Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 maly pes

Autor Téma: maly pes  (Přečteno 27688 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Máca s holkama

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 80
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #60 kdy: Září 07, 2009, 07:12:53 »
Ahojda, Dolárka znám. Už jsme se poznali na výstavě. Zuzka nás letos lákala rovnou na longy, ale odložila jsem to kvůli borderčímu přírůstku. Tak zkusíme aspoň mid letos a myslím, že to možná zatím bude i stačit.

Offline lachi

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #61 kdy: Březen 01, 2010, 15:33:20 »
Zdravim vsechny  :)
Mam civavu a zvazujeme kdy pojedeme na prvni MID, je to neutahatelny pytel blech, myslim ze to bude milovat. Jen se chci zeptat, zkousel jste nekdo u mensich, netahacich psu pouzivat snuru ktera vede pres rameno okolo tela a pak od boku ke psovi? Je to dobry nebo hloupy napad? Nechce se mi mit celou dobu voditko v ruce :o( Nebo prosim poradte, co pouzivate jineho...?
Jeste se chci zeptat, jestli se MIDy obvykle chodi dva dny nebo jestli se pocita s tim, ze to clovek ujde za den? A byva v pulce bivak nebo navrat do zakladniho tabora?
Moc diky za rady novackovi  ;)
Monika & Madlenka

PS: Omlouvam se, jestli se ptam na neco, o cem se uz napsaly stohy :(

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: maly pes
« Odpověď #62 kdy: Březen 01, 2010, 15:51:55 »
MID = 35-50 km, to ujdeš za den. Jsou i takoví extrémisti, co si tam ten bivak naschvál dají (ale do tábora přichází druhý den ráno, kdy je vyhlášení), ale za den se dá ujít (bez běhání!) klidně 70, takže se počítá s tím, že dojdeš nejpozději v noci. Ráno dej ostrým tempem 20, hodinka pauza v hospůdce a odpoledne lehce dorazíš zbytek.
Nevidím důvod vést vodítko přes rameno - připni jej k bederáku od batohu. Klidně si za ten bederák můžeš pověsit i flexinu - vodítko se ti nebude plést pod nohy když pes zpomalí

Pavla+Jack

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #63 kdy: Březen 12, 2010, 09:42:31 »
Uz jsem tu dlouho nebyla, posledni rok na dogtreky nebyl absolutne cas.

Mam otazku: meho psiho milacka mi v lednu zmordernizoval jeden NO a skoro ho pritom zabil. Jack to prezil, ale ma zkracene dve nebo tri zebra na jedne strane a zrejme do konce zivota pojede jen na 1 plici. Jaka je sance, ze bez problemu udycha MID (longy nehrozi)? Vyfasovala jsem totiz na trvalejsi hlidani jednoho lovecaka a chtela bych ho protahnout midem pac je neunavitelny a dost me tim stve  :o , ale zas je mi blbe vzit jednoho a jeste ke vsemu ciziho a vlastniho nechat kvuli plici doma...

diky



Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #64 kdy: Březen 12, 2010, 11:12:33 »
Ty ještě žiješ? ;D
Chudák Jack :'(
Těžko posoudit, když se zeptáš veterináře, tak se většina z nich k smrti vyděsí, že chodíš i s úplně zdravým zvířetem.
Uvidíš jak na tom bude. Kratší výlety a postupně přidávej...pokud to nebude moct ufunět nebo ho budou žebra bolet tak to poznáš.
Hlavně opatrně v létě...bude mít asi i míň výkonný "chladič".

Pavla+Jack

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #65 kdy: Březen 12, 2010, 11:35:45 »
Jo jo, jeste zijeme, jen to bylo posledni rok pomerne narocne (a jeste do cervna bude, koncim VS... :'()

Ja prave chci zkusit zas nejaky mid, ale mam strach, aby se mu neco nestalo. Nikoho asi neznas, kdy by to nekdy sel a mel pododny problem jako my ted? Vet mi tvrdi, ze na jednu plici jede i zokej Vana a ze kolikrat vyhral Velkou Pardubickou...,ale nemyslim ze by se Vana dobrovolne dal na 30km pochod  ;D
Budem trenovat a mozna zkusime odmidovat letosni hanackou streku, ty drivejsi skrz skolu nedam a na oravu si s nim netroufam

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #66 kdy: Březen 12, 2010, 12:41:38 »
Žádnej pes není stejnej (ani člověk...jeden jede Pardubickou, druhej bude ležet a vyskučí si na to stejný důchod) to ti fakt asi nikdo neporadí...budeš ho holt muset otestovat co vydrží (ale postupně, né ho hned vytáhnout na Hanáckou).
Od máti pudla si prohlídla tlamu argent. dogy zevnitř a taky měla polámaný žebra a zkolabovanou plíci...ale dýchá na obě, bude jí 10 let a lítá jak splašená (víc jak 15 km nikdy nešla, ale věřím, že i longa by dala z fleku a v pohodě)

Pavla+jack

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #67 kdy: Březen 12, 2010, 13:31:56 »
Neboj neboj, vsechno postupne.

Zacina litat kolem koni, jak sleze snih, tak budem jezdit vic ven, natrenujem a pak vyzkousime. A kdyz se na streku prihlasim s lovecakem (ktery si to odejde cele po svych) a on pujde jako privesek, tak i kdybych ho ze zdrav.duvodu chvili nesla, nemeli by disknout ne? Z fleku uz bych nesla nic ani omylem.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #68 kdy: Březen 12, 2010, 13:36:13 »
Na midu je to každýmu putýnka, o houby jde...a kór jestli cestou budete hledat mysliveckou hospodu s gulášem za 15,- a pivem za 5,- tak nikoho na bedně neohrozíš ;D
Ale domluv se s Renčou, že jeden pes je pouze ozdobný doplněk mimo soutěž, myslím, že nebude mít námitek.

Pavla+Jack

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #69 kdy: Březen 12, 2010, 14:52:19 »
Jako posledne, co jsme to sly, budu mit v umyslu ohrozovat pouze posledni pozice  ;D, pokud se tedy z toho telete, co hlidam nevyklube dokonaly tazny pes  >:D

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #70 kdy: Březen 12, 2010, 14:59:03 »
Myslím že varianta "tele" ať si šlape, prcka kdyžtak poponesem, je ideální

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #71 kdy: Březen 12, 2010, 15:39:51 »
Nemáš fotku telete?
Jestli to fakt bude tahač, ať nám za chvíli nezačneš fušovat do mushingu :)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: maly pes
« Odpověď #72 kdy: Březen 12, 2010, 20:40:55 »
ale nemyslim ze by se Vana dobrovolne dal na 30km pochod 
To si taky nemyslím, spíš to běhá ;-) on žokej má velice, velice tvrdej chleba... jeho kondičku bych fakt chtěla mít

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: maly pes
« Odpověď #73 kdy: Březen 12, 2010, 20:49:56 »
ale nemyslim ze by se Vana dobrovolne dal na 30km pochod 
To si taky nemyslím, spíš to běhá ;-) on žokej má velice, velice tvrdej chleba... jeho kondičku bych fakt chtěla mít

sice trochu OT, ale když jste tu vzpomněli Váňu, tak mi to nedalo  :D

Mateřská školka je na exkurzi na dostihovém závodišti v Pardubicích. Děti si vše prohlédnou a při odchodu se jim chce na WC. Učitelka je tam pustí, ale v zápětí děti přicházejí, že tam mají mušle a ty jsou pro ně vysoko.
Učitelka jim jde pomoci a každého chlapce vyzvedává. U jednoho si
všimne velkého přirození a tak mu říká -
Ty jsi ale vyspělý chlapec.
A chlapec odpoví - Já jsem žokej Váňa, ty krávo pitomá.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Máca s holkama

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 80
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #74 kdy: Březen 13, 2010, 07:02:10 »
Ahoj všem, vtip je dobrej ;-). Když jste se zmínili o těch úpravách od jiných psů, tak včera dostala úpravu má 10 měsíční bordera Brandy. Jeden podběhl plot a druhý utekl přes majitele, který mi šel na pomoc. Vzhledem tomu, že ti psi už stáhli několik psů z kůže za živa, tak naše díra na kyčlí a 7 cm kapsa je vlastně úspěch. A já se budu modlit, abychom za týden byly zdrávy a mohly zase trénovat a těšit se na Krušnohora. Mimino asi bude mít zážitek na celý život, policajti s majitelem těžko něco udělají a já jsem ještě moc ráda, že jsem včera sebou neměla i nahandu, protože tu by z té kůže svlékli.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: