nemohla by jsi nějakou nafotit a někde ji třeba dát na rajče ? To byl údajně i pro nějaké motorkáře nezapomenutelný zážitek co se na MČR dává jako kontrola  ;D
Olda a bílá princezna Enngi

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #53 kdy: Červen 06, 2011, 19:23:55 »
....Ale Vy se tu jen bavíte a kde jsou nějaké fotky ?  >:( , video už je hotové ale bez nich. Večer by tu mohlo být, záleží jak budou hoši na streamu rychlí...

Pár fotek tu už je, jen se ztrácí v té plodné diskusi  O:-)
   *   www.probarf.cz

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #54 kdy: Červen 06, 2011, 19:25:52 »
Oldo - zkusím nějaké najít. Házela jsem je při odjezdu do odpadků, ale snad nějaká zůstala zapomenutá a zachovaná :D . Původně jsem chtěla použít razítka s Maxipsem Fíkem, ale bylo jich jenom pět tak jsem koupila tyhle :D :D

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #55 kdy: Červen 06, 2011, 19:26:42 »
Jo, jo o vás už vim  :) Ale od Vás mi to nějak nejde stáhnout,
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #56 kdy: Červen 06, 2011, 19:28:16 »
Citace
Bíluško, nemáš ještě náhodou ty kontrolní kartičky s razítky a nemohla by jsi nějakou nafotit a někde ji třeba dát na rajče ? To byl údajně i pro nějaké motorkáře nezapomenutelný zážitek co se na MČR dává jako kontrola  ;D

hlavne to ruzovy prasatko bylo dobry, u toho jsem neodolala a otiskla ho dvakrat :D

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #57 kdy: Červen 06, 2011, 19:29:39 »
Oldo - zkusím nějaké najít. Házela jsem je při odjezdu do odpadků, ale snad nějaká zůstala zapomenutá a zachovaná :D . Původně jsem chtěla použít razítka s Maxipsem Fíkem, ale bylo jich jenom pět tak jsem koupila tyhle :D :D
Jen škoda, že nějaké tajné nezbylo na rozhlednu, to by určitě zamíchalo pořadím  ;D
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #58 kdy: Červen 06, 2011, 19:32:01 »
Oldo mám je, už je skenuju :D . Na rozhledně byla kontrola předchozí dva ročníky. Pokaždé ji někdo (nejspíš děcka z vesnice) ukradl dřív než prošel poslední závodník :-( . Takže letos jsem ji tam nedávala. Měla tam být, nejlépe tajná, to by bylo disklých.... Píšu si to do poznámek na příští rok.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #59 kdy: Červen 06, 2011, 19:37:41 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: