Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 172736 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #15 kdy: Září 17, 2007, 15:52:03 »
Citace
v tej Jihlave nás tam bolo viac
Přesně dva, ty a Laďa, jinak dodatečně dík Jožkovi Kamenárovi a Peťovi Žižkovi za bleskurychlý kontakt na opraváře.
Citace
to by snáď urobil asi každý...
Vrať se na zem! ;)
A honem už tě musíme přestat chválit, jinak s tebou nebude k vydržení!!!!

Jiťa

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #16 kdy: Říjen 04, 2007, 12:38:09 »
Ahoj, bydlím ve Slavičíně, kousek začínají Bílé Karpaty a je tu moc hezky. Uvažuji o tom uspořádat tady příští rok dogtrekking. Chci se zeptat co k tomu potřebuji všechno vyřídit, jak to vychází finančně a vůbec všechno co se pořádání podobných akcí týká. Prosím zkušené pořadatele o radu. Díky :)

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #17 kdy: Říjen 04, 2007, 12:44:13 »
jo jo tam je moc hezky, tur. stezek je tam taky dost ale kde by tam byl kemp?? snad né u Talafy  :P ;D nebo jak se to tam menuje ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #18 kdy: Říjen 04, 2007, 19:46:37 »
Jiťo: Je toho moc, veterina, lesy, CHKO, obce... mám to zrovna z krku a ještě že je to zas až za rok >:D
Finančně...budeš ráda, pokud ti to vyjde a nebudeš škodná...
Když tak mi napiš na lenkabahulikova@tiscali.cz co budu vědět ti poradím.  ;)
Bílý Karpaty jsou nádherný, takhle brzký jaro nebo teď někdy by to bylo parádní!!!! :)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #19 kdy: Říjen 04, 2007, 20:43:28 »
baHUlice  sakra, co to radíš :-X  NE TEĎ někdy, ale pro nás mašující maximálně do konce ZÁŘÍ..či konec května  ;) .taky za svého mládí jsem se tam toulával.. ;) :D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #20 kdy: Říjen 04, 2007, 21:18:32 »
No tak na ty Karpaty bych si jeden "mašujující" víkend ukradla!!! ...a takhle duben, kdy to začíná kvíst a nebo teď, když je to nádherně barevný (jsou tam většinou listnatý lesy) by se mi to moc líbilo ;)
« Poslední změna: Říjen 04, 2007, 21:35:14 od LenkaB »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #21 kdy: Říjen 04, 2007, 21:24:16 »
taky za svého mládí jsem se tam toulával.. ;) :D

ale to se tam tou dobou toulali ještě i dinosauři.....  :D ;D >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #22 kdy: Říjen 04, 2007, 22:25:01 »
ALE BEZ PYTLE! ;) ;D :'( :-X

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #23 kdy: Říjen 05, 2007, 16:14:29 »
Dinosauři bez pytle? Všichni? I samečci? ;)
« Poslední změna: Říjen 05, 2007, 17:10:22 od Gwen a Dinulka »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #24 kdy: Říjen 05, 2007, 22:47:17 »
Ale Gwendolínko ... já myslel lodního..

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #25 kdy: Říjen 10, 2007, 21:07:10 »
Letošní dogtrekkingová sezóna se nezadržitelně blíží ke konci a může se pomalu přemýšlet o té nastávající - 2008

Za letošní rok bych chtěl poděkovat všem pořadatelům dogtrekkingových akcí za jejich nezměrnou trpělivost a odhodlání v pořádání těcho "podivných" podniků, kdy se napřed několik měsíců bojuje s organizací, pár týdnů modlí za počasí a v závěru všeho je několikadenní nonstop šílení na vlastní akci. 

Pokud se někdo chystáte pořádat oficiální dogtrekking, můžete posílat předběžné termíny na servis@dogtrekking.info aby je bylo možné případně koordinovat dokud to ještě trochu půjde.

Pokud chcete pořádat akci v rámci MČR v dogtrekkingu a chcete být zahrnuti v termínovém kalendáři odficiálních akcí, je potřeba aby jste splnili následující podmínky:

- akce se musí konat dle platného soutěžního řádu
- akce musí být ohlašena na příslušných úřadech (obecní, městský, krajský úřad, veterinární správa, dotčené lesní správy, dotčené správy CHKO a národních parků, atd...)
- akce musí splňovat a dodržovat požadavky těchto úřadů.

Pokud budou splněny tyto podmínky, lze po dohodě využít k záštitě akce řád pro ochranu zvířat vytvořený a registrovaný Zuzkou Junkovou speciálně pro dogtrekking. Řád je nezbytný pro oficiální povolení akce úřady - zejména pro veterinární správu.

Možná to vypadá hrozivě, ale dá se to zvládnout a výsledek určitě stojí za tu námahu.

Na závěr bych chtěl poprosit ty, co z nějakého důvodu nepořádají dogtrekkingové akce přesně dle soutěžního řádu a nemohou být tak zařazení například do MČR, splnili alespoň pravidla pro pořádání hromadných akcí se zvířaty. Případné neúmyslné, nebo úmyslné porušení zákonů a výhlašek má negativní vliv na pořádání ostatních dogtrekkingových akcí. Může značně ztížit organizování a vyvolávat ze strany úřadů více komplikovaných podmínek pro pořadatele (už teď to není jednoduché...).


T.
tombru

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #26 kdy: Říjen 31, 2007, 21:10:33 »
Pomalu se formuje kalendář pro rok 2008 a blíží se schůzka pořadatelů.

Pokud máte nějaké připomínky a návrhy zašlete je do 20.11.2007 na servis@dogtrekking.info . Potom již nebude možné je probrat mezi pořadateli.

Co se probíralo minulý rok naleznete na  http://www.dogtrekking.info/pripominky_tvdt_2006_2007.htm

Zatím dorazili jen dva příspěvky od Peppa a Honzy Moravce. Tak se zdá, že je letos povětšinou všechno OK - a to je dobře!

tombru

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #27 kdy: Prosinec 03, 2007, 11:23:39 »
Já jenom ještě...pokud nikdo proti pravidlům nic nenamítá, tak vycházíme z toho, že "většina držících hubu" je spokojená.
Roman tady píše MY trekaři, MY co jsme odchodili...
Proběhlo snad nějaké hlasování, kde byl Roman jmenován trekařským mluvčím?? Já o něm nevím (taky jsem odchodila...nebo spíš odplížila nějakej km), nikomu jsem svoje požehnání k tomu aby za mě mluvil nedala!!!
Takže prosím Romana, aby mluvil pouze za svoji osobu (pokud si neříká My mistr světa první :-X ) A ostatní vyzývám k tomu, pokud jsou nespokojení aby to řekli, navrhli změnu, řešení... když už ne pro rok 2008, tak pro sezóny další. ;)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #28 kdy: Prosinec 03, 2007, 11:53:05 »
Ja se domnívám že se tady s nikým nehádám a jen chci něco řešit věcně.
Také respektují názory všech ,ale ono se opravdu po loňských připomínkách nic nezměnilo podstatného a jen vždy byly jen nějaké protiargumenty.

A už vůbec tady nebrečím že něco není v pořádků.Myslím že s plno lidma letos na různých závodech jsem řešil a vyměňoval si názor o dogtrekkingu a pravidlech.

Opravdu je tady ,ale ne 100 věcí,ale 1000 k řešení a příjemnému vylepšování tohoto sportu,který tady vyzkoušel realizovat Monte Kvasnica a v pravidlech se od té doby opravdu nic moc nezměnilo a přitom bych měl tolik zlepšováku,které si tento se rychle rozvijející se sport žádá.
Ale opravdu tady nechci nastolit opět nějakou šílenou roztržku,která vždy nastává při podobných tématech.A zbytečně se dohadovat,protože to nikam nevede jak ukazují předešlé debaty.
(A nic nemám proti Tobě Tombru a ani mě nenapadlo že si budeš vysvětlovat že Tě beru jako někoho kdo nemá zkušenosti na tratích)Ja jdu opravdu jen za tím co cítím jako dlouholetý sportovec a vím přesně co asi chci od určitého sportu a asi tady je problém že mě nemusíš a mé názory třeba vždy dobře pochopit.Ja myslím že spoustá lidí mě už osobně za ta léta poznalo že nejsem žádný fanatik ,který přijede na závody ze zavřenýma klapkama odběhne a jede domů.Navíc se spousty lidma s kterýma řeším něco okolo dogtrekkingu tak se třeba domluvíme že tento a podobný názor je správný a tak jsem i ujištěný že co mám na srdci k různým změnám je vždy docela rozumný argument a tak se opravdu nebojím nějaké téma odkrýt a prezentovat vlastní názor.Kdyby mě dvacet lidí 20x za sebou řeklo že jsem magor a mluvím nesmysli tak svěsím a raději budu mlčet,ale nějak se čím dál tím ujišťují že jdu správnou cestou.Spíše mě tedy ujišťují lidé kolem mne s kterýma se bavím o DT. Jde mě taky o srdeční záležitost(jménem Dogtrekking) jako např. Tobě,a chci řešit věci,ale opravdu  jsem asi moc zanícený a spoustě lidem mohu i vadit (nemyslím Tebe) Myslím třeba Venca+2 ,ale ja ho chápu(i některé ostatní) ,protože on se divá na dogtrekking úplně jinak a také si ho chce užívat take jinak než ja.

Ja se budu opravdu více zaměřovat po všech stránkách na např. kratší tkz. varianty MID a nebudu svými návrhy tady nikoho raději zbytečně zatěžovat.

Čas ukáže jestli se mě tedy podaří své podněty někde realizovat a bude o ně zájem mezi sportuchtivými.Nebo to bude jen ten zmiňovaný pláč.





Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #29 kdy: Prosinec 03, 2007, 12:05:59 »
Romane sám sis vlastně odpověděl:
Citace
Ja jdu opravdu jen za tím co cítím jako dlouholetý sportovec a vím přesně co asi chci od určitého sportu

Nemůžeš si sport upravit podle sebe a něco od něho chtít... ty musíš naopak něco dát tomu sportu, on chce něco od tebe. Pokud mu to nemůžeš nebo nejsi ochoten dát, tak jdi od toho.
A nebo si udělej sport podle svého (viz tvoje MIDY), postav si pravidla sobě na míru...otázka je jestli takové vítězství může opravdového sportovce těšit, to už je ale tvůj problém. Pokud ti to sponzor zblajzne a zaplatí...budiž ti přáno...
A nechtěla jsem to tady vytáhnout, ale máš to mít...kdyby se na každé pořadatelské sešlosti nemuselo 2 hodiny řešit se kterým pravidlem zase Baláž vykýval a jak tomu napříště zabránit, tak by nám bylo líp na světě...  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: