Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 173042 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #30 kdy: Prosinec 03, 2007, 12:21:55 »
to je skoro už jak rozdělení na dve tábory :)ale jen názor za sebe začátečníka, neběhače :)
líbí se mi i klasickí DT,občas s někým zabloudit :D i Romanovy běhačské super značené, které si projdu, maximálně trochu popoběhnu O:-) oboje má své kouzlo a hlavně se sleze spousta stejne prdlých lidí se psy  :D
A+G+J

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #31 kdy: Prosinec 03, 2007, 12:38:03 »
No Lenko asi jsi mě nepochopila.
Tak sory. I ty tvé argumenty mě docela zaskočili až tak to vidíš?Ja myslím že už si mě docela taky se tam poznala jaký vlastně jsem.

Vůbec ,ale se s těmi argumenty cos teď napsala neslučují a nechápu je.Tak promiň aspoň v tom se budu držet vlastního rozumu.

Ale raději se zase vrátim k mému pokornému přístupu k sportování.
Raději už se tedy nebudu vyjadřovat,protože to nikam nevede a hlavně se nechci hádat jak to vyznívá.

Půjdu si tedy svou cestou jak je dnes vlastně ve společnosti zvykem.
Ja se omlouvám jestli jsem tedy mluvil za někoho tak sory to byli jen mé osobní výplody a nepovažuji se ani nechci na tomto poli mluvit za nějaké jiné účastníky závodů.Nebo být nějakým mluvčím.Tady se to ani vlastně nedá.
Tak raději vás nebudu otravovat ať můžete např. na schůzkach řešit něco důležitějšího než např. mou osobu.Ať je tedy aspoň na světě někomu tedy líp.











Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
pořádání
« Odpověď #32 kdy: Prosinec 03, 2007, 14:53:10 »
Myslím, že můžeme být jenom rádi, že tolik dogtreků je a jsou v takové kvallitě v jaké jsou.....To, že přibyly další 2 treky je jenom dobře protože Orlické hory i Křivoklátsko za to určitě stojí.
DOG   TREKKING
chůze ze psem.......v tom případě by se mohly začít počítat kilometry a vyhrál by člověk co ušel nejvíc KM >:D
Stejně si myslím, že 90% lidí se stejně rozhodne kam chce a kam podle atmosfery a traťe a na nějaky body se můžou ....... :)
Toť můj názor

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #33 kdy: Prosinec 03, 2007, 15:52:03 »
Přesně tak.To bodování za daných podmínek už nemusí zajímat tolik lidí jako dříve.Je to svazující.

Opravdu se brzo dočkáme hodně závodů a různých jejich délek.A je to dobře .S tím souhlasím.Každý si vybere podle svého gusta.Opravdu může být i zajímavé třeba hodnotit kdo ujde nejvíce km za sezónu a ten by třeba mohl být vítěz.Opět by se našli takový kterým by to vyhovovalo.Opravdu se nebojme to nějak měnit hlavně podle toho co kdo chce s jakousi aspoň trochu fungující demokracii.Je to přirozený proces,který nejde nijak potlačit.

Ja třeba ještě v roce 2008 možná obejdu ty závody které se mě budou líbit ,ale jinak se začnu naplno  věnovat asi tedy MID závodům okolo 40 km a pomůžu i organizačně nebo propagačně vytvořit Dogtrekky na kratší vzdálenosti i např. pro lidi,kteří se z různých důvodu nemohou pouštět na 100km tratě.A různě přizpůsobit pravidla pro tyto kratší tratě.Podotýkám že je to jen můj osobní názor na tomto diskuzním fóru a prostě to tak cítím tak mě zase nenapadejte někdo že za koho tu vlastě mluvím.Je to jen můj svobodný projev názorů a obyčejně a prostě se chci jen o určitém tématu bavit.

Stovky si v budoucnu obejdu např. jen 3-4 za rok pro jejich zase jiné neopakovatelné kouzlo.



Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Veronika Koc.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #34 kdy: Prosinec 03, 2007, 15:58:34 »
Přeji pěkný den!

Mám takový malý dotaz, který sice není k Vaší dlouhé diskuzi. V termínovém kalendáři nejsou uvedeny žádné midy(loni byly). Možná jsem někde něco přehlédla.
 Chápu, že pro velké závodníky nejsou aktuální, "pohodáři" jsou nezajímaví, ale přesto si myslím, že i mid není k zahození. Např. já bych i long chtěla zkusit, ale pes bY to nejspíš neušel. Mám za sebou pouze pár "pochodů", ale zjistila jsem, že je to fajn...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #35 kdy: Prosinec 03, 2007, 16:00:11 »
Citace
Opravdu se nebojme to nějak měnit hlavně podle toho co kdo chce s jakousi aspoň trochu fungující demokracii.Je to přirozený proces,který nejde nijak potlačit.

Pořád mi tady chybí ten názor "širokých mas" prahnoucích po změnách... Kde jste kdo?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #36 kdy: Prosinec 03, 2007, 16:05:32 »
Veroniko neboj, midy budou, objeví se v propozicích a na stránkách jednotlivých závodů. Tohle je opravdu zatím jenom termíňák závodů zařazených do MČR.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
pořádání
« Odpověď #37 kdy: Prosinec 03, 2007, 16:19:27 »
široké masy se radují že je z čeho vybírat, případně už teď přemýšlejí kde sakra vezmou tolik dovolené  ;D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
pořádání
« Odpověď #38 kdy: Prosinec 03, 2007, 16:40:23 »
přidávám se k názoru, že můžeme být rádi, že s náma mají pořadatelé takovou trpělivost a připravují závody...co se týká bodování apod. - děláme to přece pro naše psy, ne?? a těm je nějaké bodování úplně ukradené, je jim jedno, jestli je vezmete na trekk, kde bude 20 nebo 100 lidí, nebo jestli to bude rovinka popřípadně kopce...

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #39 kdy: Prosinec 03, 2007, 16:42:15 »
no já jenom názor za úzkou veřejnost ;) chápu že když není čas, já nebo pes by sme 100 nedaly tak du na mid. jasně že se na trati nepředřem no teda já za psa nebudu mluvit když je na diskuzi ta demokracie=) tak ani po šerákovi sem nebyl nějak zvlášť zničenej tak určitě treky častěj a častěj sice tam nebude 150 lidí třeba jenom 80 ale můžeš si vybrat kam jet-nejet. a ktomu že nemám chuť k ničemu se vyjadřovat chutě mám různý  >:D ale co se týká pravidel nějak nevím co vylepšovat a tak se o ně nezajímám mimo to že se je snažím dodržovat O:-) a většinu treků zkrátit na 40km by uplně změnilo smysl tohodle "sportu" :'(

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
pořádání
« Odpověď #40 kdy: Prosinec 03, 2007, 19:39:54 »
Antož jsem tu byl zmíněn,  ;) tak reaguji: Milý Romane, mně nikdy nevadilo že běháš (a běháš rychle) mě vadí , že jdeš s HASKOU ve 30ti stupňovým vedru po asfaltu  3-4 hodiny, mě nevadí   tvoje akce (na méně km) ale mám srandu (a i každý soudný člověk) z "Mistrovství světa" a podobných názvů NIC VÍC a NIC MÍŇ  :D... howk  ;)
Ps. teď zrovna v 12/Pes přítel ... je pěknej článek o caniscrossu (krátký, bez báglu...), že se tam nevypravíš ukázat světu ( :D Evropě) jakej tu na ostravsku běhá pašák... :-X.... ;) :D ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
pořádání
« Odpověď #41 kdy: Prosinec 03, 2007, 19:54:45 »
Tak se mi zdá, že místo houfu přehlížených dogtrekkařů oplývajících zlepšujícími návrhy, se nám tu sešla celkem pěkná partička těch, kterým stávající pravidla vyhovují. :D Takže se nabízí otázka, proč za tohoto stavu něco měnit? ::)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #42 kdy: Prosinec 03, 2007, 20:56:55 »
Ja nechci nic radikálně měnit.Jestli jste si všimli tak v počátku této diskuze mě šlo opravdu jen o to bodování 7 závodů.
A to z pohledu někoho kdo bere dogtrekking závodněji.(A kde se tá diskuze opět dostala)
Je mi jasné a respektují tuto většinu lidí i jejich názory k tomuto tématu a je tady opravdu víc lidí kteří toto nemají zapotřebí řešit protože mají jiný přístup k tomuto sportu.
Ja mluvím opravdu za sebe a možná snad se s mým názorem ztotožní jen nějaká hrstká těch co dogtrek běhají a tak vás tedy nebudu raději moc tímto problémem dále zatěžovat,protože to opravdu někdo nemůže pochopit o co mi vlastně jde.
A dogtrekking jako takový je opravdu v podstatě chůze ze psem  v terénu a nikdo v roce 2001 nemohl tušit že se najdou v tomto sportu lidé kteří to budou běhat za 9-10 hodin a budou volat po nějakých změnách.Je jasné že kdo chodí na pohodu třeba za 20 hod. tak si také myslím že nepotřebuje volat po nějakých změnách v pravidlech ,které jsou plně vyhovující pro takto absolvovaný dogtrek.
Ja plně respektují ty co chodí a je vás na 100km tratích většina a myslím že pro vás jsou pravidla dost vyhovující,ale opravdu se aspoň trochu vžite do těch lidí co se podle vás honí za časy nebo umístěním a aspoň se je snažte nějak vyslechnout.Je nás tady opravdu i několik, kteří třeba i běháme a soutěžíme mezi sebou protože je to prostě závod.Jsme opravdu na jedné lodi a místa je tady pro nás všechny dost.I pro naše různe styly a pojetí tohoto sportu.
Ale je dobře když si tady vyměníme názory.Je to jen ve prospěch tohoto sportu a lepší kdyby se nic neřešilo.
Je mi jasné že při např. poměru při treku 20 běžců a 80 chodců jsme jako menšina a budeme se muset podřídít většině v pojetí pravidel atd. ,ale chci jenom poukazat že tady pár takových jako já je a chtěji se taky nějak vyjádřit se svýma názorama a problémama tak nás hned nezatracujte (tedy asi hlavně mě)když něco vidíme trochu z jiného pohledu.Ja jsem také nikdy nikoho nezatracoval a nikdy jsem se nenavážel ani nebudu do někoho kdo chodí treky třeba z mého pohledu pomalu a stejně beru na akcích každého ať absolvuje trek za 10 nebo 40 hodin.Vždycky jsem se snažil třeba i pochopit třeba ty co jdou i na dva bivaky a určitě to pro ně musí mít také velké kouzlo a plno pěkných zážitků.



 
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
pořádání
« Odpověď #43 kdy: Prosinec 03, 2007, 21:00:46 »
Nedá mi to, abych nepřispěla s troškou do mlýna. Já osobně bych na pravidlech neměnila nic, vždy mi přišly dostačující a i kdyby pořadatel nařídil, že si má každý přibalit do batohu cihlu, tak ji prostě přibalím a nebudu remcat. Co se týče množství závodů... díky mé chlupaté žirafce jich stejně musím polovinu vynechat, jelikož bude prostě moc vedro, tak prostě pojedu jinam, v příhodnější měsíc.... letošní sezóna mi trochu nevyšla, mohla bych se nazvat "smolařem sezóny", ale už se těším na příští rok a jsem ráda, že mám z čeho vybírat. A nějaké body? Jedu si užít přírodu, porvat se sama se sebou, a že přijdu poslední? Co na tom.

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
pořádání
« Odpověď #44 kdy: Prosinec 03, 2007, 21:23:18 »
Romane, jednou třeba přijde na tvé návrhy, ale současný stav věci je takový, že pro takové změny není zjevná dostatečná podpora mezi účastníky a pořadateli a způsob jakým se to snažíš protlačit taky není dobrý - to je prostě fakt.

Namítat něco po uzávěrce a ještě takovým stylem (zkus si svoje reakce přečíst a podívat se na to pohledem té druhé strany) nemůže nikdy dopadnout dobře.

Pořadatelé se snaží respektovat tvoje pojetí tohoto sportu a bylo by fajn, když to samé budou cítit od tebe - pak se dá mnohé mnohem lépe pořešit.

To je ode mě k tomuto vše.
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: