Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Dnešní den aneb co jste dělali..?

Autor Téma: Dnešní den aneb co jste dělali..?  (Přečteno 55012 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Dnešní den aneb co jste dělali..?
« kdy: Květen 03, 2009, 08:45:28 »
My ušly (včera) 18 km.. :) Připravujeme se na MIDA na Šlapanice.. :)
A nevim, jestli vzít dva, nebo tři psy.. Ale asi vezmu všechny..
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #1 kdy: Květen 03, 2009, 10:05:23 »
Dnešní den? Ráno (jako poslední 3 dny nazpět) jsem byl "rozšlápnout" nové botky pro přípravu na Jednookého. Odpoledne je v Sivicích 1. regionální kolo Požárního sportu, takže se budu vyskytovat tam =)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
...
« Odpověď #2 kdy: Květen 03, 2009, 16:45:47 »
My trénujeme od pátku po Železných horách,Alena Kohlova,Andrea Pěkná,Michal Nádvorník před chvíli odjeli domů,Kila s kamarádkou Míšou se odpojili ráno,já mám zítra dovolenou,tak si to ještě natahnem.V pátek jsme dali 40,včera 40,dneska asi 20 a ještě 30 nám zbývá.Železné hory jsou nádherné,počasí dokonalé,všichni zúčastnění věřím spokojeni...   

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #3 kdy: Květen 03, 2009, 17:53:31 »
Mno my v pátek ráno odjezd z Brna do Štramberka, po poledni jsme odešly z ubytování na průzkum okolí (Trůba, Bílá, Hora, Kopřivnice, Šostýn) - krásných 20 km. V sobotu jsme šly na Hulkvady a pak do Frenštátu, to dělalo 27 km... Dneska už jen návštěva muzeí a jeskyně ve štramberku, naštěstí, protože Spoty  asi kvůli tomu hárání byla hodně unavená po té sobotě. Opravdu ťuhýk, takže na jednookýho fakt nejdeme.
Moc pěkný výlet, opravdu Lašsko doporučuju, i když nutno říct, že bohužel k Hukvaldům vedou samé cyklostezky, takže vššude asfalt :( 

Jeste k tem trasam, jednak jsme odvarila Spoty, coz akt nechapu, pac na Chribech dala 35  a byla naprosto v pohode, a jednak jsem znicila mamku, proto  jen tech par km, i kdz pro moji mamku je to docela zazitek, uz se  tesi jak se pochlubi, ze za vikend usla zhruba 55 km :)
« Poslední změna: Květen 03, 2009, 18:31:03 od Kniga »

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #4 kdy: Květen 03, 2009, 17:57:55 »
Lidi neštvěte...já jsem byla dnes odchycena otrokářem a přinucena dřít na plantáži, takže máme zasázený asi hektar brambor, cibule, mrkve a jiných polních zplodin :(

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #5 kdy: Květen 04, 2009, 13:47:48 »
Jů, sázení brambor >:D Lenko, já ti tak závidím, to je moje oblíbená činnost. Bohužel, když se to u nás koná tak mě povinnosti odvolají kamsi do hor, na trek, nebo jinam do přírody s hafinama >:D >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #6 kdy: Květen 04, 2009, 13:49:53 »
Jsem se plížila podél zdi s úmyslem uprchnout do lesů, bohužel jsem byla spatřena, odchycena a v okovech odvlečena na plantáž :'(

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #7 kdy: Květen 04, 2009, 17:35:46 »
Nezávidím a rozumím tomu. Proto to beru kolem pole i zahrady hodně velkou obklikou ;)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #8 kdy: Květen 04, 2009, 17:49:26 »
zlatý plantáže :-). já si po roce marodění s utrženým lýtkovým svalem dala 25 km a zjistila, ze patřím do starýho železa - nohy me bolely jako das :-(. Jinak Leni doufám, e dovezes aspon par kilo cerstveho hrasku z Vasi zahradky :-) O.

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #9 kdy: Květen 05, 2009, 10:49:44 »
tak jsem dal na rajče pár obrázků z posledního dubnového víkendu, kdy jsme s Esi a Corou byli prozkoumat polskou část masivu Králického Sněžníku
http://tulak.rajce.idnes.cz/
Laďa+Esi

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #10 kdy: Květen 05, 2009, 13:02:15 »
co to jsou plantáže před pořádáním klubovky a bonitace, už týden sedím na netu a cvakám přihlášky, obvolávám rozhodčího , sponzory, ceny, základní tábor a jiné a jiné věci jo a štvou mě lidi co se tady rozplývají nad tím, že pojedou na Jednookého, tak jsem se na něj těšila!!! :P

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #11 kdy: Květen 05, 2009, 13:05:47 »
 ;) že si tu práci ňák líp nerozvrhneš....  ;) já se docela trošku dost na 1okáče teda těším .... :D ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #12 kdy: Květen 05, 2009, 16:20:53 »
co to jsou plantáže před pořádáním klubovky a bonitace, už týden sedím na netu a cvakám přihlášky, obvolávám rozhodčího , sponzory, ceny, základní tábor a jiné a jiné věci jo a štvou mě lidi co se tady rozplývají nad tím, že pojedou na Jednookého, tak jsem se na něj těšila!!! :P

Já tě budu taky děsně nasírat...potáhnem se na Jednookým pěkně od jedné osvěžovny ke druhé...zatímco vy budete lítat s bosíkama jako paka v kruhu...fůůůj výstava!  :P

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #13 kdy: Květen 05, 2009, 23:09:58 »
Ksindle :P :), měla jsem jí rozvrženou, ale Petr měl mít původní termín Jednookého o týden dřív. Mám rozhodčího ze Slovenska a už nemohl přehodit termín dělala jsem proto vše. Jo jinak vy dobré dušičky, přesně jsem věděla jak Vám správně hodit udičku. No nic , má být krásně, tak Vám všem přeji aby to byl ten nejkrásnější trek letoška -  a to že bude když tam nemůžu být  >:D ;)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Dnešní den aneb co jste dělali..?
« Odpověď #14 kdy: Květen 05, 2009, 23:12:14 »

Já tě budu taky děsně nasírat...potáhnem se na Jednookým pěkně od jedné osvěžovny ke druhé...zatímco vy budete lítat s bosíkama jako paka v kruhu...fůůůj výstava!  :P

Hele nějaký blbec se vždycky musí najít ::) který udělá dobrý skutek a zorganizuje akci, sama to znáš, já v kruhu lítat nebudu, kdyžtak jedině okolo :D, mám v plánu sedět na židličce a užívat si to v sedě  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: