Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 maly pes

Autor Téma: maly pes  (Přečteno 29025 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline blackveve

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
maly pes
« kdy: Září 05, 2008, 15:40:41 »
ahojte,

o dogtrekkingu uz snivam dlhsie, avsak mam obavy ci by to neskodilo mojej malej fenke - ma 26 cm v kohutiku. Je to jack russell a energie ma za dvoch dalsich psov, ked ideme cez vikend 15-20 km, cez prestavky hlada mysky, krtkov a pod., doma sa nazere a vyspi a na druhy den je cerstva. Avsak neviem ako by zvladla 40 km a ci to ma s tak malym psom zmysel skusat.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: maly pes
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2008, 15:46:19 »
100 km ušel i jezevčík, běžně chodí Zuzka tuším s čínským chocholatým, russlík taky chodí...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2008, 16:22:06 »
Jeden rok šla na Fryštáku i čivava a došla :)
jack russllíků chodí několik a šlape jim to moc pěkně ;D


Offline blackveve

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2008, 16:29:25 »
No to ste nas nesmierne potesili!  :) :) :)

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #4 kdy: Září 16, 2008, 12:39:00 »
My se taky chystáme s malou rukavicí - číňan. Chtěla jsem letos jít Šlapanice ale odradilo mě počasí - mělo být děsný vedro. Tak na jaře se na vás těšíme.

Offline Zuzka a Dollar

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #5 kdy: Září 16, 2008, 14:11:14 »
Ahoj, já také chodím s číňanem....a nemůžu si ho vynachválit. Budem se na vás těšit. Zuzka, Dollar a Cashu

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: maly pes
« Odpověď #6 kdy: Září 16, 2008, 21:57:03 »
Taky se na vás budeme těšit, že posílíte řady nás prcků  ;) Máme dva malé knírače a příští rok se k nám ještě přidá parson russel terier, takže váš příbuzný, jen na delších nožičkách  ;D Jack to určo zmákne levou zadní.  ;)

Pavla a Jack

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #7 kdy: Září 23, 2008, 10:42:26 »
Na Balazovych beskydskych 40km "maratonech" jsem videla jednoho jack russla a dokoncil tech 42km po pustevnach mezi prvnimi (cas kolem 4-6h nevim presne) a absolutne bez problemu. Ficel, ze mu nozicky v tom kvaltu ani nebyly videt  ;D


Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: maly pes
« Odpověď #8 kdy: Září 27, 2008, 16:43:03 »
co znam jacky, to jsou turbo psi :))
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

tyna

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #9 kdy: Listopad 09, 2008, 10:36:30 »
chci se zeptat jestli se dogtrekkingu mohou zucastnit i deti ve veku 14 let...ja a muj pes mame o tento sport zajem :-) ;)

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: maly pes
« Odpověď #10 kdy: Listopad 10, 2008, 07:11:33 »
Výňatek z pravidel: Věková omezení – účastníci musí být starší 18-ti let. V případě účastníka 15-18 let je třeba pořadateli předložit písemný souhlas rodičů.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #11 kdy: Listopad 10, 2008, 07:43:37 »
Jak říká PeFo. Jinak mladší jedinci jsou pouštěni na trať jenom v doprovodu rodiče. Takže musíš ukecat maminku a nebo ještě rok vydržet. Možná ti za to budou kolena, kyčle, záda... jednou vděčný ;)
« Poslední změna: Listopad 10, 2008, 07:46:23 od LenkaB »

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #12 kdy: Leden 02, 2009, 20:32:15 »
Jéje koukám že si DT projdou i jezevčíci ;D To mě těší..Mohla bych tedy na DT vzít nejen toho našeho vlkodlaka,ale i jezevečka :) Má sice teprve něco málo přes rok,takže už by "šlapat"mohl,ale jak takovýho špunta připravit na DT?Navíc když je to mazel umazlenej rozmazlenej.. O:-) (ale jinak je to dříč,když chce).Nebo je to na pováženou ho brát do takové "zátěže"?přeci jen ty krátké nožky... ::)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: maly pes
« Odpověď #13 kdy: Leden 02, 2009, 20:39:52 »
Jezevce připravíš stejně jako velkého psa :) Chodit, chodit chodit...A pokud na trekku nebude moct, tak prostě vzdáš. Krátké nožky problém nejsou, jen bych dávala pozor v horkých dnes, kdy takovému prcku bude na rozpáleném asfaltu mnohem větší horko než dlouhonohému kolegovi.

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #14 kdy: Leden 02, 2009, 21:06:35 »
fajn.. ;) Tak já to s ním někdy zkusím.U velkýho psa vím,že už má v nohách leccos našlapáno,tak jsem zvědavá spíš na sebe..(aby mě chudák netáhl do cíle na hřbetě ??? )..a pak uvidím jestli "příště" vyrazím i s prckem ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: