Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 180132 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #495 kdy: Říjen 29, 2008, 21:52:10 »
No on ten boxer taky, navíc vypadá jako komodskej varan, jak mu z náhubku odkapávaj keňary.... ale s náhubkem se dá dobře vrhat a manévrovat, žádnej úchyl si nemůže býti jistej:)))

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #496 kdy: Říjen 29, 2008, 21:55:44 »
Myslíš jako že když budu ozbrojena náhubkem, tak úchyl nemá šanci se mi ubránit a prchajícího mám šanci trefit? Odvolávám co jsem odvolal...náhubek začnem nosit! ;D

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #497 kdy: Říjen 29, 2008, 22:15:58 »
No ano:) náhubek je multifunkční

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #498 kdy: Říjen 29, 2008, 22:46:42 »
Ale holky, co vy s tema uchylama u/delate???  ;D
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #499 kdy: Říjen 30, 2008, 07:52:14 »
Ale holky, co vy s tema uchylama u/delate???  ;D
No co by, na treku je hlad a kdo by se tahal s příliš velkou zásobou granclí pro psa. ;D

Ravnogorac René Divočáci

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #500 kdy: Říjen 30, 2008, 09:25:20 »
Pravda je, že řešení odvozu jsem vždy spíše považoval za věc symbolickou, lépe řečeno formální úlitbu ouřadům (ačkoli podvakráte jsem na DT při kulhání Avaly rovněž využil odvozu a dopravní prostředek světe div se zůstal funkční). Vzhledem k tomu, že chlupáče považuji za bytosti nesrovnatelně cennější nás dvounožců, tak by mne vůbec nenapadlo, že by do sanitky nesměli. Děkuji za upozornění, z čehož pro mne plyne sanitku nevolat.

I kdyby nás však do sanitky nakrásně vzali stejně to v případě závisláků neřeší situaci jak dál. To bych musel ještě ukecat pana ordinujícího doktora, zda by si se sestřičkou nechtěli zavzpomínat na mládí v podobě branných cvičení s praktickou ukázkou jak to asi vypadalo na ošetřovně po přímém zásahu dělostřeleckým granátem. A pochybuji, že by se ausgerechnet nakrásně poblíž vyskytoval natáčecí štáb z Hollywoodu, aby z toho kápnul ranec nota bene značně devalvujících zelených chechtáků.

V případě úrazu psa ač náhubky s sebou nosím vždy, za tohoto stavu věcí realisticky viděno, pokud bych šel pouze se Zarem, bych zavolal pořadatelům (kontakt je na itineráři vždy uveden) a domnívám se, že bych se domluvil na odvozu do startu-cíle, neb medvědy či bavoráčky jsem na parkingu prozatím neviděl a zdaleka nejluxusnější kategorií je náš dobytčák. V okamžiku, že bych mašíroval i s Avalou, tak bych je s největší pravděpodobností, pokud by nebyl k dispozici náklaďák či traktor s valníkem, požádal, aby si přijeli (jak známo asfaltky jsou již žel úplně všude, aspoň k něčemu by tedy byly dobré) pro klíče od mého auta a s ním se potom k nám vrátili. Je to sice varianta cestování z Prahy do Plzně přes Košice, ale taky řešení.

Bez auta či v případě mého úrazu s ohledem na výše uvedené již není co vymýšlet, neb bych musel kontaktovat rodinu a počkat až si pro mne přijedou. Připouštím, že o sobotě v tramtárii by bylo čekání eufemisticky vyjádřeno poněkud delšího rázu, přesněji, když by vše dobře dopadlo o neděli večer bych byl doma coby výdřeva ledničky jako na koni.

Suma sumárum, nebýt připomínky Petry, ani bych si neuvědomil tu znova ověřenou, fantasticky krásnou skutečnost, že v případě odvozu se o nás lidech vlastně ve skutečnosti ani nejedná!


Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #501 kdy: Listopad 06, 2008, 09:09:21 »
Do sanitky jej vzít nesmějí, takže by nezbylo nic jiného než psa uvázat, stejně zavolat pořadateli ať pro hafíka dojede a v sanitce se už jen modlit ať do dobře dopadne - ať psa najdou, ať se neutrhne nebo ať ze stresu někoho nekousne...

btw. nejen, že do sanitky psa nevezmou, ale už se mi i stalo, že odmítli přijet pokud pes bude na místě, resp. se bude pohybovat v okolí, aby nedošlo k napadení posádky. marné vysvětlovat, že pes je lidumil. na jednu stranu je chápu, na druhou stranu, kdybych byla v tom lese sama, tak jsem odkázaná na pomoc kolemjdoucích, což by v nejhorším případě asi pár hodin při špatném počasí trvalo. a ve chvíli, kdy se můžete pohybovat pouze plazením a jste bez signálu .....
« Poslední změna: Listopad 06, 2008, 09:21:18 od elina »

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #502 kdy: Listopad 12, 2008, 20:03:38 »
To my už jsme se v sanitce vezli se psem, ale pšššt! ;)  ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #503 kdy: Listopad 13, 2008, 08:19:48 »
To my už jsme se v sanitce vezli se psem, ale pšššt! ;)  ;D

Kde? Příště se budu zraňovat jenom v dané lokalitě  ;D  ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #504 kdy: Listopad 13, 2008, 08:22:22 »
a co jste s ním pak udělali?

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #505 kdy: Listopad 13, 2008, 09:26:34 »
Aaale to jsou ti co dělaj ve špitále, noooo  :P

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #506 kdy: Listopad 13, 2008, 09:53:56 »
Aaale to jsou ti co dělaj ve špitále, noooo  :P
hmm, tak to potom jo, ale jinak tam s tím psem uděláš co? Vezmeš si ho na pokoj pod postel? Uvážeš ho před nemocnicí než ti zrentgenují a zasádrujou zlemonou nohu (počítej v hodinách)? Nebo tě na ten rentgen doprovodí? Strčíš ho na sesternu k cizím lidem, nepříjemným pachům,... (za předpokladu že některá sestra bude natolik riskovat a kývne)?

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #507 kdy: Listopad 13, 2008, 14:41:22 »
No a vvvvotom to furt je...že pokud neumíráš, tak musí první přifrčet pořadatel, pořešit psisko a tebe do sanitky šoupnout až následně. Takže i KČT odvozy nemá, my je kvůli psům holt mít musíme...ať se to "inovátorům" líbí nebo ne ;)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #508 kdy: Listopad 13, 2008, 18:10:32 »
Klídek, nám se nic nestalo, jen jeden známý saniťák jel pro seno (podotýkám, že se sanitkou), tak nás vzal, no. :D
Kristýno, ten náš řidič ("akutní převoz krve") je pěknej idiot a psa by nejradši přejel, a myslím, že i mě :o . A já bych mu nejraději místo krve dala do auta bombu >:(

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #509 kdy: Prosinec 17, 2008, 22:06:39 »
Takže o víkendu se bude konat setkání pořadatelů, pokud ještě někdo něco máte, můžete to poslat do pátečního večera nejlépe na tvdt@dogtrekking.info

Dnešní den a večer jsem strávil pročítáním příspěvků z témat týkajících se pořádání dogtreků a hledal náměty. No někdy to bylo opravdu zajímavé čtení, ještě že nebyl Fernet nablízku  O:-) >:D .

Co se týče termínového kalendáře, nahrubo už je celkem hotov, no máte poslední šanci si popřát pod stromeček o nové boty, vodítka, postroje, batohy... - budete je moooc potřebovat  >:D  >:D  >:D

Ještě buďte chvíli napnutí, jestli budete hodní, bude termíňák pod stromeček  ;D
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: