Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podakovanie za rocnik 2011

Autor Téma: Podakovanie za rocnik 2011  (Přečteno 30108 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #30 kdy: Červen 05, 2011, 22:52:07 »
Libuš, je vidět, že jsi do toho dala srdíčko a povedlo se.Tak obětavý pořadatel se jen tak nevidí, aby jezdil coby pohyblivá kontrola s občerstvením a ještě rozvážel účastníkům to, co jim zrovna chybí ke spokojenosti. A lvi tam určitě někde byli :)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #31 kdy: Červen 05, 2011, 22:55:17 »
Žufrici to krásně uzavřeli, souhlas... Jsem rád, že zmizela karma, protože nezačínám zas a znova sbírat mínusy za to, že fandím tomuto trekku. Neměli jsme s ním jedniný problém a jak píše viz výše Petr Dvořák.... Byli jsme připraveni jít na dva bivaky. Troufnu si odhadnout, že to nebylo kvůli asfaltu, kde to trasovali ogranizátoři, ale kvůli sobotnímu úmornému vedru, za které nikdo nemůže... Pedy to po hodinové pauze vzala úplně jinak - do cíle mě vyloženě dotáhla. Možná nemám tolik trekků co Barda, ale určitě to nemusím dojít za žádnou cenu a to i cenu unaveného a znuděného psa...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #32 kdy: Červen 05, 2011, 22:56:17 »
Libuš, je vidět, ž...

souhlas s Tebou. Neuvěřitelný přístup organizárora...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #33 kdy: Červen 05, 2011, 22:59:10 »
Jéé, karma, ještě před hodinou tam byla  ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #34 kdy: Červen 05, 2011, 23:00:32 »
Pohyblivou kontrolu s občerstvením bych moc nevytahovala, vidím to minimálně na hranici pravidel - podmínky od pořadatele by snad měly být pro všechny stejné...

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #35 kdy: Červen 05, 2011, 23:02:45 »
Pohyblivou kontrolu s občerstvením bych moc nevytahovala, vidím to minimálně na hranici pravidel - podmínky od pořadatele by snad měly být pro všechny stejné...

Stejně tak, jako Ty vytahuješ, kolik jsi odešla trekků hvězdo. Je to to stejné, co Biluška již dokálaza zorganizovat. Prostě severní morava (tzv. konec světa) pro Tebe není vhodný kraj, protože Ti vadí i sprchy v zázemí, které taky nejsou povinností pořadatele, aby něco takové zařizoval. Počkej, jestli pojedeš Brezno ;)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #36 kdy: Červen 05, 2011, 23:04:01 »
Ty vole Petro, podej žalobu do Štrasburku.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #37 kdy: Červen 05, 2011, 23:06:05 »
A vůbec, víš v jakém tématu diskuse se pohybuješ? "Podakovanie za rocnik 2011". Nic z toho, co jsi tu napsala jako poděkování nevyznělo (můj osobní názor)... Založ si vlastní topic a stěžuj si tam :D
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline bonec

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 42
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #38 kdy: Červen 06, 2011, 08:29:28 »
Malé resumé od nováčka, pro kterého byli Lvi prvním longem a druhým trekem v životě vůbec.... takže nemůžu srovnávat.
Ale - add značení - JÁ, totální lama bloudivá, jsem nezabloudila, odbočky našla, jenom vymlácená čelovka s nastupující tmou u posedu "cestou necestou" mě donutila bivaknout o něco dřív než jsem chtěla, což se nakonec ukázalo jako nejlepší volba - nádherný místo pro zalehnutí s ranním přehlídkou srnčích stád, měkoučký ďolíček pod stromem... těžká romantika ;). Takže za mě naprosto v pohodě.
Add trasa - bolelo to :) ale jak by taky ne, když musim chodit v kotníkáčích, velmi mnoho jsem záviděla všem co měli botasky, ale na unavený šlapky stačilo 10min. pauza a zase se dalo dusat dál. Pokud bych se necejtila řádně uondaná, obávala bych se že je něco špatně :) Krásný louky, při západu slunce, parádička. Bažiny byly super.
Add pes - táhl a makal až na 93. km, zatěžko jí bylo jen těch posledních 5 při přechodu polí, bohužel nám to vyšlo na poledne, tak se jí ani nedivim. Ale packy jsou naprosto v pořádku, žádný puchejře, odřeniny, jen si vytvořila v podpaždí hotspoty, za což těžko může trasa:-) Snad si pro příště rozmyslí rvát mě celej kopec do Rusínova jak magor kvůli stopě :o Jediným šokem který utržila je následná únava - nechápe co se to děje, tohle se jí ještě za jejích 5 let života nestalo, aby se cejtila unavená:-)
Add kemp, péče o svěřence - no coment. **** (pět * by bylo s bazénem:-)

Takže za mě ano, i příští rok dam zabrat nejen tělu ale i autu, a těch 880km mu znova naložim:-)

Loganka 1

  • Host
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #39 kdy: Červen 06, 2011, 10:01:03 »
Zdravím organizátory a dogtrekkare, vetsinou davam prednost osobnimu podekovani na miste organizatorum, protoze diky rychlosti naseho internetu je vlozeni prispevku na diskuzi casto otazka nervu :-) ale tentokrat se musim vyjadrit i zde a ze si to uziju :-).
Za nas team absolutni spokojenost a pokud bude opet anketa o nej trek, tak Osoblazsko pro nas letos zase zatim na prvnim miste - kvuli celkove atmosfere, proste smes pocitu, netvrdim, ze bych si trat nepredstavovala trochu jinak resenou a pokud by se snazil někdo tenhle trek kopirovat, pak uz by to nebylo ono, jeden takovy za rok takovy staci. Ackoli asfalt na trekku normalne nemusim a vim jakou dokaze vyvolat u ucastniku histerii, rozhodne si jim zazitky z dogtrekkingu zkazit nenechame, lepsi  mega asfaltove useky  po nefrekventovaných silnicich, nez ostre sterky a kameny, kde se pes muze zranit a odrovnat daleko vic. Davam prednost trekku, ktery se v necem odlisuje, je v necem jiny, clovek uz pristi rok muze tusit, v jakem bude zhruba duchu a proste se musi prizpusobit situaci - o to vice zazitku preci! Znaceni téměř cele trasy mimo turisticke znacky bylo zabavne a když se clovek ztratil, tak organizátorka byla vždy ochotna poradit, pripadne mame mapu a mozek, ze…
Ja z pohledu organizatora uz bych si v zivote nedovolila nejaky trek kritizovat – vim co to da práce a priprav a dovoluji si tvrdit, ze ucelem organizace, je pripravit ucastnikum zážitek a nikoli se jim schvalne  snazit zničit psa a sanci na dobre umisteni v zavode, který zas az tak moc lidi nezajima :-), jasne kdyz se mi neco nelibi tak to reknu nebo si to necham pro sebe (priste proste neprijedu),  ale "zjebat" organizatora jak maly dite mi teda pripada fakt extrem!  A to jen z duvodu, ze to nebylo podle mych predstav a nemohla jsem si to odbehnout a odskrtnout si body v serialu v poklidu, to uz si snad delas srandu Petro,  jsi absolutne nesoudna! Prosim Te co by se stalo, kdyby jsi se nechala odvest nebo holt dvakrat zabivakovala a pojala to pro jednou jako tridenni prochazku, kdyz Te nezajimaji pamatky a zazitky, tak klidne muzes chodit v noci a v chladku  - to je asfalt idealni! Jasne, ze trek je hlavne o prirode, ale ja se docela rada podivam i na nejakou tu civilizacni zajimavost (verim, ze nejsem sama), nehlede na vyhody obcerstveni, ktere mesta nabizeji. No nic, proste Petrinu reakci nechapu a nesouhlasim s ni, a napada me otazka, kolik jsi Petro organizovala dogtrekku, ze mas tu drzost takhle drsne reagovat, kdyz uz se ohanis poctem absolvovanych zavodu? ;-)
Nicmene zpet k tematu diskuze, nam se letos opet libilo a s poctem pribyvajicich ucastniku musim ocenit i markantne se zlepsujici organizaci tohoto kontroverzniho dogtrekkingu, je to presne ten typ trekku, ktery bud milujete nebo nesnasite :-) Sprchy a zachody ve stylu Ally Mc Beal (spolecne pro obe pohlavi) se daji resit treba tim, ze si clovek zamkne a to uz za tu stale teplou vodu myslim stoji chvili si pockat, na zachod se dalo i do kadibudek (navíc smesne ceny za ubytovani snad ani narok na sprchu nedavaly!)...Priroda nadherna, takove mnozstvi zvere (i v kempu :-) se hned tak nevidi, ve chvili kdy mi tesne nad hlavou proletely dva pterodaktilove jsem si uz rikala, ze to organozatori prehani s tim koncem sveta, ale pak se ukazalo, ze to byla jen kombinace slunce, volavek a me unavy. Videli jsme biozemedelstvi v praxi (misto postriku na poli vybudovane mnozstvi budek pro ptaky), vesele kravy pasouci se v ciste krajine. Na kritizovanych usecich, kde se slo po asfaltu ovsem temer zadne auta a kdyz to clovek nehnal durch a delal zastavky ve stinu a v hospodach, tak se to cele dalo zvladnout i se psy uplne bez kulhani, puchyru a v pohode. A navic ja jsem to mohla jit i s kocarkem (mid s bivakem, druhy den navíc s Romanem, konec longu byl v podstate stejny jako mid), jen jednou me organizatori nastvali a to, kdyz nam vyhrozovali, ze usek mocal v lese s kocarem nedame a ja musela tenhle usek objizdet po silnici, abych se pak od Romana dozvedela, ze to bylo uplne v pohode a pak když uz jsme si mysleli, ze mame nejhorší za sebou, tak prisel usek 90% stoupani, kdy jsme kocar tahali na canicrossovem voditku asi 5 metru do svahu :-) ! Ale konecne jsem si po case uhasila dogtrekkingovy abstak a overila, ze Lvi opet nezklamali!  Navíc Roman odjizdel z tohoto trekku prezranej a to uz je co rict – takze zasobovani rovnez fungovalo na vybornou!

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #40 kdy: Červen 06, 2011, 12:01:59 »
Jsem moc ráda, že se vám u nás líbilo :-) . Fakt. Do deníčku si zapisuju několik poznámek k dalším ročníkům. 1) žlutou barvu nebrat. 2) závodníky s IQ menším než jejich věk nebrat. 3) Midařům-začátečníkům před startem vysvětlit význam slov "doleva" a "doprava", případně tyto nepoužívat v itineráři :D :D 4) do auta pořídit ledničku na piva. 5) v kantýně zavést samoobslužný systém, beztak si každý bral piva a dělal čárky sám :D . 6) to je překvapení, docela lituju, že mě napadlo až dneska v noci a ne před trekem. Neva, realizuju ho příští rok a myslím, že těm co mají smysl pro humor se bude líbit. Ti ostatní ho můžou prostě minout a říkat si jestli hrabe mě, nebo jim :p

Mimochodem, ty sprchy byli dvoje - jedny ve srubu (tam jak chodili všichni) a druhé v té dřevěné budce za těma kravskýma korytama. Teplá voda tekla v obou. Příště tam tedy dám velké značky samcý a samýce :p

Loganka 1

  • Host
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #41 kdy: Červen 06, 2011, 12:21:55 »
hele Bilus, ty znacky na ty sprchy tam nedavej, to bychom prisli o historku, jak Roman, kterej se pripravoval na sprchu musel vpustit dobyvajici se trekkarku dovnitr, aby nerozbila dvere a pobavene pak sledoval jak se  tape po kohoutku  se slovy "ja mam oci zavrene, ja mam oci zavrene"  , nacez ji uklidnil, ze je jeste obleceny :-D

Offline Zuzka & Sandy

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #42 kdy: Červen 06, 2011, 14:54:32 »
Taky se přidávám s velkými díky a pochvalou! I pro nás se Sandy to byl náš první long a odjížděla jsem z něj (i když bohužel už v sobotu večer :( ) opravdu nadšená. Zatím jsem byla jen na midech ve Šlapanicích, tak nemůžu moc srovnávat, ale péče organizátorů a způsob značení se mi opravdu moc líbil. Pojízdná kontrola s povzbuzujícími slovy, alkem i nealkem a rizotem byla naprosto dokonalá. A zároveň to byl skvělý orienťák a já jsem díky tomu na sebe pyšná, že i když mám šílený orientační nesmysl, že jsem to zvládla bez většího bloudění. Sobotní parno bylo opravdu hrozné, proto dal můj soutěživý duch přednost zdraví mého pejska a dělali jsme hodně dlouhých přestávek po cestě, což mi nakonec vůbec nevadilo. Pokochala jsem se nádhernou krajinou, poznala spoustu příjemných lidí, z nichž někteří mi dělali skvělou společnost i po cestě, a zacházka k hřbitovům v České Vsi a v Osoblaze pro mě vůbec nebyla zacházkou, ale krásným kulturním zážitkem. Takže nemám naprosto žádné výtky a už teď se moc těším na přístí ročník!

Offline vašek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 48
  • Souhlasu: 0
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #43 kdy: Červen 06, 2011, 17:00:12 »
přidávám se k děkovačce  ;) Vše skvěle sladěno-trasa, značení, kemp, kantýna...očekával jsem minimální servis a komfort, takže skutečnost byla luxusnější než jsem čekal  O0 Vyzdvihl bych pár detailů..bivak mezi hraničními kameny-super..úplně volný start určitě má dost negativ, ale podle mě pozitiva převažují (závodit s Peterem Stolarikem a být v cíli o půl hodiny dřív je fajn pocit..co na tom, že startoval o den později  ;D )..po 60tým km potkat startující MIDaře a dojít s nimi je zajímavé zpestření, lepší než když jdou proti..sprchy naprostej luxus..servis na trati stál za to, poprvé jsem pil horký pivo  :o ..můj první trek 100+ ..těším se na příště

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #44 kdy: Červen 06, 2011, 18:00:41 »
   *   www.probarf.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: