Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 STAN

Autor Téma: STAN  (Přečteno 16988 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: STAN
« Odpověď #30 kdy: Červen 13, 2010, 21:07:15 »
Šárko celé to letělo do konťasu, ani jsem to netřídil  :)Špotáková by nehodila oštěp lépe. (aspoň doufám, že hází oštěpem)
Ale ty tyčky byly děsné, laminátové a tenké. Myslím, že ani objímky z kovu nebyly. Těžko by z nich něco šlo použít.

Jinak taky jsem dlouho nechtěl Husky, když mám přece beaucerony, ale značka Beauceron zřejmě není, no... ;D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: STAN
« Odpověď #31 kdy: Červen 13, 2010, 21:56:26 »
taky mám doma HUSKY stan a zatím vydrží...na jejich stanech se mi líbí, že si opravdu vybere každý a nejsou ani tak drahé...a tuším, že dělají i duralové tyčky...na psí boudě mi rupla ta klasická laminátová, ale stříbrná páska dělá divy a pokud vám nepomohla, tak jste jí tamdali málo :P

Offline Pavel

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 156
  • Souhlasu: 2
Re: STAN
« Odpověď #32 kdy: Červen 13, 2010, 22:09:38 »
Jo jo, tyčky od Husků jsou super, ale laminát od Carry jsem lepil třikrát, pásky tam bylo, že neprošla tunýlkem a pak ten krásný pocit, když ji odváželi popeláři :D Ještě teď mám radost, když si vzpomenu, že je pryč ;)

Ono když přijdeš z treku zpátky do kempu, přece jen nechceš řešit, že se ti rozpadá domeček ;D Celkově ten stan od Husky navrhnul někdo, kdo tomu rozumí, zatímco v Caře koukají asi jen na čem ušetřit >:(

ŠárkaM

  • Host
Re: STAN
« Odpověď #33 kdy: Červen 13, 2010, 22:17:23 »
Já mám před rokem koupeny hasky stan pro 3 lidi a tyčky jsou jestli to nekomolim duravrapove?? Pro lepší skladnost tyček  potřebuju právě jen ty kovové objímky 9 mm vnitřní prumer .Tak kdybyste někdo měl, tak se mi prosím ozvěte

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: STAN
« Odpověď #34 kdy: Červen 13, 2010, 22:22:28 »
tak to na mojí psí boudičce drží už skoro 5 let, on vůbec ten stan už chudák zažil věcí :D je to, tuším, loap, tehdy byl hodně drahý - na to, že je pro dva lidi a v podstatě velikost psí bouda :) ale na husky si nemůžu stěžovat, to jsou fak ideální stany...sice oba dva byly dražší než zmiňované tesco stany, ale ten loap opravdu vydržel první poslední...husky přišel do smečky před rokem, tak je pořád ve stadiu testování (nacpáni dva čechohoráci, ovčák a prdlá šeltie a stan vydržel :))

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: STAN
« Odpověď #35 kdy: Červen 15, 2010, 07:12:19 »

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #36 kdy: Červen 15, 2010, 09:46:35 »
Myslim, že Husky skutečně válí! Tomu se říká inspirace :D Teď ještě přesvědčit rodinu, že nutně potřebuju od Ježíška stan...(narozeniny jsem už vyčerpala ;D)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: STAN
« Odpověď #37 kdy: Červen 25, 2010, 11:54:16 »
přišlo mi dnes mailem:
Výstava stanů a Outdoor-Outlet na Výstavišti v Holešovicích



VÝSTAVA STANŮ I V BRNĚ
Na adrese Lidická 28, kousek od Moravského náměstí jsme pro vás připravili na 50 postavených stanů od 5 firem. Platí zde všechny akce a slevy, které jsou v Praze. Pro Brno od začátku června fungují i zcela nové stránky www.Outdoor-Brno.cz.

DÁRKY A AKCE
Řada dodavatelů se rozhodla podpořit prodeje právě svých modelů různými dárky zdarma. Například čelovky ke stanům HUSKY a mnoho dalších.

VELKÉ SLEVY
Na vše je minimální výstavní sleva 8%, řada výrobců však některé modely s! tanů prodává s mnhome vyšší slevou. Více zde. V Outdoor-Outlet! u jsou však slevy ještě daleko větší - až 80%. Zboží lze filtrovat podle "výše slevy" ve společném eshopu Outdoor-Outletu a Výstavy stanů zde. Vše máme skladem a poštou, či PPL odesíláme IHNED.

SERVISNÍ CENTRUM
Pro ty z vás, kteří na poslední chvíli zjistili, že právě jejich stan má nějakou závadu, jsme zřídili servisní centrum, kde většinu defektů můžeme opravit. Doufáme tak, že než se tak stane, nakoupíte si na letošní dovolenou třeba spacáky, doplňky či něco v Outletu :-) .


www.Holan.cz
www.Outdoor-Outlet.cz
www.VystavaStanu.cz
www.Obchod.VystavaStanu.cz


Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #38 kdy: Červenec 28, 2010, 16:54:41 »
Děkuju všem za reakce a za tipy! Včera jsem se rozjela na výstavu stanů do Holešovic a od té doby jsem majitelkou Pinguina, ale fakt to bylo těsně! Běhala jsem po hale od  Huskyho k Hannahu, pak i k  Ping... a takhle asi 20 minut v kuse a bála se, že se nikdy nerozhodnu ;D
Takže se těším na nějaký dogtrek, až ho konečně vyzkouším :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: STAN
« Odpověď #39 kdy: Červenec 28, 2010, 17:01:08 »
Po tom, co jsem tě viděla na Šeráku se plazit "do tanku v tank" tak si stan normálních rozměrů fakt zasloužíš ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #40 kdy: Červenec 28, 2010, 17:55:03 »
No já taky vybírala stylem : vlezu do stanu, sednu, lehnu, narovnám se v sedu, nemám tyčku v hlavě, můžu natáhnout ruku, můžu natáhnout nohu, nemusím se plazit, když vylejzám ven...beru ho  O:-)

zbynek v praci

  • Host
Re: STAN
« Odpověď #41 kdy: Červenec 29, 2010, 10:35:47 »
Muzu se zeptat kteryho? Jinak - jestli ses to nedozvedela na vystave - ma Pinguin oproti Hannahu i Huskymu jednu obrovskou vyhodu: jeste porad nesijou v Cine, ale doma, takze jsou schopny (a ochotny) i po zaruce cokoliv opravit

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: STAN
« Odpověď #42 kdy: Červenec 29, 2010, 13:55:02 »
Muzu se zeptat kteryho? Jinak - jestli ses to nedozvedela na vystave - ma Pinguin oproti Hannahu i Huskymu jednu obrovskou vyhodu: jeste porad nesijou v Cine, ale doma, takze jsou schopny (a ochotny) i po zaruce cokoliv opravit

Já vím, nabízí zákaznický servis a platí pět let po koupi, to byl další faktor, co mi pomohl se rozhodnout :) Takže jsem si domů přivezla Boru 3  :)

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: STAN
« Odpověď #43 kdy: Červenec 30, 2010, 17:10:31 »
Máte někdo Pinguin Arris ? 
Jen tak uvažuji o malém stanu, aby byl lehoučký, pevný, snadno se postavil i za deště, nebyl příliš drahý, odolný vůči větru, dešti a vodě spod.  ^-^

Offline filmz

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 1
Re: STAN
« Odpověď #44 kdy: Srpen 03, 2010, 14:48:30 »
Ahoj,
Diskuze o stanech jsem na netu procházela zrovna minulý měsíc... a na několika různých fórech o sportu, trekkingu, rybaření atd. hodně pozitivně hodnotili stany i spacáky od Jurka (http://www.jurek.cz/).
Nemám sice osobní zkušenost, ptz jsem si nakonec koupila set Huskyho stan+spacak, ale nabídka od Jurka mě taky docela zaujala, takže tam kdyžtak koukněte... Je to čistě česká výroba, delší tradice a příznivé ceny  ;)
« Poslední změna: Srpen 03, 2010, 14:50:08 od filmz »
MonikaZ a beauceronka Arka z Lesovny "Darra"

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: