Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 STAN

Autor Téma: STAN  (Přečteno 17987 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
STAN
« kdy: Červen 09, 2010, 17:36:51 »
Ahoj! Asi si budu muset koupit pořádný stan. Nemáte někdo tip?
A netušíte, jestli vodní sloupec 2000 ustojí letní bouřku?  8)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #1 kdy: Červen 09, 2010, 17:43:42 »
mám stan z Tesca, vydržel tu šílenost na Šlapanicích, ani jsem neměla napnuté šňůry... jaký má vodní sloupec netuší možná ani výrobce  ;D
na sloupec kašlu, resp. těch 2000 bych se nebála, koukám na to co se mi tam vejde, jak se mi tam poleze v dešti, s batohem, s pláštěnkou, se psem,... jak je těžký, jak se staví...

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #2 kdy: Červen 09, 2010, 18:29:37 »
Já právě taky na vodní sloupec kašlala a koupila obyč stan a bohužel to byla velká chyba. Je v něm mokro, i když v noci neprší, stačí rosa...Pokud prší, tak v něm plavu:(

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: STAN
« Odpověď #3 kdy: Červen 09, 2010, 18:45:16 »
A neplaveš náhodou, protože je jednoplášťový a sráží se tam vlhkost z vašeho dechu? Zejména psíci asi odpařují o stošest. Nás je hodně, hodně lidí hodně psů, a když jsme spali v jednoplášťáku tak byla ráno na podlážce voda. Jinak teď máme úplně obyčejný dvouplášťový z tesca a spokojenost. Teda pokud se dokážete spokojeně vyspat ve stanu se čtyřma dětma a pěti psema co se střídavě pokoušej zabít :-)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #4 kdy: Červen 09, 2010, 18:52:31 »
jj, přesně jak píše chalibda - nesmí to být "psí bouda", ale stan... Kopulový, dvouplášťový, s předsíňkou. A nemáš problém. Vlastně když tak přemýšlím tak momentálně máme oba stany z tesca, oba super. A když mi ho pes roztrhne (jako že ten můj už byl pokřtěný dvakrát), tak mávnu rukou, zatímco u značkového stanu za značkovou cenu... >:(

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #5 kdy: Červen 09, 2010, 19:23:33 »
No jo, je jednoplášťový  ;D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: STAN
« Odpověď #6 kdy: Červen 09, 2010, 23:03:35 »
Petra: tak mě napadá, kampak se asi poděla moje psí boudička?? :) mimochodem ideální pro jednoho malýho člověka, bágl a až tři psy :D

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: STAN
« Odpověď #7 kdy: Červen 10, 2010, 08:15:40 »
mam stan z JYSKu za tisicovku (dvojplastovy pro 4 osoby) a jak pise Petra, od psu je zniceny, ale za dalsi tisicovku se da poridit dalsi na dalsi cca 2 roky. Pristi rok bude prave ten okamzik pro dalsi nakup. Jo, kdyby mebyli psi, asi bych poridil nejaky "paradni", ale to myslim nema moc cenu s takovou. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #8 kdy: Červen 10, 2010, 08:37:14 »
Jano, máš ji pořád u mně ve sklepě, se někdy ozvi až pojedeš kolem... jinak zrovna tahle boudička má jednu drobnou vadu - polámaný prut  ;D - ale i s ním přestála slušný liják na Lužnici a spát se v tom taky dalo... hele zkusím ještě vymyslet nějakou opravu...

ŠárkaM

  • Host
Re: STAN
« Odpověď #9 kdy: Červen 10, 2010, 08:47:39 »
Chalibda- dobrý, muzes mi prosim te napsat, jak velky je ten stan ? Ja mam stan pro tri lidi a ja+ 6psu brasnicky a batoh se vejdem v pohode, velky dest jsem s tim stanem jeste nezazila.

Ted resim dilema, jak to udelat s dvema detma a 7 psama a batohama. Jestli se tam vejdem.

Mohla bych vědět, co vam psi delali ve stanu, že ho zničili? Ja nosim pro psy tenke plazove lehatko( jako alumatka, jenže širši ) aby mi psi nepoškodili podlážku. Ja jsem za ten muj dala 2,5 tis a nerada bych aby mi ho psi zrušili.Snažím se do stanu dávát jen unavene, nakrmené, napite a vycurane psy, pokud mozno ne bez dozoru, ale to taky vždycky nejde.

No a ted se mi moc nelibi představa, že když půjdeme na čundr s dětma, tak jestli ujdem 15 za den, ne-li méně tak ti psi nebudou utahaní.

ŠárkaM

  • Host
Re: STAN
« Odpověď #10 kdy: Červen 10, 2010, 09:11:07 »
Pro Petru-  Ty tyčky se dají nahradit hlinikovyma kulatinama, koukni sem http://www.kopriva-al.eu/zbozi.htm
tady jsem kupovala kulatinu do stareho stanu. ( používam ho na spani v kempu na treku) Urcite budou podobne prodejny i tam u vas. Vem si sebou cele tyčky do stanu, hlavně tu objimku do které budeš zasouvat tu trubku, aby ti to pasovalo. Stojí to pár korun a uříznou ti kolik potrebujes

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: STAN
« Odpověď #11 kdy: Červen 10, 2010, 09:21:35 »
roztržení (ne zničení - je roztrhlá vchodová strana, používám ho bez problémů dál) stanu je jednoduché - stačí zavřený pes který chce jít ven... případně uvázaný pes který chce jít dovnitř...

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: STAN
« Odpověď #12 kdy: Červen 10, 2010, 09:27:28 »
Já mám jednoplášťový za pár stovek z Makra a zatím je kupodivu v pohodě. Myslela jsem, že jakmile zaprší bude tam rybník a ono ne. Jen se nesmíme dotýkat "stěn", což je někdy pravda nemožné se psy.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: STAN
« Odpověď #13 kdy: Červen 10, 2010, 16:18:21 »
Měla jsem jakýsi, sice dvouplášťový, ale neznačkový z Tesca, děs a hrůza, křivé švy, zapařoval se promokal. Za sebe můžu říct - vyhozený prachy. Tak jsem si radši pořídila kvalitu od Hannahu, jo sice není z nejlevnějších, ale považuju to za dobrou investici.
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #14 kdy: Červen 10, 2010, 19:16:30 »
Měla jsem jakýsi, sice dvouplášťový, ale neznačkový z Tesca, děs a hrůza, křivé švy, zapařoval se promokal. Za sebe můžu říct - vyhozený prachy. Tak jsem si radši pořídila kvalitu od Hannahu, jo sice není z nejlevnějších, ale považuju to za dobrou investici.
Já mám právě podobný zkušenosti se vším, co se pokusím pořídit mimo outdoor krámek...:( Od čelovek po stany:( Ani nevim, kolik peněž už jsem takhle vyhodila oknem >:(

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: