Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Parťák na DT

Autor Téma: Parťák na DT  (Přečteno 24827 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Parťák na DT
« kdy: Srpen 13, 2009, 22:14:40 »
Ahoj všem!!!

Mám takový problém - DT je mi dost sympatickej, loni jsem zkusila MID Otu Pavla, ale teď bych ráda šla LONG, leč...dost možná nebudu mít parťáka, ale určitě chci jít ve dvojici, zaprvý můj orientační smysl je, řekněme, slabší, zadruhý povahově nejsem zas takový soliter  :)
Ať už jde o brzy aktuálního Otu Pavla 2, nebo o DT obecně, klidně i na další sezónu....:

není zde někdo, nejlépe slečna kolem 25 roku (to jest jako já), kdo má ten samý problém a rád by se spároval?
Mám fenku RR, tolerantní vůči všemu a všem  ;)

Lucka

Máca s holkama

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #1 kdy: Srpen 14, 2009, 08:01:08 »
Ahoj, škoda, že nejdeš Otu Pavla 2, ale MID. Já jdu s čubinou čínského naháče úplně poprvé. A můj orientační smysl je více než špatný  ;D. Ještě si to zatím neumím vůbec představit, co to vše bude obnášet, ale pokud to nezkusím, tak nezjistím.

Bára B

  • Host
Re: Parťák na DT
« Odpověď #2 kdy: Srpen 14, 2009, 13:18:20 »
Ahoj,
takovýhle problém se ve většině případů pořeší při závodě samotném - po trase na 100% narazíš na ostatní závodníky a většině z nich vůbec nevadí, když se "zahákuješ" k nim. Ba naopak, sposta lidí se takhle seznamuje s ostatními ;)

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Parťák na DT
« Odpověď #3 kdy: Srpen 16, 2009, 08:23:44 »
Máco, no to buď ráda, že nejdu MID, páč jít spolu, tak se ztratíme hned za první zatáčkou, jak tak čtu, co píšeš :D

Bára B.:

No jooo, ale právě to ´ve většině případů´ je to, čemu jsem se chtěla vyhnout, páč většina není 100% a jak se znám, já mám dycky takový štěstí, že bych se seznámila tak maximálně s nějakym z křoví vylezlym úchylem, co by se převlíkl do kostýmu dogtrekkaře a dělal na mě machry s mapou :D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Parťák na DT
« Odpověď #4 kdy: Srpen 16, 2009, 14:19:57 »
Lucka: tohle vůbec neřeš...pokud na trekk nejdeš vyloženě s někým, s kým chodíš výlety a tak...protože každej má svoje tempo...takže pokud byste si fakt nesedli, tak buď zdrhneš ty, nebo ten druhej bude rychlejší a tvoje tempo ho bude zbytečně unavovat...a jak psala Bára - longy chodí hodně lidí, takže na někoho natrefíš, ze začátku půjdeš třeba 20km s tím, pak dalších 15 s oním, ten bude chtít jít nonstop, ta dá naopak přednost bivaku...prostě a zkrátka - vždycky se někdo najde ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Parťák na DT
« Odpověď #5 kdy: Srpen 16, 2009, 16:02:31 »
No jooo, ale právě to ´ve většině případů´ je to, čemu jsem se chtěla vyhnout, páč většina není 100% a jak se znám, já mám dycky takový štěstí, že bych se seznámila tak maximálně s nějakym z křoví vylezlym úchylem, co by se převlíkl do kostýmu dogtrekkaře a dělal na mě machry s mapou :D

Jak píše Jana...je hroznej opruz na někoho čekat a ještě větší za někým poklusávat. Popojdeš s každým kousek a pokud ti bude něčí tempo vyhovovat tak spolu doťapete třeba až do cíle. Nic lidi nesblíží tak, jako společně přetrpěné km :)  A úchyla se neboj, představ si, jak budeš vonět a vypadat už po 40 km...tak úchylnej snad ani nikdo není. >:D

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Parťák na DT
« Odpověď #6 kdy: Srpen 16, 2009, 16:22:01 »
"Nic lidi nesblíží tak, jako společně přetrpěné km"

Lenko, tak to vypadá, že bych se na DT mohla i vdát :D

Jinak máš recht, po pár propocenejch km je DT naprosto bezpečnej sport a i nejortodoxnější úchyl ztrácí zájem :D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Parťák na DT
« Odpověď #7 kdy: Srpen 16, 2009, 17:24:04 »
Tak to jsem so oddychla, že i jiné řeší úchyly na trati. Kdyby na mě přece jen nějakej vybafl, já mu řeknu, že jsou i mladší a pěknější ;D

Co se týče noci, na svém jediném treku jsem první noc dohnala jednu trekařku a inhed po pozdravu jsem si domluvila, že budem bivakovat spolu.

Dlaší noc, kdy mi všichni utekli, už jsem byla tak otupělá, že jsem úchyly neřešila. Manžel mi futr tvrdí, že čím hlouběji do lesa od civilizace, tím více bezpečno.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Parťák na DT
« Odpověď #8 kdy: Srpen 16, 2009, 17:45:20 »
Tak to jsem so oddychla, že i jiné řeší úchyly na trati. Kdyby na mě přece jen nějakej vybafl, já mu řeknu, že jsou i mladší a pěknější ;D

Co se týče noci, na svém jediném treku jsem první noc dohnala jednu trekařku a inhed po pozdravu jsem si domluvila, že budem bivakovat spolu.

Dlaší noc, kdy mi všichni utekli, už jsem byla tak otupělá, že jsem úchyly neřešila. Manžel mi futr tvrdí, že čím hlouběji do lesa od civilizace, tím více bezpečno.

No na to, že tvrdíš, že jsi stará máza, vandrama otřískaná, mě tvůj děs ze tmy v lese docela překvapil.
On by se tam bál asi i ten úchyla a do lesa by nelezl. Manža má pravdu.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Parťák na DT
« Odpověď #9 kdy: Srpen 16, 2009, 18:01:42 »
Strach se tmy a uchylů je moje 13 komnata, Ale na misce vah nakonec vždy převážilo chtění něco podniknout. Navíc spávám ve stanu, po setmění nemluvím na psy, aby nebylo slyšet, kdožeto jsem.

Když jsem se psama začínala, bála jsem se i za dne.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Parťák na DT
« Odpověď #10 kdy: Srpen 16, 2009, 18:04:36 »
Jsem si představila chudáka úchylu, jak rozřízne stanovou celtu a bafne na něho 6 haskounů  ;D ;D ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Parťák na DT
« Odpověď #11 kdy: Srpen 16, 2009, 18:07:35 »
Jsem si představila chudáka úchylu, jak rozřízne stanovou celtu a bafne na něho 6 haskounů  ;D ;D ;D
  :D .... to by nebyl úchyl, spíš nějakej samaritán... :D  ;)

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Parťák na DT
« Odpověď #12 kdy: Srpen 16, 2009, 18:13:02 »
Jen si utahujte z bezbranné ženy.    ::) Jde vám to moc pěkně!! :-X.

Vite jak jsem zajásala, že je mohu jít Stezku vlka, kde je společný bivak?


Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Parťák na DT
« Odpověď #13 kdy: Srpen 16, 2009, 18:40:29 »
Citace
Vite jak jsem zajásala, že je mohu jít Stezku vlka, kde je společný bivak?

hehe na stezce žádnej bivak neni tam je jenom pivak  ;) a tam sem se kolikrát bál znásilnění aj já >:D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Parťák na DT
« Odpověď #14 kdy: Srpen 16, 2009, 18:44:02 »
Já jednou donutím jít se mnou Mikoláše a to uvidíte, to si za rámeček nedáte >:D ^-^

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: