Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 maly pes

Autor Téma: maly pes  (Přečteno 29137 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: maly pes
« Odpověď #30 kdy: Březen 06, 2009, 06:34:48 »
 ;) taky Honza Šeda šel Podbořany s trpasličím jezevcem s PP a championem  :D ;)

Offline milan71

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #31 kdy: Březen 06, 2009, 08:18:35 »
Dakujem vsetkym za odpovede. Dlhe roky som sa venoval chovu a výcviku foxterierov, tam viem ze dlzka vyslapu bola vzdy limitovana mnou a nie psom, teraz mam svojho prveho, este len rocneho jazvecika preto ma zaujimalo ci taku DT trasu vydrzi bez zdravotnych nasledkov. Potesili ste ma !
www.aviatik.info

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: maly pes
« Odpověď #32 kdy: Březen 06, 2009, 08:25:10 »
My máme malého křížence typu špic, a doprovází nas při zapřahání, sice na volno, ale tech 20-40 km co jezdíváme uběhne  uplne v pohodě, pri průmeru okolo 9 km v hod. Přesto všechno tloustne ^-^. Opravdu, jestli bude mit trochu trenink, proc by ne..

Máca s Cornel

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #33 kdy: Květen 13, 2009, 13:53:49 »
Ahojte, tak to jste mě moc potěšili. Mám šestiletou čubinu čínského naháče a taky jsem přemýšlela, že má hodně energie a snad i fyzičku, ale přišlo mi 100 km na malé plemeno fakt hodně. Ale, když tady píšete, kolik číňanů chodí a i další malá plemena, tak to je super. Nevíte někdo o akcích poblíž Ústí nad Labem?

Maky

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #34 kdy: Květen 13, 2009, 14:12:14 »
Máca: ahoj, jsem z ÚLu, sice tam teď přes semestr moc nebývám, ale o prázdninách bychom mohli občas někam vyrazit, my začali chodit před pár měsíci, ale víc jak 30km jsme zatím nedali. Mám 5kilovýho křížence šeltice a rozhodně není problém v tom, že by neměl energii. To ho spíš brzdí panička. Kdybys chtěl/a něco spáchat, ozvi se mi na mail makysek.rybaru@gmail.com

Máca s Cornel

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #35 kdy: Květen 13, 2009, 14:28:13 »
Maky: ahoj, tak to je paráda. To my určitě něco rády podnikneme. Zapíšu si email a ozvu se. Největší problém budu mít já s fyzičkou. Tak zatím

Offline Lucy+Benji

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
  • The Road goes ever on and on...
Re: maly pes
« Odpověď #36 kdy: Květen 13, 2009, 14:44:43 »
I já chodím s menším psem, Benji je vizuálně kokří princátko, ale je to neúnavný, šlachovitý sportovec, midy táhne stylem start -cíl,brzdím ho jen já, na longu se nebojím o něj, ale o sebe-ale už začnu i s longy, midy nestačí. No a kamarádka šla mid s trpasličí jezevčicí - a že by pak byla Béďa unavená, to tedy ani omylem.Koneckonců si myslím,že na celodenním honě nebo naháňce se ten můj nadře víc než když jen táhne vpřed na šňůře - i když teda má co tahat ;)
fotka ukradena žufrikteamu,díky!
Lucy a kokr

Máca s Cornel

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #37 kdy: Květen 13, 2009, 14:52:37 »
V mém okolí pejskařů toto nikdo neprovozuje, a když jsem jim říkala o dogrekkingu, tak na mě každý koukal, že jsem někde asi řachla ze stromu, aby se uklidnila, že mám jenom naháče. Tak jsem ráda, že to není o tom, že mám jenom naháče. Koukám, že je to možné opravdu se všemy plemeny. Tak to je fakt super

Offline Lucy+Benji

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
  • The Road goes ever on and on...
Re: maly pes
« Odpověď #38 kdy: Květen 13, 2009, 15:32:19 »
To v mém taky ne, až přes net jsem našla obdobný cvoky.V mém - geografickém - okolí nikdo neprovozuje nic, jen gauching a chození okolo baráku nejlépe na flexině.Případně děsivou záležitost typu stojím hodinu na místě  a kopu psisku tenisák, von za ním s vymytým mozkem běhá a běhá a jak je spokojenej ;).A můj pes je chudák,po kterým se furt něco chce...
Lucy a kokr

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: maly pes
« Odpověď #39 kdy: Květen 13, 2009, 16:56:42 »
Určitě bych se s malým psem nebála...Longy chodím jak s velkým (velikost ovčáka), tak s malým (šeltie 32cm v kohoutku) a zvládají bez problémů. Pokud se psem byť jen trochu něco děláš, tak to pro něj bude jen trochu delší procházka, kdy se příjemně unaví, na bivaku Ti zalehne spacák a druhý den zvesela doťape do cíle...To jen někteří majitelé se pak nezmůžou na nic víc, než házení balónků :D (ještě že ty moje potvory trochu aportují)...

Offline Zuzka a Dollar

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #40 kdy: Květen 13, 2009, 17:02:47 »
o naháče se neboj, on to i uběhne....jediné s čím jsme měli  a máme problémy ( s mým číňanem) byli odřeniny po postroji/obojku nevyhnuli se nám na jediném treku. a bohužel pro nahatý trekaře se zatím nic spešl nevyrábí:(

Máca s Cornel

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #41 kdy: Květen 14, 2009, 06:36:28 »
Jsem ráda, že nejsem najednou náročný člověk na tu mou labutěnku. Cornela je pufíček, i když ne hojně osrstěná, ale nahatá není. Jedno léto jsme chodily i s paní z ovčína pro ovce na pastvu a táhly je domů. Musím říct, že jsem nechápala, kde se to v mé bojácné čubině vzalo. Naprosto s přehledem skočila do stáda cca 1200 ks ovcí a pár koz, shromaždila si je a odvedla je domů. Výlety o 20 km jí nedělají problémy a je spokojená. Míček házíme taky, teď zkoušíme i frisbee, ale to jsou dvě činnosti a přijde mi to málo jako program pro ni. Pravda, chtěla bych ještě jednoho psa, ale máma o druhém naháčovi nechce ani slyšet.  Včera jsme viděly odrostlé štěndo Border kolie a to se mámě hrozně líbilo. Občas totiž mamča musí hlídat a Cornela je hysterická a to jí vadí. Tak na podzim třeba něco k nám přibude.

Offline Zuzka a Dollar

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #42 kdy: Květen 14, 2009, 09:58:33 »
určitě na ni náročná nejsi 8) gaučáci to nejsou. Dollar je silný mezityp a tak máme problémy s odřeným holým břichem, na Vánoce mi přybyl peruánský naháč a toho fakt nevím do čeho navlíct:(do příštího jara snad něco vymyslím.  Napiš mi majlík a můžem něco podniknout tak cca 1x do měsíce se pohybuju na severu Čech.

Máca s Cornel

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #43 kdy: Květen 14, 2009, 10:31:17 »
Jéé, tak to je super. Uděláme mini sešlost naháčů ;-). Nejvíce jsem na mailu jerabnica@seznam.cz. Zatím jen ve všedních dnech, když jsem v práci. Na připojení domů se bude pracovat později.

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #44 kdy: Květen 14, 2009, 12:14:12 »
Polobulice má taky holý břicho, a faster pomohl konečně

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: