Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dnešní den aneb co jste dělali..?

Autor Téma: Dnešní den aneb co jste dělali..?  (Přečteno 58266 krát)

0 uživatelů a 12 Hostů prohlíží toto téma.

Magda a Viky

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #105 kdy: Říjen 10, 2009, 10:01:11 »
Míra si koupil hračku a Lenka tu s ní makruje  ;)
Jinak hezký.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #106 kdy: Říjen 10, 2009, 10:03:24 »
Vydržte...stejnou hračku si hodlá pořídit Gwen...bude umění až vás budou oči bolet :P

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #107 kdy: Říjen 14, 2009, 07:02:06 »
Ve 4 ráno mě vzbudil psí řev...proboha co se děje...vylítla jsem ven v pyžamu a bosky...nohy se mi zabořily do 5 cm něčeho bílýho a děsně studenýho...psi šílí a bourají ploty...takže honem převlíct a pustit ty uřvance ven, ať se můžou v prvním snížku vyřádit... :)
Scénář opakující se pravidelně každý rok...sakra už bych si na to mohla zvyknout ;D

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #108 kdy: Říjen 14, 2009, 09:53:06 »
 :D včera odpol po krupobití jsme si s pesanama dali 11,5 km - nikde ani noha - poho  :D  ;) jinak "fryšťákovcům" ani nezávidím... ;)

ŠárkaMik

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #109 kdy: Říjen 14, 2009, 14:55:40 »
To mě těší, že nejsem jediná, kdo občas vylítne ke psům v negližé, já jsem dokonce dvakrát letela ke stenatum v rouše Evině, ještě že už dospěli..

LenkaB. mobil

  • Host
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #110 kdy: Říjen 15, 2009, 10:35:47 »
Do rana 15 cm snehu a furt sype,od 400 m vys se to drzi,docela s autem brusli,silnicari jsou opet zaskoceni,lame to stromy,no chutovka na zaver tydne.

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #111 kdy: Říjen 15, 2009, 11:20:26 »
Lenko dík za zprávu, hodím do kufru řetězy. Zimní gumy mám od pondělka, tak snad Držkovou najdeme
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #112 kdy: Říjen 15, 2009, 11:53:49 »
tak jak lebaHU mašuješ? my teď půjdem Čt - Ne ještě 4x 11,5 km a od ÚT pak  5 x 19 . Pokud teda nebude některej den soustavně chcát :-X  :D  ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #113 kdy: Říjen 15, 2009, 16:16:43 »
Lenko dík za zprávu, hodím do kufru řetězy. Zimní gumy mám od pondělka, tak snad Držkovou najdeme

Hlavně všichni dobře dojeďte...já jsem byla ráno za prací na samotách ve voj. prostoru a bylo to výživný...tam se i silničáři bojí ;D

tak jak lebaHU mašuješ? my teď půjdem Čt - Ne ještě 4x 11,5 km a od ÚT pak  5 x 19 . Pokud teda nebude některej den soustavně chcát :-X  :D  ;)


Ty seš pilnej jak pilnik, já jsem byla 2x6 km a tak jsem se s těma debílkama vztekla, že z nich asi udělám předložky ke krbu >:D
No nic, budu muset začít hezky od začátku...ten nejmíň blbej ke kolu... :'(

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #114 kdy: Říjen 15, 2009, 22:17:09 »
Bez sedla na hubené kobyle = modřiny mezi nohama  :'( aúúú auuúú. Nikdy více!!! ;D
JJ,  v 17 letech z hecu tříhodinová vyjížďka s chlapama cvalem na kobyle po hříběti. cestou domů už jsem skoro plakala. Někdy tehdy jsem nějak pochopila, že za některý věci žádnej chlap nestojí  ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #115 kdy: Říjen 15, 2009, 22:18:39 »
Do rana 15 cm snehu a furt sype,od 400 m vys se to drzi,docela s autem brusli,silnicari jsou opet zaskoceni,lame to stromy,no chutovka na zaver tydne.
Včera u koní na české Sibiři sněhová "přeprška" a já s letňáčema na fávu. Radši jsem si čubu přehodila z kufru do auta, kdyby jel za mnou podobnej sebevrah a nedobrzdil to.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #116 kdy: Říjen 15, 2009, 22:45:09 »
No nic, budu muset začít hezky od začátku...ten nejmíň blbej ke kolu... :'(

A kdopak je šťastným výhercem titulu "nejmíň blbej"?  :D


Já jsem dnes přežila nejdřív asi hodku na D8, následně průjezd naší úžasnou metropolí :P a pak další 3 hodky na D1, která zejména v oblasti Praha - Jihlava byla velmi výživná  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline milena a mufinci

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
  • Vítězství je stav mysli
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #117 kdy: Listopad 10, 2009, 00:38:00 »
 Příhoda ze včerejška -  něco pro pobavení (i když mě to k smíchu zatím moc nepřijde): vzala jsem psy běhat, oba mufinky navolno a malamutici na postroji. V posledních dnech mufinka Andy vypadala, že se chystá hárat, ale dosud žádná krev, nijak zvětšená přezka a Mufinek se o ni zatím ani nezajímá. Na louce si hrála s cizími psy, fakt jenom hrála, žádné pokusy o naskočení tam nebyly. Tak jak si mám do pr... vysvětlit, že cestou domů jsme potkali vzdálenější sousedku se dvěma voříšky, z nichž jeden Andy zcela ignoroval a ten druhý, rezavobílý malý prevít,  Andulu nakryl? Prostě naskočil ...a bylo. Svázání 15 minut. Uvítám všechny odborné i laické názory na tuto věc. Nechápu doteď. Pro úplnost - Mufinkův zájem od oné události vůbec nevzrostl, zatímco při předchozích háráních vždycky doslova lezl po zdi, aby se k Andule dostal.
Na ultrazvuk zajdem koncem listopadu.
Pokud budou potomci do sbírky českých turistických, tak předinzerovávám, že tatínek je bulteriér x vesnický německý ovčák, zdravý, čilé a přátelské povahy, matka čaučau, nátury temperamentní a společenské. 

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #118 kdy: Listopad 10, 2009, 12:03:34 »
Tak to moc veselé neni... ale pokud se nehárá tak je ještě určitá možnost, že byl pejsek jenom šikovný.... snad

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #119 kdy: Listopad 10, 2009, 12:56:09 »
 :D čau Mufínci  ;) tak halt vydrž do 35.  dne a pak na Sono (u nás za 200,-) a když budeš vědět, tak možnosti
1) nový potratovky (mají být šetrný) , ale jsou dooost drahý (dle váhy čuby) esli má tak 30 kg tak cca 2 000,-
2) porodit a hned utratit
3) nechat ( ale prooooč ????)
4) kastrace (s plody)
tož Manituuuu ti pomáhej  ;) já bych asi volil 2)
čus brus V+10
« Poslední změna: Listopad 10, 2009, 12:58:22 od vencan+3 »

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: