Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Voľná diskusia o ničom...

Autor Téma: Voľná diskusia o ničom...  (Přečteno 242651 krát)

0 uživatelů a 8 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #165 kdy: Září 20, 2007, 16:41:44 »
Prodává se to skoro všude normálně v trafice,ale mají třeba jen 1 nebo 2 kusy na prodej a ani to moc Ti prodejci neznají že to tam mají. ;D
Je to asi třeba zkoušet ve více trafikách,ale když tak ja ho budu mít v Odrách tak se to dá prolistovat o čem to je a tak .Název je velký nadpis  RUN  a pak je pod tím malým the world magazine.
Vychází 6x do roka a je to 2.ročník 5.číslo a vyšlo 13.9.2007

Stojí 49,- a taky něco je na www.run-magazine.cz

Velikost je A-5 a ten horní obrázek je poslední číslo 5 a dole je minulé číslo je to vždy skoro ve stejné úpravě a vždy je tam nějaká vysněná super-ideal běžkyně ,která se nikde jinde nevyskytuje než jen na obálce časopisu. :'( :-* :'(
« Poslední změna: Září 20, 2007, 16:56:46 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #166 kdy: Září 20, 2007, 22:54:03 »
už jste vyděli nasraného indiana? tak to buďte rádi!!!! už se těším na sobotu až se na trati doufám uklidním a vše si v hlavičce řadně proberu na  100km bude času dost.-
zku..ený fotbal :-X

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #167 kdy: Září 20, 2007, 23:05:51 »
Ještě máš na uklidnění dalších 499 m bo to má pry podle LenkyB. však to včera celé probíhala s policejním kolečkem  100,499 km.
Lahváče na stromech ,slivka s projímadlem na startu pivo v hospodě to bude uklidnění.....a třeba bivak pod stolem....to může být i uvolnění.....
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #168 kdy: Září 20, 2007, 23:16:07 »
Si asi vykopal i válečnou sekyrku.
Podle připraveného zbarvení obličeje tě tipuji na čas pod 9,59 hod.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #169 kdy: Září 21, 2007, 08:33:00 »
No jo, ale já ten časák chci mít doma a chlubit se návštěvám jak jsem slavná!  ;D

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #170 kdy: Září 21, 2007, 12:22:08 »
válečná sekyra byla vykopána,ještě že nebyla po ruce. někdo mohl včera přijít k úrazu
takhle vytočený jsem už dlouho nebyl.  s tím časem to nebude tak horké, už jsem se trochu uklidnil a pak co bych dělal tak brzo v cíli. jěště by mě někdo nařknul z nějakých nepravostí a byl bych tam kde včera

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #171 kdy: Září 21, 2007, 13:55:59 »
A ja jsem říkal:Neber úplatky neber úplatky nebo se z toho zblázníš. O:-)
By mě vyhovovalo kdyby se v dogtrekkingu více uplácelo než teď.
Stačilo by jako na tom fotbale tak 1-2 liga ;D
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #172 kdy: Září 21, 2007, 14:22:54 »
 ;D tak časák už mám a jako bonus je Barda i v novém PPČ

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #173 kdy: Září 21, 2007, 18:10:12 »
tak časopis jako by snad ani v Kroměříži nikdy neexistoval...

lidičky, užijte si Oderáčku, nezlobte moc pořadatele a nezapomeňte v pondělí přihodit nějaké fotečky :)

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #174 kdy: Září 24, 2007, 01:42:30 »
Ještě k těm fotkám...

Nejde ani tak o podpis, ale spíš o to, že některé fotky jsou používané pro diplomy, sponzory, nebo si je různí autoři domlouvají pro své příspěvky. A když takle vyjdou v časopise, tak jsou pro další publikaci a použití v podstatě mrtvé. Snad se nejednalo o nějaké do připravovaných článků, to by pak byl docela problém.

 
tombru

Jarda Beran

  • Host
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #175 kdy: Září 25, 2007, 12:15:11 »
Na Oderáku jsem všem, kdo měl zájem, věci okolo článku v Run vysvětlil. Pokud se někdo heště cítí dotčen, hluboce se mu omlouvám a myslím, že je tato disluze už zbytečná. Cílem byla propagace dogtrekkingu, nikomu jsem nechtěl uškodit a koneckonců já sám z toho mám kulové, pokud si snad někdo myslí, že jsem na tom zbohatl. Ještě jednou připomínám, že fota byla většinou staršího data a problém byl a je v tom, že do jakéhokoliv časopisu se nedají nandat fotky jako na webové stránky, čili všechno, ale musí dávat dohromady nějaký obsah, a nejdůležitější je kvalita zpracování - mejméně 300 dpi atd, jinak se graficí děsně rozčilují. Ale už se o tom nebudu bavit. Trochu mi to připomíná známé rčení Pro dobrotu na žebrotu. Jediné, co mě těší, že se to hodně lidem líbilo.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #176 kdy: Září 25, 2007, 12:29:50 »
Jo jo bylo vše vysvětleno od Jardy B. jak to s takovýma článkama chodí v redakcích.Takže pohoda a buďme vůbec rádi že něco vyšlo o nás a tedy z Oder bych asi rád něco i cenzůrovál ;D hlavně tedy fotky před závodem v pátek z dolaďování formy. :-X :-[ >:D :P
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #177 kdy: Září 25, 2007, 12:34:55 »
Romane, žádná cenzura! ZELENÁ je tráva.... :P ;D ;D ;D

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #178 kdy: Září 25, 2007, 15:15:03 »
Na Oderáku jsem všem, kdo měl zájem, věci okolo článku v Run vysvětlil. Pokud se někdo heště cítí dotčen, hluboce se mu omlouvám a myslím, že je tato disluze už zbytečná. Cílem byla propagace dogtrekkingu, nikomu jsem nechtěl uškodit a koneckonců já sám z toho mám kulové, pokud si snad někdo myslí, že jsem na tom zbohatl. Ještě jednou připomínám, že fota byla většinou staršího data a problém byl a je v tom, že do jakéhokoliv časopisu se nedají nandat fotky jako na webové stránky, čili všechno, ale musí dávat dohromady nějaký obsah, a nejdůležitější je kvalita zpracování - mejméně 300 dpi atd, jinak se graficí děsně rozčilují. Ale už se o tom nebudu bavit. Trochu mi to připomíná známé rčení Pro dobrotu na žebrotu. Jediné, co mě těší, že se to hodně lidem líbilo.

Není třeba se rozčilovat... "Pro dobrotu na žebrotu" jsem si už za dobu kdy se motám kolem dogtrekkingu říkal nejmíň stokrát. Jen jsem chtěl upozornit na to, že s těma fotkama a původem to není až tak jednoduché. Běžně mě někdo kontaktuje, že by nějaké fotky chtěl pro nějaký článek, web, nebo něco podobného. Vždy jsem vyhověl a poskytnul originální fotky v plném rozlišení, nebo kontaktoval příslušného autora.

Jistě žádného autora ani editora nepotěší, když se stejné fotky objeví v "konkurenčním" médiu těsně před, nebo po jeho vydání.

Už se to stalo, a nic příjemného to není...

Takže co tím chtěl vlastně "zlý administrátor" říci:

Pro všechny:
Pokud jsi nejste jisti původem fotek, nebo se nepodaří kontaktovat jejich autora, raději je pro nějaké veřejné publikování nepoužívejte.

Tohle jsem měl na mysli, když jsem se ohledně autorství fotek v tomto případě ozval.

Omluvu beru  O:-) a těším se na případnou spolupráci!
 
tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Voľná diskusia o ničom...
« Odpověď #179 kdy: Září 27, 2007, 21:36:09 »
Mařenko, přijedeš v sobotu na tu voříškiádu? Budu potřebovat pohůnky!!!!

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: