Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podakovanie za rocnik 2011

Autor Téma: Podakovanie za rocnik 2011  (Přečteno 30116 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Mašer

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 189
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #60 kdy: Červen 06, 2011, 23:27:07 »
Takže, také děkujeme za pěkně strávený víkend a perfektní organizaci a tady jsou ty živé obrázky.  :)
http://www.stream.cz/uservideo/589805-zde-jsou-lvi-2011
Olda a bílá princezna Enngi

Offline Renča

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #61 kdy: Červen 07, 2011, 07:29:19 »
S Besskou děkujeme za skvěle strávený víkend, i když jsme v sobotu jely domů a přišly asi o to nejlepší - posezení s fajn lidičkama. Ale snad si to příště vynahradíme. Kdyby nebylo tohoto treku, tak bychom se do této oblasti nepodívaly. Děkuji za skvělý kulturní zážitek (odbočky na zajímavá místa nebyly moc velkou zacházkou). Organizaci můžu jedině pochválit a živé kontroly neměly absolutně chybu. Asfaltu bylo trošku víc, než jsem si představovala, ale nebylo by to tak hrozné, kdyby bylo trošku chladněji. Počasí se ale těžko dá ovlivnit. Ač mám rotvajlerku, což není zrovna vhodný pes na tak dlouhý trek, tak to zvládla skvěle i v tom vedru a když jsem jí na druhý den ukázala batoh, tak jí zajiskřily oči a hned se začala celá vrtět radostí. Celkově hodnotím trek velmi kladně a určitě se do této oblasti ráda podívám. Pár foteček je zde http://zrzeckaa.rajce.idnes.cz/Osoblazsko_2011/

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #62 kdy: Červen 07, 2011, 12:13:51 »
Ahoj lidičky, tak konečně fotky i u nás: http://vulpesvulpes.rajce.idnes.cz/Zde_jsou_lvi_2011/

Všem dík za parádní večer u táboráku, takhle jsem se už dlouho nepobavil

Offline Loganka

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 34
  • Souhlasu: 0
  • BAF!!!
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #63 kdy: Červen 07, 2011, 17:27:04 »
Ahoj lidičky, tak konečně fotky i u nás: http://vulpesvulpes.rajce.idnes.cz/Zde_jsou_lvi_2011/

Všem dík za parádní večer u táboráku, takhle jsem se už dlouho nepobavil

no napodobne Peťo a pockej az uvidis fotku se Solvinou :-) ale mozna radsi jen na fb, aby nebyly ty dukazy..., znas to, dnes uz si clovek musi davat pozor, aby byl pak hoden vubec neco poradat ;-)

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #64 kdy: Červen 07, 2011, 21:05:48 »
Přátelé, začala jsem přemýšlet nad dalším ročníkem. Na Osoblažsko už se nejspíš nevejdeme, tam už jste všechno viděli :-( . Chcete další rok poznat kopřivy v Polsku, nebo Zubaté žáby - www.zubatezaby.cz ?

Loganka1

  • Host
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #65 kdy: Červen 07, 2011, 21:15:05 »
dobre stranky :-) ja jsem pro ty brezi lane, uz kvuli měně...nicmene Te upozornuji, ze pokud hodlas konzultovat kazdou cast trati s kazdym ucastnikem dopredu, tak aby mu vyhovovala, tak se priprav na stejny pocet verzi trati kolik budes mit ucastniku ;-)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #66 kdy: Červen 07, 2011, 21:15:13 »
Něco málo z mých fotek je tu....

http://hannnz.rajce.net/ZDE_JSOU_LVI_2011
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #67 kdy: Červen 07, 2011, 21:23:32 »
dobre stranky :-) ja jsem pro ty brezi lane, uz kvuli měně...nicmene Te upozornuji, ze pokud hodlas konzultovat kazdou cast trati s kazdym ucastnikem dopredu, tak aby mu vyhovovala, tak se priprav na stejny pocet verzi trati kolik budes mit ucastniku ;-)
Konzultovat to nehodlám, kopřivy jsou tam i tam :D . Asfalt nejspíš taky, u Žab ho bude asi míň, ale bude tam víc bahna, protože těžba už skončila :D Spíš budu chvilku koukat jak se hádáte kde to bude horší a pak to natáhnu úplně jinam :D

Loganka 1

  • Host
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #68 kdy: Červen 07, 2011, 22:01:56 »
no tak koprivy snad posekas, ne!? kdyz uz ted vis, ze to nemame radi!

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #69 kdy: Červen 07, 2011, 22:23:28 »
Biluško, velký dík za úžasně fajnový, komorní DT, bylo to organizačně absolutně nesrovnatelné s loňskym ročníkem - to opravdu hodně oceňuju, ale to jsme si i řekli ;) Starali jste se o nás "jak o vlastní", a ta kantýna s velkým výběrem a zásobou, a to pivo jste zvolili dobře :) Bylo to fakt bezva, nemám potřebu si na cokoliv stěžovat, drobné nedostatky se vyskytnou vždycky, nadšení převládá a budu-li moct, za rok zase přijedu ;)

Jo a ještě jedno poděkování, tentokrát ne pořadatelům -  pořád naprosto nechápu tu náhodu, jak při čekání na bus místo něj zastavili a naložili nás Pačesovci, takže jsme se Frišťou nemusely péct další 3/4 hodinu v rozpálenym busu... prostě bezva prodloužený víkend :)

Brzánecká smečka

  • Host
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #70 kdy: Červen 07, 2011, 22:51:07 »
Jindrákovic Brzánecká smečka se připojuje s poděkováním za super víkend.Bylo to trošku jiné než klasický závod,ale tím právě zajímavé.Značení nemůžu rozhodně nic vytknout,asfaltu bylo sice více,ale pro Wikčiny tlapky rozhodně příjemnější než ostré kameny,takže botičky jsme nasadili jen na chvíli a to již téměř před koncem.Průchod bažinami a cestou necestou,se líbil nejen nám,ale i psům...v tunelech ve vysoké trávě vždycky ožili a tyto úseky nejrychleji utíkaly - asi jsme měly dost velkou výhodu že jsme šly s Marťou téměř poslední a cesta byla již hodně vyšlapaná a viditelná :-D Volný start za mě  jednoznačně bezva nápad!!!Takže za nás - rádi příště přijedeme znovu!!!!
Pár fotek z našeho putování aneb jak to viděla Martina na svém prvním longu ;-)
http://awista.rajce.idnes.cz/osoblaha/

Offline Zuzka & Sandy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #71 kdy: Červen 08, 2011, 10:13:15 »
Na výběr našich fotek se můžete podívat tady:
http://gwenny.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_ZDE_JSOU_LVI_cerven_2011/

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #72 kdy: Červen 08, 2011, 13:24:45 »
Pekne prosim, nemate nekdo itinerar ze Lvu?? Muj se mi rozpadl :(

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #73 kdy: Červen 08, 2011, 13:47:45 »
myslím, že ho v počítači najdu, večer pošlu :-)

Offline Hancze + Cora

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #74 kdy: Červen 08, 2011, 14:11:08 »
Začínající midaři (kteří mají problémy s rozeznáním pravé a levé strany) taky moc děkují za trek  ;D bylo to super! Cestu-necestu si užil hlavně jezevčík, který všechny větvičky a keře podlézal místo přeskakoval, takže o dlouhé vymotávání lanka flexiny nebyla nouze  >:D   Příště jedem zas, levou a pravou se do té doby doučíme  O:-)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: