Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Podakovanie za rocnik 2011

Autor Téma: Podakovanie za rocnik 2011  (Přečteno 30119 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #15 kdy: Červen 05, 2011, 18:22:43 »
Bilusko - sla jsem s Petrou temer celou trasu a duvod podvadet OPRAVDU nebyl, at byla trasa jakakoliv. Troufam si rict, ze tohle longari opravdu nedelaji.
Zluta byla vazne trosku neviditelna, nejlip sla videt asi ta cervena (ale pro nas barvoslepe je to sumak...).
Kemp byl bezva, po dlouhe dobe i na sneka zustala tepla voda :D

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #16 kdy: Červen 05, 2011, 18:25:08 »
Ad navigacia:
No este by usporiadatel mohol dodat GPX zaznam trate pre GPSka a neboli by problemy s navigaciou... a ze by to bolo nudne?

Neviem, nemam za sebou 40 dogtrekov ale mam za sebou zopar trekov (t.j. tyzden a viac v horach, mimo civilizaciu, odkazany sam na seba) a myslim si ze navigacia (a s tym spojene bludenie) k trekkingu patri. Nasledovat ciarku nakreslenu na papieri nie je navigovanie v zmysle slova "trek". IMHO instrukcie na Zde jsou lvi a poriadatelske znacenie bolo hodne podrobne a az na jednu nepresnost v mape boli vsetky moje problemy s navigaciu sposobene len a len mojimi slepymi ocami.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #17 kdy: Červen 05, 2011, 18:30:29 »
Podle toho, že jsi v cíli tvrdila, že jsi Janu "táhla". Jestli chceš, můžu to klidně změnit, je mi to celkem jedno. Vzhledem k tomu, že jste obě odjely před vyhlášením výsledků jsem se jaksi nemohla zeptat, která chcete být třetí a která druhá.

O tom, že jsi zrovna ty absolvovala odbočky z trati na nesmyslné hřbitovy si troufám dost pochybovat, nicméně hádat se o tom s tebou nebudu, protože to nemůžu dokázat. To, že se závodníci drží itineráře a nic nestříhají považuji za samozřejmost, nikoliv za něco, co by zasloužilo pochvalu.

Jani - OK, chci ti věřit tak ti věřím :-) . S tou žlutou (zejména za soumraku a v noci) to uznávám a už ji opravdu používat nebudu. Kupovala jsem ji v dobré víře, že právě žlutá (coby nejsvětlejší použitelná barva, bílou mi nedovolili použít lesáci) bude v noci nejlépe viditelná. Na druhou stranu - ti co měli kvalitní čelovky s dalekým dosvitem se neztráceli. Ti co šli s blikátkama z Lídlu bohužel ano.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #18 kdy: Červen 05, 2011, 18:41:50 »
Na treku (nezávodním) nemáš kontroly, které bys musel hledat, nehledě k tomu že právě pravidlo o dodržování trasy DT ti nedovoluje jít "tak nějak podle mapy", ale naopak bys měl opravdu najít přesně tu odbočku kterou myslel pořadatel. Jak jsem psala, nám to naštěstí velké problémy nedělalo. Mariane, ty bys byl schopný předem podle itineráře vyčíst kudy přesně se má jít? Já teda ne. Samozřejmě teď to do mapy dokážu zakreslit poměně přesně protože už prostě vím kde která ta odbočka byla, ale předem to fakt nešlo.

Odkdy se pořadí určuje podle toho kdo koho táhl?  :o  Jo, Jana byla trochu vyčerpanější, většinou jsem ťapala před ní, ale pokud by mi před kempem o minutu utekla, byla by přede mnou i kdybych ji celou cestu nesla na zádech (nenesla jsem  ;D ). Ale OK, nech to tak, Jana souhlasí, jen mě zajímal ten záhadný klíč kterým jsi to určila (a když ti nevadilo volat nám kde jsme, protože se vsázíte kdy přijdem, jeden telefonát navíc by tě asi nezabil). A koukám že půjčit svou baterku pořadateli se nevyplácí, příště si dám pozor (vždy chodím s těmahle baterkama, jsou super jak do váhy tak do svítivosti, nehodlám vláčet krávu co zabere půl batohu a stojí půl výplaty, nepotřebuju ji).
No vzhledem k tomu že jsem už napsala že jsem došla k bráně hřbitova, nakoukla přes ni a zase šla zpátky (přesně podle itineráře) tak fakt nechápu o co ti jde. Opravdu nevidím smysl vláčet psa na hřbitov, ty jo? A co jsem na tom hřbitově měla podle tebe dělat?
Zkus si zajít aspoň jeden dogtrek, pak třeba některé věci pochopíš.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #19 kdy: Červen 05, 2011, 18:52:37 »
Vzhledem k tomu, že v itineráři byl popsaný snad každý krok, šipky a značení byli taky naprosto všude tak nikdo nemusel jít "tak nějak podle mapy". Kdo měl zájem ten za mnou před startem zašel, nechal si ukázat cestu v mapě a případně si dopsal ještě vlastní poznámky do itineráře.
Marian byl schopný podle itineráře vyčíst kudy má jít, alespoň pokud můžu soudit z toho, že šel a nebloudil :D .

Znova opakuji, že pokud se ti nelíbí určení pořadí můžu to úplně klidně přepsat a dát na druhé místo Janu. Nou problem. Onen záhadný klíč nespočíval v ničem jiném než v tom, že jsem k tvému jménu napsala dvojku a k Janinému trojku když jsem se vás nemohla zeptat. O tom komu,kdy a proč chci zavolat si rozhoduju s dovolením sama.

S baterkou si choď s jakou chceš, to je tvoje věc. Jenom se potom nediv když nevidíš na značku :p

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #20 kdy: Červen 05, 2011, 18:56:34 »
Čteš vůbec co píšu?

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #21 kdy: Červen 05, 2011, 18:58:37 »
Mariane, ty bys byl schopný předem podle itineráře vyčíst kudy přesně se má jít? Já teda ne.
Vopred nie. Skusil som to vecer natukat do GPS, neslo to. Ale preco to musi ist vopred? Podstatne je aby to slo na trati a tam to IMO slo vzdy. A ked sa mi to nepodarilo tak to bola moja chyba.

Biluska:
Ale bludil. A na vine si ty! :D Lebo si davala znacky tak casto ze som prestal davat pozor, prehliadol som polmetrovu zelenu sipku a odskocili sme si kusok do Polska.

Offline Biluska

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Souhlasu: 26
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #22 kdy: Červen 05, 2011, 19:18:59 »
Mariane, sypu si popel na hlavu, příště udělám zátarasy na cesty kam se nemá jít a natáhnu červený běhoun tam, kam se jít má :D :D :D

Petro, já bych to tedy ukončila. Nelíbilo se ti u nás, já se s tím nějak vyrovnám a ty už se k nám zajisté hlásit nebudeš, což je dobře. Víceméně není o čem diskutovat.
« Poslední změna: Červen 05, 2011, 19:27:09 od Biluska »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #23 kdy: Červen 05, 2011, 19:22:53 »
No, když si odmyslím vyhrožování diskvalifikací, tak budiž...
Kromě toho, že podle oficiálních pravidel MČR jsme obě druhé a na tom trvám.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #24 kdy: Červen 05, 2011, 21:02:52 »
Biluško, dík za svérázný a neopakovatelný dogtrekking. Bylo to zase konečně něco, co treošku vybočovalo z normálu a trošku se to blížilo  orienťáku. Pořadatelské značení bylo skvělé, jen v jednom místě jsem ho nenašel a  šel kousek jinudy. Zázemí bylo parádní, jen to pivo mohlo být malinko studenější, ale to abych jen nechválil  ;)

Petro? Jen 40 treků? Já jich mám cca 70, až jich budeš mít tolik co já tak někomu něco vyčítej. Dogtrekking je extrémní sport, pokaždé může být ten extrém trochu jiný. Mimochodem, měla jsi čas až do neděle do 9ti, tak když ti Bard nechtěl jít, proč jsi nešla na 3 bivaky? To by snad dal bez problémum, dogtrekking je pobytu člověka se psem v přírodě a vzájemné spolupráci. To že jsi spěchala na nějakou jinou akci je jen tvůj problém a němel by být problémem tvého psa. Tak šoupej nohama, nedělej vlny a dej si mokrej hadr na palici.


P.S. Přiznávám, že jsem na trase pořadatelku také občas proklínal ;D

Offline marian

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 21
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #25 kdy: Červen 05, 2011, 21:24:57 »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #26 kdy: Červen 05, 2011, 21:44:03 »
40 je furt lepší než 0  ;)  a je s čím porovnávat.
Jsem doteď netušila že bivakem se zkrátí asfalt  :o . Jo a přesně jak píšeš, je to o pobytu v přírodě - ty snad kolečka po městech a kilometry asfaltu považuješ za přírodu? Asi jsem divná, ale fakt jsou mi milejší ty kopřivy...

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #27 kdy: Červen 05, 2011, 21:57:16 »
No že tam těch měst ale bylo... A to ještě Osoblaha je spíš taková větší vesnice. Asfalt se nezkrátí, ale nohy si odpočinou,to snad ani nemá cenu ti psát, takovou blbost ví snad každý.

Offline Petra a Tralalák Team

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Souhlasu: 0
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #28 kdy: Červen 05, 2011, 22:07:26 »
Libuš,nás mrzí,že jsme nemohli jít,doufám,že Ozzy bude do dalšího ročníku fit.Asi bych si tady z toho moc nedělala,děláš to srdcem a tak to má být.Bohužel u nás takový terén je.Asfalt nevytrháš a pokud se rozhodneš,že jo,cinkni,dojedem na brigádu :-))))Petra

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Podakovanie za rocnik 2011
« Odpověď #29 kdy: Červen 05, 2011, 22:38:48 »
Značení bylo suprový, to člověk mapu kolikrát ani nepotřeboval (a když jo, tak zrovna neseděla s reálem  >:D  ) Rozhodně zajímavější, než když dostanem mapu s už zakreslenou trasou... to pak není žádný vzrůšo  :D V noci byly sice značky hůře viditelné, ale kdo má dobrou čelovku, šlo to i v noci. Ano, na asfalt jsme nadávali... Pole -nám nepršelo, takže mokrý jsme byli jen od rosy... a ty luční louky kolem 60. km při západu slunce...no kochačka  O:-)
   *   www.probarf.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: