Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dnešní den aneb co jste dělali..?

Autor Téma: Dnešní den aneb co jste dělali..?  (Přečteno 66681 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #120 kdy: Listopad 10, 2009, 14:05:28 »
Já jsem kdysi u Zelí volila variantu kastrace s plody. Teď už bych šla do 2) porodit a uspat, případně jak píše Venca pokud existují nové potratovky ? ? ? Čauík s bulíkem a ovčounem se mi nejeví jako vtipná kombinace křížení  :(

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #121 kdy: Listopad 10, 2009, 18:41:37 »
   Varianta 2) by se mi jevila taky jako nejlepší ze špatného s tím, že by se jeden nechal, jenže u Anduly je poměrně vysoké riziko císařského řezu ( má dost úzké porodní cesty), takže to asi nakonec dopadne formou kastrace s plody. Nebo se na sonu ukáže, že tam nic není, a to by bylo úplně nejlepší. Jenže: jak proboha zajistím, aby se toto už nestalo? Zatím jsem u ní vždycky hárání bezpečně poznala, toto je trochu šok...

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #122 kdy: Listopad 10, 2009, 20:25:11 »
Nezoufej, když si jí žádný jiný pes nevšímal, je podle mě nejpravděpodobnější, že se nehárala a nic z toho nebude.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #123 kdy: Listopad 10, 2009, 20:50:55 »
Nezoufej, když si jí žádný jiný pes nevšímal, je podle mě nejpravděpodobnější, že se nehárala a nic z toho nebude.
Jo to mě taky napadlo, ale pak je tu možnost, že ostatní jsou gantlemani a začínající hárání ignorujou. Spermie vydrží i několik dní (přesný číslo si nepamatuju). Ale mě si nevšímejte, já jsem pesimista ;-) Snad se to nepovedlo...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #124 kdy: Září 08, 2010, 19:19:15 »
"Potulná pedikérka" občas užije srandy...
Dnes bylo úžasný kino u jedné zákaznice. Doga Majka (telátko zvící 85 kg) si v rámci falešky vzala do palice, že asi dvouměsíční koťátka jsou její štěňata. Celou hodinu je vytrvale lovila po kuchyni, neskutečně něžně si je snašela na gauč a snažila se je kojit (cecek větší než kotě).
Než donesla na gauč druhý kotě, první už zas někam prchalo, chudera nechápala, že její "novorozený dětičky" jsou tak akční, že rotují po skříních, po záclonách, po lustru... No a pohled na tlamu velikosti pasti na medvědy, jak jí z koutku čouhá kočičí ocásek   ;D
Naštěstí koťata to braly vcelku sportovně a nejúžasnější hračka je "maminčin" ocas. :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #125 kdy: Listopad 07, 2010, 13:20:47 »

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #126 kdy: Listopad 07, 2010, 14:52:58 »
Na nové podahly patří nové boudy >:D >:D ;D!! Pokud mozno s olivovym olejem s prichuti lososa :P O:-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #127 kdy: Listopad 07, 2010, 15:03:42 »
Kdepak, tyhle boudy jsou nesmrtelný...ty nevyměním ;D
A myslím, že psiska taky nee, tyhle jsou nejoblíbenější a byla o ně v zimě v létě největší bitva ;)
Konečně mají všichni stejný...vozím je postupně od kámoše, jak mu odchází psi...

Šárka Mik

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #128 kdy: Prosinec 03, 2010, 10:16:25 »
Díky dogtrekování ( psi se naučili chodit za  mnou ) jsem včera mohla poprvé vyzkoušet 6 psu a běžky.  Do kopce tah, po rovine tak napůl a skopce za mě.  Mate nekdo vyzkouseny, zda by bylo lepsi spis sjezdove lyže?

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #129 kdy: Prosinec 03, 2010, 13:03:00 »
Se šesti táhnoucími psy bych sjezdovky klidně skusila, jsou bezpečnější a lépe to pojede. Též jsem nad tím přemýšlela, ale těm mým dvoum musím do kopce většinou pomoct. Takže u nás zatím běžky :)

Erája1

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #130 kdy: Prosinec 03, 2010, 13:57:37 »
Sjezdovky máme vyzkoušené jenom za koněm  :D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #131 kdy: Prosinec 03, 2010, 14:29:07 »
tak hlavně sjezdovky mají ostré hrany, takže za mě rozhodně nezkoušet, pokud je nemáš na lajně, ale ve stejném chumlu jako na treku a nejsi špičkový lyžař  ;) btw. nejsou sáně lepší?

Šárka Mik

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #132 kdy: Prosinec 03, 2010, 15:15:33 »
Jo, sáně mám. Asi jsem si dlouho nenamlela hubu, tak mám roupy.  No ale hlavní duvod je ten že jezdím s dětma na běžkách a doted jsme jezdili bez psů a mě přijde škoda, venčit jen jednu část zvěřince ;D.  Když vemu děti na saně, nebudou se hejbat a pak nás doma převálcujou. V hlubokym snehu zas decka blbě šlapou pěšky, proto ty běžky.

Mám je  bud za sebou v chumlu a nebo pred sebou v chumlu. Pokud se neda bežkovani zapomenout, tak cca před 15 lety jsem brázdila s trojkou haskounu na bezkach Novohradske hory, 50 za den žadny problem.  Jen se mi občas klepaly nohy.

Offline marduch

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 0
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #133 kdy: Prosinec 03, 2010, 15:35:44 »
Šárka Mik - já jsem si pořídil BC běžky od Sportenu s ocelovýma hranama. Takže takový kompromis mezi sjezdovkama a běžkama. Jmenujou se Forester. Případně dělají ještě o něco širší Ranger. Manévrovatelnost ve srovnání s normálníma běžkama je nesrovnatelná.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #134 kdy: Prosinec 03, 2010, 20:17:21 »
Sjezdovky nebrat, viděla jsem hranama přeříznutý šlachy, když trouba najel se saněma na psy (cizí při předjíždění) a měl pod skluznicema sjezdovky :(
Šárko co budeš se šestkou na těch běžkách dělat až potkáte ovečky nebo prasátko? >:D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: