Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 sedák či opasek značky ZERO

Autor Téma: sedák či opasek značky ZERO  (Přečteno 27492 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #15 kdy: Květen 13, 2008, 13:19:19 »
vetsinou, kdyz nekam jdu bez batohu, tak beru sebou jeste ledvinku - doklady, klice, par kacek 'kdyby nahodou' ...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #16 kdy: Květen 13, 2008, 13:36:23 »
Na manmaťáckým bederáku jsou oka na který lze vše potřebné nacvakat na karabiny (podobně jako na horolezecký sedák)
Jinak k těm značkám...každýmu opravdu vyhovuje něco jinýho, chce to popůjčovat si, vyzkoušet a pak se rozhodnout...
Já mám atrapu manmaťáckýho domácí výroby, pásek mám úzkej a nepolstrovanej a nikdy mě to nijak nedřelo nebo tak... ale je pravda že zrovna v oblasti sedáku mám polstrování vlastního dost :-X ...

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #17 kdy: Květen 13, 2008, 13:41:27 »
LenkaB: to sice oka jsou, ale kdyz se toho na to nacvaka hodne, tak se s tim uz da fakt jen chodit, popobehnout s tim - tak si omlatis nohy a navic si pripadas jak poposkakujici zelezarstvi :-) - taky jsem docela dlouho patral, k cemu to tam je - a neprisel jsem na to. Na klice je to ponekud nepouzitelny, na pytlik s pamlskama od manmatu - ten tam dostat nelze (snad jen s dalsi karabinou...)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #18 kdy: Květen 13, 2008, 13:56:48 »
No je fakt že jsem nikdy neměla potřebu na sedák cokoliv věšet (klíč od baráku a padesátku na pivo strčím do kapsy a když jdu někam dál, tak si vezmu baťůžek)
Ale pokud vám kapsičky na jinak vyhovujícím sedáku chybí napište Jardovi Soumarovi...myslím že nebude problém našít nějakou kapsičku na přání a možná bude rád za případný zlepšováček na nový typ sedáku ;)

Ron.y

  • Host
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #19 kdy: Květen 15, 2008, 14:53:40 »
Tak už nikdo nemáte Zero?
Zatím asi jediný Radek od něj tak trochu odrazuje...

líbí se mi jak Zero (tím lankem), tak ten nový Polar...

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #20 kdy: Květen 15, 2008, 16:26:09 »
Já mám Manmat (ski simple) už 4 roky a absolutní spokojenost.  :D

Teď se mi po 4 letech pravidelného používání začal trhat popruh okolo oka, co se za něj připíná spodní tah. Tak jsem si v Krásném před trekem odchytla Jardu Soumara, že se s ním nějak domluvím, jestli by to šlo vyměnit, přešít, opravit... prostě cokoli, co vyjde levněji, než nový sedák. Jaké bylo mé překvapení, když mi sdělil, že mi poškozený díl samozřejmě vymění a to zdarma! Koukala jsem jak telátko na nový vrátka!  ;) A ještě víc jsem koukala, když jsem v úterý odpoledne měla balíček na stole..... :)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Rony

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #21 kdy: Květen 16, 2008, 11:58:38 »
Já mám strach jít do Manmatu. Příliš lidí to neseřídilo, i když to taky spoustě vyhovuje, ale nechci to riskovat, jsem náchylná se odřít i tam, kde to nejde.

Pořád je to Polar nebo Zero. Ach jo. Ta nerozhodnost! ???

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #22 kdy: Květen 16, 2008, 12:05:29 »
Tak ještě jednou (všechny psí diskuze jsou prolezlé dilematem jaký sedák  ??? )
Půjč si obojí, vyzkoušej a pak se rozhodni. Každý je jiný, má jinou pr..l, jinak mu táhne pes, každému vyhovuje něco jiného...
Proto je na trhu několik zcela odlišných sedáků, podle vkusu každého soudruha ;)
A teď si vem, že jsou lidi co jdou se psem na flexině, cvaknou ho k báglu, normálnímu pásku a nebo pár lidí nosí i horolezeckej sedák s nohavičkama... ;D

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #23 kdy: Květen 16, 2008, 21:49:38 »
Tak já se taky přidám do diskuze. Když jsme s taháním začínali, pořídili jsme si dle jedné rady manmaťácký sedák s finským hákem (dle pravidel Esdra či tak něčeho). Príma že je podle pravidel, ale kdykoliv pes přestal táhnout, šňůra se povolila a pes se vyháknul, takže to člověk musel pořád jistit rukou. Pak jsme pořídili manmaťáckej obyčejnej s odepínací karabinou na spodní tah. Ruda ho nosí doteď a je moc spokojenej. První trek jsem měla Teryčka připnutého k bederáku nového baťohu. Jednou a už nikdy více, jelikož hyena se velmi rád obzvlášť v dědině přibližuje ke slepičkám a psíkům za plotem prudkým přískokem, na což asi ty plastové přezky dělané nebyly.
Někomu třeba vadí, že mu zádová část sedáku různě šmudlí pod batohem. Já mám sedák od Polaru, což je taková nepolstrovaná obdoba horolezeckého sedáku s nohavičkama. Nemydlí se s batohem, ale taky má dvě nevýhody. Je ušitý na jednu standartní zadnici, takže třeba Rudovi nesedí vůbec, mě třeba po vánocích taky nejni :). A složitě se musí sundavat a nandavat, když si chcu odskočit.
Každej má něco.
Sedák od Zera nemám, ale říkala kamarádka, že právě ty praktický kapsičky se se zádama batohu perou ještě víc.
Lucka a Teryk

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #24 kdy: Květen 16, 2008, 22:07:42 »
A já říkám Manmat ja Manmat i po 5 letech a není to reklama,kapsičky si může každý přidělat sám.....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #25 kdy: Květen 16, 2008, 22:20:12 »
já bych se v tom od Polaru po***  :o, protože když musím, tak musím HNED  :-X - manmat jde dolů zároveň s kalhotama... a vlka jsem měla jen jednou, od té doby poctivě mažu (předtím asi 10 treků bez mazání a bez vlka, s manmatem). Je fakt že Barda je většinou netahací (pokud nás teda nepředběhne páník... >:D )

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #26 kdy: Květen 17, 2008, 09:50:15 »
Tak já se taky přidám do diskuze. Když jsme s taháním začínali, pořídili jsme si dle jedné rady manmaťácký sedák s finským hákem (dle pravidel Esdra či tak něčeho). Príma že je podle pravidel, ale kdykoliv pes přestal táhnout, šňůra se povolila a pes se vyháknul, takže to člověk musel pořád jistit rukou.
 
já jsem si na ten hák prostě přidělala karabinu a pak máme ještě jeden manmat bez háku (tímto zdravím Verču) a jsme naprosto spokojení s oběma.  :D
A+G+J

Eva Prof.

  • Host
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #27 kdy: Červen 05, 2008, 23:16:20 »
Máme jednoho psa a dva sedáky - ManMat i Zero , a když se vydáme na špacír, tak je bitka o Zero, protože nemá vepředu na zaháknutí psa karabinu, ale volnou šňůru a když pes táhne do strany, tak se popruhy nezařezávají. Takže když jdeme dva, tak si Richiieho přepřaháme, mě táhne do kopce, Petra z kopce. Když běhá pouze s Petrem, tak jedině se ZERO.

Offline Offca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #28 kdy: Červenec 04, 2008, 14:00:04 »
A ked od Zera, tak obyč.sedák či "multifunkčný"? V čom sú tie rozdiely?

Zuza

  • Host
Re: sedák či opasek značky ZERO
« Odpověď #29 kdy: Prosinec 07, 2008, 23:31:42 »
Prosím může nějaký znalec napsat funkční odkaz na stránky často zmiňované WAMI? Odkaz tady už nefunguje... a na tohle jméno jsem tu narazila několikrát, zdá se, že je to osvědčená značka. Díky

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: