Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 maly pes

Autor Téma: maly pes  (Přečteno 27736 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: maly pes
« Odpověď #15 kdy: Leden 03, 2009, 09:49:02 »
O jezevce bych se fakt nebála, těm by mohl leckterý velký pes výdrž závidět. jak to vypadá v praxi se můžeš kouknout třeba sem: http://asja.zesmrzovky.cz/samo/rubrika/Dogtrekking/

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #16 kdy: Leden 03, 2009, 11:24:28 »
Děkuju ;) máš hezký stránky a na těch fotkách jezeveček nevypadá ani zničeně ;DTak to jsou jezevčíci frajeři.Myslela jsem že by potřebovaly nějak extra natrénovat nožičky,oproti velkým psům,ale přesvědčila jsi mě že to není nijak potřeba.Tak já do toho jdu.

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: maly pes
« Odpověď #17 kdy: Leden 03, 2009, 11:45:33 »
Stránky nejsou moje, ale jednu dobu jsem tuhle kombinaci - čsv a jezevčík - měla doma taky, takže už vím, co dokážou ;)

Offline milda

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #18 kdy: Leden 06, 2009, 18:23:39 »
Když to čtu o těch jezevcích, tak už mi pýcha nedala, abych se nepřidal se svojí polívčičkou, když mi ji jazzinka tak hezky předehřála  ;)
Nejenže Tonda nevypadal zničeně, ale rozhodně z naší dvojice nebyl ten, kdo zdržuje. Extra přípravu taky neměl, jen běžný výlety, ale to je nanejvýš kolem 10-15 km (i když chodí navolno, tak nalítá výrazně víc). Pak jsme šli 2 midy a rok předtím jeden větší výlet asi 50 km po Jizerkách (to sme ještě netušili, že někdy budem chodit dogtreky), přičemž on u toho naběhal nejmíň stovku  ::) - z toho jsme taky odhadli, že nejspíš long ujde, což se potvrdilo. Spíš se musí psychicky vyrovnat s tak dlohou dobou na vodítku, což ho dost deptá a asi to považuje za uplně ztracenej čas  ::) ... holt když maj páníčci takový divný vrtochy  >:D určitě je bude tolerovat i Tvuj jezevec. Hergot, to nám ale vzroste konkurence v naší váhové kategorii  ;D
Poslední místo nikomu nepustim.

Offline Sheep

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 24
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #19 kdy: Leden 06, 2009, 21:55:32 »
No uvidím.Každopádně jsem zatím "pro" abych ho vzala. ;D Ted jsem si naplánovala 30km po okolí tady u nás,tak počkám až sleze sníh a otestuju si ho (celou cestu na vodítku).Jinak včera jsme se brodily sněhem 12 km a nijak strhanej oproti mě nebyl ???Jenom nevím jak bych to udělala s dopravou na nějakou tu oficiální akci.V autě "bleje" a ve vlaku se bojí. :o To jsem zjistila včera s tim vlakem.Achjo

Market

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #20 kdy: Leden 18, 2009, 19:12:55 »
ahoj všem, já jsem tu též úplně nová, mám doma fenku bígla, zaujala mne vaše diskuze, a když píšete, že dogtrekking zvládne i jezevčík, přestávám mít strach. Jen kdybyste někdo mohl poradit, jak s tréninkem před tím úplně prvním závodem. Dlouhé procházky zvládá bíglička naprosto bez problémů, ale nikdy jsme je nešli dva dny po sobě, občas jdeme běhat, na běžky, chodíme na agility, ale většinou je to jednodenní akce a pak je volno. Moc díky a doufám, že se brzy potkáme... ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: maly pes
« Odpověď #21 kdy: Leden 18, 2009, 20:01:59 »
o bígla bych se vůbec nebála, obzvlášť když píšeš že běháte agility, takže má předpokládám sportovní postavu (žádný překrmený váleček). Odkud jsi?

Market

  • Host
Re: maly pes
« Odpověď #22 kdy: Leden 19, 2009, 15:50:18 »
jsme z Prahy, koukám, že máš též bígla, odkud jste vy? postava vcelku jde, když jsme si ji přinesli z útulku, byl to váleček, ttrochu shodila, ale pak jsme ji nechali ze zdravotních důvodů vykastrovat a problém je na světě, ale krmíme co nejmíň, a váhu držíme, i když je to boj

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: maly pes
« Odpověď #23 kdy: Leden 19, 2009, 18:54:10 »
Já bydlím v Plzni - http://barry.unas.cz
Chce to málo krmit a hodně makat, každé kilo které pes nese navíc je na té stovce znát. Normální psi v dobré kondici s délkou treku nemívají problém, obzvlášť pokud bivakuješ a pes si tak může odpočinout.
Budem se těšit na dalšího DT bígla!

Offline milan71

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #24 kdy: Březen 05, 2009, 18:54:41 »
Ahoj, dogtrekkingu sa (zatial) cielene nevenujem, som vsak tramp a polovnik. Nutene som sa musel prestahovat do mesta a tak mam teraz len jazvecika (hrubosrstý, standardna velkost). Zaujali ma preto vase komentare o jazvecikoch. Viete mi niekto z vlastnej skusenosti povedat kolko dokaze prejst normalny, zdravy jazvecik v primeranej kondicii (polovne vedený) v priebehu 24 resp. 48 hodín? Vazne sa jazvecici vyskytuju aj na DT podujatiach?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #25 kdy: Březen 05, 2009, 19:05:22 »
Důkaz o existenci "jezevčíka dogtrekkingového"

A není jediný!!!
Kolik a jakým tempem toho naťape ti musí říct majitelé, ale určitě jde rychlejc jako já (ale to jdou úplně všichni)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: maly pes
« Odpověď #26 kdy: Březen 05, 2009, 19:09:18 »
Důkaz o existenci "jezevčíka dogtrekkingového"

A není jediný!!!
Kolik a jakým tempem toho naťape ti musí říct majitelé, ale určitě jde rychlejc jako já (ale to jdou úplně všichni)

tak zrovna tenhle josefčík šel i Oravu :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: maly pes
« Odpověď #27 kdy: Březen 05, 2009, 19:13:24 »
jedna fotečka z Oravy 2008
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: maly pes
« Odpověď #28 kdy: Březen 05, 2009, 19:28:11 »
Milane, jako tramp a myslivec jsi měl určitě jezevce někdy s sebou na výšlapu a určitě to zvládal.  jezevčíka jsem ještě na DT neviděl ale viděl jsem několik jacků a s těmi nožičkami to odšlapali lépe než jejich dvounozí parťáci.
   -myslím že úplně první DT vyhrál M.Chovanec s jackem  (pamětníci prominou jestli se pletu) ;)
PS:jezevčík není jack ale nožky mají stejné ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: maly pes
« Odpověď #29 kdy: Březen 05, 2009, 19:43:28 »
Pamětníci potvrzují ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: