Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 sedák či opasek značky ZERO

Autor Téma: sedák či opasek značky ZERO  (Přečteno 27566 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

INFO

  • Host
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #30 kdy: Prosinec 08, 2008, 11:38:18 »

Citace
Prosím může nějaký znalec napsat funkční odkaz na stránky často zmiňované WAMI? Odkaz tady už nefunguje... a na tohle jméno jsem tu narazila několikrát, zdá se, že je to osvědčená značka. Díky


http://www.skorovlci.tombru.com/new.html

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #31 kdy: Prosinec 08, 2008, 12:08:00 »
co vím tak Wami už s obchůdkem skončila, stránky obchodu zrušila, stránky svých psů neaktualizovala víc než rok... docela by mě zajímalo co se s ní děje...

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #32 kdy: Prosinec 08, 2008, 12:53:58 »
Tak ja pridam taky jeden postreh. Mam pasek od manmatu a tem mym dvema blbounum se uz podarilo urvat to horni ocko, tak mi to v manmatu  opravili a dali nejaky silnejsi a predvcirem kdyz jsem je zaprahnul na spodni tah, tak mi ruplo i tohle ocko...  >:( Mno ale pravdou je, ze mam psy, ktery se na startu(neboli kdyz je kdykoli a kdekoli zaprahnu) muzou posr.t a rvou jak sileny... Uz jsem premyslel o tom, ze bych ten remen presil na zapinaci prasku a na tah do toho zasunul snuru, na kterou bych pripinal karabinu...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #33 kdy: Prosinec 08, 2008, 14:21:34 »
Citace
Prosím může nějaký znalec napsat funkční odkaz na stránky často zmiňované WAMI? Odkaz tady už nefunguje... a na tohle jméno jsem tu narazila několikrát, zdá se, že je to osvědčená značka. Díky
Wami prodávala výrobky zn. Polar, a pokud vím, tak s tím skončiloa, takže se musíš obrátit přímo ke zdroji http://www.polarpesek.com/

Citace
co vím tak Wami už s obchůdkem skončila, stránky obchodu zrušila, stránky svých psů neaktualizovala víc než rok... docela by mě zajímalo co se s ní děje...
V listopadu na Trnávce byla ještě poměrně živá ;D...jenom trochu koroduje :-X

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #34 kdy: Prosinec 08, 2008, 14:29:03 »
tak tak, Wami žije, akorát místo dogtrekku se dala na agilitění, o víkendu běhala s Lumpíkem a Meluzínou v Trenčíně. Je super vidět v large taky něco jiného než borderky  :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #35 kdy: Prosinec 08, 2008, 14:48:30 »
tss, a co já s Rockym?  ;D

se divím že neaktualizuje stránky.. já na ně taky trochu kašlu, ale mít jako poslední příspěvek PF 2007...

a vůbec, co ty? jak jsi na tom s agilitěním a tak vůbec?

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #36 kdy: Prosinec 08, 2008, 14:55:27 »
Ok, promiň, na Rokouše jsem zapomněla, hluboce se omlouvám  ;)
Foto skoček ti pošlu co nejdřív, nějak se mi nedaří dostat fotky z founu do plechovky...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #37 kdy: Prosinec 08, 2008, 15:08:15 »
na to jsem se neptala...

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #38 kdy: Prosinec 08, 2008, 15:19:37 »
no tak s agilitěním asi tak, že o víkendu jsme byly s Terri na posledních závodech, příští rok už běhat na závodech nebude (ne se mnou)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #39 kdy: Prosinec 08, 2008, 15:45:50 »
 ::) chjo, koukám že s tebou poslední dobou nějak není rozumná řeč... předpokládám žes zase moc pejskařila a nestíhala školu, takže z jednoho extrému skočíme do druhého? Co takhle kompromis? A3ch. předpokládám s Terri máš (mě eště chyběj 2 zkoušky  :'( ), tak prostě jezdi jen občas, trénuj taky jen občas a mezitím dělej to co je nutné, ne? (například návštěvy v Plzni a okolí za nutnost považuju  >:D )

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #40 kdy: Prosinec 08, 2008, 15:59:28 »
njn...když ti psi jsou pořád (a pořád budou) přednější než škola...jo, A3Ch. máme už od minulýho roku, letos jsme obhájili na další rok...Jinak pokud to stihneš, tak obhajuj rychle, protože pokud spadneš do A2, tak na A3 už bude potřeba 5 zkoušek...A návštěva bude příští týden  :P >:D Jo a kdybys chtěla zkoušku...mám jich tu pár navíc...
« Poslední změna: Prosinec 08, 2008, 16:01:04 od Jana & smečka »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #41 kdy: Prosinec 08, 2008, 16:27:06 »
sakra, jasně že chci, pošli  :P
jsme teď byli v hale, náhodou při jumpu se i rozběhl na 3,89, až na to že Spolek vyžaduje u A3 4,00 ... musíme jezdit na jiného rozhodčího, ale Spolek je tady něco jako Pánková na Moravě... prostě kam koukneš, tam Spolek... letos jsme na něj byli tipuju 80% závodů... a pochopitelně ani jednu zkoušku... většinou Barda zaběhnul při hnusným počasí, kdy rozhodčí nastaví rozumné časy, protože všichni psi běhaj pomeleji... jenom Barda běží konstantně... a eště běžel dobře na umělé trávě - kolik takových závodů je?
Jinak já jsem rozhodnutá udělat (případně neudělat) ty zbývající dvě zkoušky a nechat agility. Rozhodně nebudu zkoušet další tři roky, to fakt nemá šanci i kdyby zůstaly ty 3 zkoušky. Probíraly jsme to zrovna o víkendu s Janou Schnabelovou - nedokázala mi říct co ještě sakra dělám blbě že je tak pomalej - startuju z ruky, běhám na sušený střívka (bléééé), jsem furt před psem, ale ne moc, dělám malý rychlý kroky, vedu ho s nulovýma obloučkama... nakonec jsme se shodli že to prostě rychleji nejde že ona s Baldricem má taky co dělat aby zaběhla trochu slušně, zatímco s borderkou i když se fláká, tak s časem absolutně nemá problém.. prostě je ten pes jinak postavenej... No a tak toho nechám - Bardu to nebaví zas tolik aby ho to mrzelo, choďák bez cvičáku stojí za houby a trénink jenom na závodech se vcelku prodraží... Budem jezdit treky a stavět domeček...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #42 kdy: Prosinec 08, 2008, 16:38:23 »
... docela bych bral aspon trosku tusit, o cem to, sakra, tolik kecate... Takovejch slov o uceni psa proskakovat gumou od traktoru...
Btw: od kdy Barda beha? Ja myslel, ze se Barda posouva vpred pouze za pouziti prdiveho pohonu...
:P

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #43 kdy: Prosinec 08, 2008, 17:06:57 »
jasně trekky jsou mnohem lepší, mě už hlavně nebaví sedět celý den a čekat na tři (dva) běhy...Takže pro nás bude taky hlavní dogtrekking...ještě k těm zkouškám - pokud se to schválí, tak postupovky se budou počítat podle těch daných koeficientů * rychlost nejrychlejšího psa bez chyb...a s tou rychlostí...Barda už víc nahoru nepůjde, tak jako už nahoru nepůjde Terri...třeba teď o víkendu...trojkový zkoušky nebo open, nevím co to bylo...běží naplno, žádný oblouky, postupovka skoro 5m/s, ale stačí to jen na druhé místo, neb rakouská šeltie má čas o 6 sec. rychlejší než Terri...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #44 kdy: Prosinec 09, 2008, 08:40:01 »
no pokud by se to počítalo podle rychlosti nejrychlejšího bezchybného psa, tak mám zkoušek kolik chci... protože velmi často bývá Barda jediným bezchybným psem v MA3 (často úplně jediným v MA3)  :D

Barda trénuje zhruba od roku, běhá od dvou let. Máš bordeláka, tak si někdy to proskakování zkus  >:D ... klidě ti k tomu půjčím i svého pomalého a naučeného psa a věř tomu že do cíle se nedohrabeš ani omylem

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: