Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 STAN

Autor Téma: STAN  (Přečteno 17016 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #15 kdy: Červen 11, 2010, 08:29:56 »
já jsem prostě při porovnání Hannah x Tesco nenašla (kromě ceny) rozdíl... oba jsem používala dostatečně dlouho a intenzivně abych mohla porovnávat... asi jsem měla štěstí, ale tak chce to když natrefíš na šmejda okamžitě reklamovat

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: STAN
« Odpověď #16 kdy: Červen 11, 2010, 09:19:50 »
Zkus mrknout na Pinguin, maj dobrý stany. A vodní sloupec bych chtěla asi vyšší, tak ty 3000, běžný déšť má vodní sloupec cca 1300.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: STAN
« Odpověď #17 kdy: Červen 11, 2010, 09:28:49 »
já jsem prostě při porovnání Hannah x Tesco nenašla (kromě ceny) rozdíl... oba jsem používala dostatečně dlouho a intenzivně abych mohla porovnávat... asi jsem měla štěstí, ale tak chce to když natrefíš na šmejda okamžitě reklamovat

A v základních táborech na dogtrekkingu ho povětšinou asi ani nenajdeš...
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #18 kdy: Červen 11, 2010, 09:32:42 »
Gwen, až polezu na osmitisícovku, půjdu do stanu odpovídající kvality a ceny. V ČR - a je jedno jestli na treku, na agi nebo prostě kdekoliv, mi stačí tesco.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: STAN
« Odpověď #19 kdy: Červen 11, 2010, 09:37:08 »
Já nemyslela zrovna osmitisícovku a kupodivu ani agi ;-), ale pokud ti stan z tesca stačí, tak buď ráda, žes ušetřila, já jen chtěla upozornit na to, že u tak levných věcí dobrá kvalita nebývá zdaleka pravidlem a nedá se na ni spolíhat a pokud to člověk nemá jen do kempu, měl by se podívat po něčem lepším.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #20 kdy: Červen 11, 2010, 09:45:33 »
já nějak nechápu proč podle tebe do kempu stačí horší a jinde ne - to jako že jinde je tráva zelenější a déšť silnější? Dyť je přece jedno jestli stavím na louce v kempu nebo na louce u lesa, v lese,... Když postavím stan v kaluži, neustojí to zpravidla ani Hannah, takže co konkrétně je "mimo kemp" náročnější?

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: STAN
« Odpověď #21 kdy: Červen 11, 2010, 11:08:02 »
Když postavím stan v kaluži, neustojí to zpravidla ani Hannah, takže co konkrétně je "mimo kemp" náročnější?
teda nemame ani Hanah ani Tesko, ale ve Slapanicich jsme tahali stan z louze (vody po kotniky) a uvnitr bylo sucho. Chci tim jen rict, ze se to stava, a ze stan by to mel ustat. At ma PP nebo je bez PP.

Mimo kemp - trebaaa... v horach; tam vic fouka
a nemusi to byt jen hory, neb poradny vitr neustoji zadny stan - ani v kempu
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #22 kdy: Červen 11, 2010, 11:16:10 »
no, ale vo tom to je, ty podmínky jsou přece stejné v kempu i mimo kemp... Šlapanice tescostan ustál a myslím že to byla pořádná prověrka. Vichřici jsem zažila s hannahem a kdybych celou dobu (naštěstí zevnitř) nedržela kolík od předsíňky, asi by se děly věci... tehdy to taky sfouklo skoro celý kemp, zůstalo stát jen pár stanů - na několikatisícové akci slušný masakr - byly tam zastoupené PP i bez PP a dopadly stejně, všichni chytali stany po lesích a sušili spacáky

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: STAN
« Odpověď #23 kdy: Červen 11, 2010, 22:01:11 »
To já jsem v Tesco stanu na jednom ročníku Šlapanic přímo plavala. Nakonec jsem to musela zabalit a odejít se vyspat k pořadatelům pod střechu. S půjčeným Pinguinem a jiným no name stanem bylo všechno OK. A ještě si vzpomínám jak jsem v Tesco spacáku mrzla a klepala se zimou  ;D

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: STAN
« Odpověď #24 kdy: Červen 11, 2010, 22:46:01 »
Hm, tak to vypadá, že noname stany z Tesca maj absolutně nevyrovnanou kvalitu. A já měla po dvakrát štěstí na slušně vychované stany :-) jste mě skoro vyděsili, taky mě čeká koupě nového stanu, první odešel do věčných lovišť po důvěrném setkání s rozpálenými kameny z ohně a druhý se někde zatoulal při stěhování, a teď se skoro bojím abych si v tom Tescu nekoupila nějakou obludu :-), ale teda na stan z hudyho nemám. Existuje nějaká zlatá střední cesta?

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: STAN
« Odpověď #25 kdy: Červen 11, 2010, 23:34:07 »
Jako malá děcka jsme spávali u babičky na zahradě v takovým tom starým pionýrským "áčku". Byl starý přes 20 let a my ho tam měli postavenej od jara do podzimu. Déšť, vítr, nic mu nevadilo, nikdy neprotekl a nehnul se. Jen ho postavit bylo umění. Nakonec byl vyhozen. Škoda ho :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: STAN
« Odpověď #26 kdy: Červen 13, 2010, 12:16:05 »
Jako malá děcka jsme spávali u babičky na zahradě v takovým tom starým pionýrským "áčku". Byl starý přes 20 let a my ho tam měli postavenej od jara do podzimu. Déšť, vítr, nic mu nevadilo, nikdy neprotekl a nehnul se. Jen ho postavit bylo umění. Nakonec byl vyhozen. Škoda ho :)

To už si jenom nepamatuješ a navíc jako děcka než bysme šli potupně spát do baráku, tak bysme se ve stanu radši utopili ;D

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: STAN
« Odpověď #27 kdy: Červen 13, 2010, 19:00:02 »
No já měl stan od Carry. To je taková noname co se tváří jako značka ;) bohužel ji vedou ve Sportisimu a tam já to mám blíž než do Hudy :D Stan jsem postavil třikrát, praskla tyčka, postavil jsem po čtvrté praskla další. Navíc tvar tak nešikovný, že když bylo vlhko a v předsíňce, která byla jednoplášťová, se vysrážela voda, vždycky když jsem otevřel zip, steklo mi to za krk >:(Tak šel do věčných lovišť, teď mám Huskyho, zatím dobrý, kdyby nic jiného aspoň k němu dávají opravný set ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: STAN
« Odpověď #28 kdy: Červen 13, 2010, 19:21:26 »
Taky mám HUSKY, snad 10 let a zatím v cajku, jenom se mu při vichřici (dooost velké :-X)  rozštípnuly tyčky, takže nahrazeny tyčkama od stanu za 100,- Kč z místního sekáče.
Akorát ten nápis mě nasírá...škrtnout ho na napsat MALAMUT mi bylo zakázáno ;D ;D ;D

ŠárkaM

  • Host
Re: STAN
« Odpověď #29 kdy: Červen 13, 2010, 19:58:15 »
Dotaz na Pavla- Co jsi udelal s tema tyckama do stanu? Respektive s tema kovovyma objimkama? Ja je shanim do hlinikovych tycek, co jimi nahrazuju ty laminatove a nedaří se mi sehnat spravnou velikost. tlouška tyček 8 mm objminky tak 9 mm.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: