Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Placení startovného

Autor Téma: Placení startovného  (Přečteno 30054 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Lucka a smečka

  • Host
Re: Placení startovného
« Odpověď #60 kdy: Říjen 20, 2008, 20:20:56 »
Pánejo. To sem si řikala, jak je DT super a jak vy ste tady lidský...jak si ceníte toho, že někdo, jistej poloanděl, tu za pakatel pro vás utvoří super víkend...a jak sem šíleně ráda, že mě tam (budu jmenovat - Dáša) vzala i po uzávěrce...a seč sem nechápala, proč mám platit sto Korun českých navíc, i tak mi ta částka přišla směšná, tim víc, co vše byla na místě k mání a jak organizačně složitě se potom akce vyjevila, jak precizně byla připravená (mluvim o mym prvnim DT - Ota Pavel), jak šíleně fajn lidi se tam sešli a jak si uměj všichni vážit toho, co se ještě v podstatě zdarma dá vytvořit, jak utečou ven z tý hnusný komerce a zprofanovanýho města a najdou uprostřed lesů na chvilku svůj svět, ukradnou si ho a žijou ho, pro tu chvíli........a vy tu mektáte na téma omezení limitů a platba tak či tak či onak a bla bla. Že vám to neni blbý, a líto....dyť když vám vadí, kdy to končí, tak tam prostě nejezděte...a když to nemůžete zaplatit, tak to prostě neplaťte. Třeba si v tom prvnim či v tom druhym případě užijete lepší víkend :D  Nebo si zorganuzujte vlastní trek s vlastnim placenim - třeba předání osobně až na místě, či klidně až po DT - to by bylo vůbec nejlepší, ne? :D

Mmj, že sem tam smělá - a co takhle povolit pravidlo víc lidí najednou? Já totiž chci jít se dvěma mejma kamarádkama, možná s více...a víte co...prostě nechápu, komu by to co udělalo, kdyby se mohly větší skupinky.

Co?

Vyhovíte mi někdo? :D

A možná si pak ještě na něco vzpomenu.


Jo, už vim. Můj pes na treku nejí. Takže nehodlám nosit jídlo a zbytečně to tak mít těžký. A v botech by neušel ani km. Takže ani boty nosit nebudu.

Co takhle pozměnit povinnou výbavu a skupinkování???? :D :D

Pardon.

Kamenem do mě. Či rajčetem.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Placení startovného
« Odpověď #61 kdy: Říjen 20, 2008, 21:06:21 »
Lucko, DT fajn je, jen někteří s tím absťákem začínají letos brzo  :P a co se týká těch skupin - pravidlo je to proto, že jinak by asi lesníci a nejen ti, nebyli moc ochotní pouštět dogtrekkaře do lesa...ale vždycky nějakou větší skupinku potkáš  ;)

Lucka a smečka

  • Host
Re: Placení startovného
« Odpověď #62 kdy: Říjen 20, 2008, 21:15:21 »
Jano, však já vim, proč jsou omezený skupinky - ta otázka byla jen dráždění hada bosou nohou :D

Ten absťák má, jak vidim, nehorázný příznaky! Nejsou na to ňáký prášky? :D

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Placení startovného
« Odpověď #63 kdy: Říjen 20, 2008, 21:20:34 »
Jano, však já vim, proč jsou omezený skupinky - ta otázka byla jen dráždění hada bosou nohou :D

Ten absťák má, jak vidim, nehorázný příznaky! Nejsou na to ňáký prášky? :D
Jsou, jmenuji se 'lokalne-neorganizovane-organizovane-dogtreky' ... Ja diky stenikum jsem musel vynechat dva treky, na ktery jsem se moc moc tesil... :( - takze se fakt tesim na zimni vandr po slovensku (co asi rekne pejsa na 9 hodin ve vlaku?) a doufam, ze vyjdou plzensky :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Placení startovného
« Odpověď #64 kdy: Říjen 20, 2008, 22:36:46 »
mě se strašně líbí jak vždycky po pořadatelské schůzce si pořadatelé stěžují že se jim nikdo neozval s návrhem na zlepšení... no, tady pár návrhů padlo (jen pro připomenutí - "tričkovné" vymyslela Zuzka a s rozumným časem odjezdu přišla první Anďa) a už je zle. Jak si někdo dovolil říct něco proti!  :P

Na absťák to taky nevidím, já se po WSHC nějak nemůžu ani pohnout... holt mě baví chodit nadoraz, no... a taky mě baví provokovat, tak jestli to nebude tím...  :-X

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Placení startovného
« Odpověď #65 kdy: Říjen 20, 2008, 22:44:12 »
Návrhy se posílají přímo na  tvdt@dogtrekking.info
Pokud dá někdo návrh do diskuze, předpokláda se, že chce aby o něm lidi diskutovali. Lze zároveň předpokládat, že všichni zde diskutující nemají na věc stejný názor. ;)
« Poslední změna: Říjen 20, 2008, 22:45:50 od LenkaB »

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Placení startovného
« Odpověď #66 kdy: Říjen 20, 2008, 23:02:45 »
Citace
mě se strašně líbí jak vždycky po pořadatelské schůzce si pořadatelé stěžují že se jim nikdo neozval s návrhem na zlepšení... no, tady pár návrhů padlo (jen pro připomenutí - "tričkovné" vymyslela Zuzka a s rozumným časem odjezdu přišla první Anďa) a už je zle. Jak si někdo dovolil říct něco proti!
 

Jen bych upřesnil že nikdo z pořadatelů si nestěžoval, jen jsem upozorňoval ty co si stěžovali po schůzce na nějaké věci a podávali návrhy, že je pozdě, že na to měli celý rok a že jsem na to několikrát upozorňoval a že už mají smůlu...

Citace
Návrhy se posílají přímo na  tvdt@dogtrekking.info
Pokud dá někdo návrh do diskuze, předpokláda se, že chce aby o něm lidi diskutovali. Lze zároveň předpokládat, že všichni zde diskutující nemají na věc stejný názor. ;)

A o tomhle to přesně je, na diskuzi můžete konfrontovat svůj nápad a názor s ostatníma účastníkama, což znamená, že se dovíte co se jiným na vašem návrhu líbí, nebo ne a s tím musíte počítat. Tedy že se to někomu líbit nebude, nebo že někdo bude mít jiný názor a né se hned kvůli tomu čertit.

Pořadatelům to nejúčiněji můžete sdělit tak, že to pošlete na výše citovanou adresu. Moje 110kg maličkost jim to pak předá i s výtahem reakcí pokud se to probíralo na této diskuzi.

tombru

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Placení startovného
« Odpověď #67 kdy: Říjen 20, 2008, 23:11:51 »
Žufrik team, kde jsi vzala ty úžasné smajlíky? Sem s tím :)

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Placení startovného
« Odpověď #68 kdy: Říjen 20, 2008, 23:54:59 »
To jsem z toho jelen. Ted Lenka B:
Návrhy se posílají přímo na  tvdt@dogtrekking.info
Pokud dá někdo návrh do diskuze, předpokláda se, že chce aby o něm lidi diskutovali. Lze zároveň předpokládat, že všichni zde diskutující nemají na věc stejný názor. ;)

Ale pred tim Tombru jinde:
... Své náměty i se zdůvodněním mužete posílat na výše uvedené adresy, nebo psát do tohohle tématu.


Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Placení startovného
« Odpověď #69 kdy: Říjen 21, 2008, 00:49:22 »
To jsem z toho jelen. Ted Lenka B:
Návrhy se posílají přímo na  tvdt@dogtrekking.info
Pokud dá někdo návrh do diskuze, předpokláda se, že chce aby o něm lidi diskutovali. Lze zároveň předpokládat, že všichni zde diskutující nemají na věc stejný názor. ;)

Ale pred tim Tombru jinde:
... Své náměty i se zdůvodněním mužete posílat na výše uvedené adresy, nebo psát do tohohle tématu.


A co konkrétně na tom nechápeš? Zvlášť pokud jsi čet i tohle o pár příspěvků výše:

Citace
Pořadatelům to nejúčiněji můžete sdělit tak, že to pošlete na výše citovanou adresu. Moje 110kg maličkost jim to pak předá i s výtahem reakcí pokud se to probíralo na této diskuzi.

No dobře tak tedy ještě jednou:

Pokud chcete sdělit něco pořadatelům přímo, pošlete to na tvdt@dogtrekking.info a bude vám konkrétně po schůzce zodpovězeno tak jako v minulých letech viz. sekce nástěnka na dogtrekking.info.

Diskuzi můžete využít k získání podpory pro svoje názory a náměty, nebo také ne... :o  Klíčové náměty z diskuze, včetně reakcí budou také na schůzce probrány, ovšem nemusí být na ně přímo konkrétně reagováno jako v případě zaslání na e-mail jelikož nejsem schopen garantovat, že se mi podaří zachytit přesně diskutovanou myšlenku, zvláště u vášnivejších témat vlekoucích se i několik let...

Nejlépe je si jako autor námětu zjistit na fóru co si o tom myslí ostatní a pak to třeba i po případné korekci poslat jako podnět e-mailem.

Zkrátka e-mail je větší jistota, než diskuze ale obojí je možné. 
tombru

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Placení startovného
« Odpověď #70 kdy: Říjen 21, 2008, 00:58:02 »
Ty Tombru spíš ty někdy? ::). Už se ví kdy cca bude schůzka pořadatelů a kde?

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Placení startovného
« Odpověď #71 kdy: Říjen 21, 2008, 06:02:02 »
Žufrik team, kde jsi vzala ty úžasné smajlíky? Sem s tím :)
No občas pro vyjádření pocitů ty zdejší základní smajlíky nestačí... je potřeba si zajít na jiná fora
   *   www.probarf.cz

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Placení startovného
« Odpověď #72 kdy: Říjen 21, 2008, 10:07:52 »
Ty Tombru spíš ty někdy? ::). Už se ví kdy cca bude schůzka pořadatelů a kde?

No to jsem zrovna usnul  ;D O:-)

Dle dohody z minulého roku by měla být na přelomu listopad/prosinec u Jihlavy, ale termín ani místo ještě není potvrzeno. Schůzku by měl svolávat Láďa Páral.
tombru

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Placení startovného
« Odpověď #73 kdy: Říjen 21, 2008, 10:58:15 »
Hurá tak to je kousek. Jen prosím ne víkend 6-7.12, to jsem na výstavě ve Welsu v Rakousku

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Placení startovného
« Odpověď #74 kdy: Říjen 22, 2008, 02:40:00 »
Navrh na diskusi:

 - Zruste tu stupidni dohodu o povine delce etapy treku(40km), a nechte JEN doporuceni
NIKDO neudela trek na 5x16km, jedna kratsi etapa NICEMU (krom dohode) nevadi
nebo je snad nejaky skutecne ZAVAZNY DUVOD proc nemuze byt ve vyjimecnych pripadech kratsi? (a ktery trekarum muzete zdelit?)
viz diskuze ze Stezky vlka
Co je to za nesmysl? Celková délka je snad více jak 80 km a délka jedné etapy nad 40km je pouze doporučená. Navíc se jedná o long s povinným bivakem a ne o dva midy.Proč v tom zase děláte hokej???

Pravidla jsou pravidla a minimální délka etapy je pořadateli dogtrekkingů zařazených do MČR uznávána minimálně 40km. Tak je to dohodnuté a nemá cenu slovíčkařit a balancovat na hranách.
... taky mi prijde, ze slovickari tombru

 - Zavest povinny bivak - me se v Jesenikach fakt moc libilo, byl sem z toho nadsenej, konecne sem taky moch vyuzit tu svou povinou vybavu a uzit si spani venku, uzit si dvou spolecnych pařeb, spousty dobreho jidla...
mno sebekriticky: asi to nepujde, s ohledem na slozitost poradani, trekare, co raci spi skutecne out, a tak...
ale ja jen jestli se vam to taky tak libilo :-)

 - Add placeni startovneho... sic se tu uz duvody poradatelu probiraly (proc NE), ale....
taky raci platim na ucet (posty maj furt zavreno, je tam fronta, ztracim cas hledanim post...)
pri cenach sluzeb www.mBank.cz ... si muze KAZDY zalozit ucet treba i jen na poradani treku
sebekriticky 2: nekoho kdo jen trochu nechce, nepresvedcim(e) - tedy nerozebirejme to uz, ja si jen stezuju...
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: