Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 173056 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Tom

  • Host
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #585 kdy: Červenec 06, 2009, 20:26:46 »
Byl jsem se podívat na doktrekkingu a mám jeden postřeh či  spíše dva. Podle mého názoru by se měla udělat změna v pravidlech dogtreku a zavést kategorií "Běžci" přičemž pro tuto kategorií by bylo třeba specifikovat povinnou výbavu. Tzv. "trekaři" kteří trek běhají ať už LONG nebo MID mají obvykle na zádech tak malé batůžky,že se do nich nevejde karimatka o spacáku nemluvě.Tyto jejich mini batohy podle toho co jsem měl možnost vidět ztěží pojmou litrovou láhev vody,žrádlo pro psa, jídlo pro trekaře a  lékárničku , tady si myslím dostávají pravidla pořádně na frak.
S tímto malým batohem s minimem věcí uběhnou 100km long za nějakých 12 hodin přičemž všichni ostatní,kteří mají daleko větší batohy ve kterých krom rezervního oblečení nesou  nesou poctivě veškerou povinnou výbavu nemají proti běžcům sebemenší šanci což mi příjde unifair nebo-li nefér .Takže i kdyby se snažili sebevíc na výsledek běžců nedosáhnou . Je nejvyšší čas aby se lidé,kteří velí doktrekkingu hluboce zamysleli nad tím aby pravidla o povinné výbavě byla pro všechny závazná tedy i pro běhající trekaře.

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #586 kdy: Červenec 06, 2009, 20:43:02 »
Obávám se, že i kdyby všichni nesli batohy stejné hmotnosti, byly by výsledky stejné nebo velice podobné jako teď. Upřímě mi přijde další škatulkování v dogtreku silně hloupé (by se protáhlo vyhlašování na ještě dýl:P)...

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #587 kdy: Červenec 06, 2009, 20:43:16 »
Ono to má své pro i proti...Tu povinnou výbavu musí každý mít - je - hlavně běžcům - v cíli (na Hanácké i na startu) kontrolována. Někdo táhne 500g spacák a půllitr vody, jiný teplejší a těžší spacák a třeba 3l vody. Každý si balí podle svého uvážení - kdo na to má, sbalí si míň věcí, neboť do tmy jsou zpět v kempu, takže teplý spacák nepotřebují a pes se nažere ještě ten den večer. Ti méně zdatní táhnou takovou výbavu hlavně proto, že ví, že na trati stráví víc času, budou bivakovat, někteří i dvakrát. To už se pak hodí teplejší spacák a i pes potřebuje víc žrádla...A midaři mají předepsanou povinnou výbavu jen někdy..A tam už se malému batohu není co divit - vždyť se jde max. 50km za den, do večera jsou zpět.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #588 kdy: Červenec 06, 2009, 21:00:14 »
do které kategorie bych patřila já?

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #589 kdy: Červenec 06, 2009, 21:10:55 »
Petro, Ty bys byla třetí kategorie-poloběžec se středním batohem.Takže by to chtělo kategorii ještě pro ty co chvíli jdou a chvíli běží. Takže-chodci-běžci-indoběžci(indiánský běh). Sákryš, to bych byl každou chvíli na bedně ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #590 kdy: Červenec 06, 2009, 21:12:51 »
Chci taky zvítězit ve vlastní kategórii: Plazím se seč mi síly stačí nad 35 let :)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #591 kdy: Červenec 06, 2009, 21:14:12 »
Promiň Lenko, jasně, ještě kategorie hadi a hadice :D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #592 kdy: Červenec 06, 2009, 21:22:20 »
mmt, já se taky plazím seč mi síly stačí!
a vůbec, Peťo, ty by ses musel zařazovat až v průběhu treku, protože u tebe záleží na tom jak se zrovna vyspíš, jak ti svítí sluníčko, jak se na tebe smějou holky nebo co já vím na čem... jednou to odběhneš a příště přijdeš druhý den v noci...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #593 kdy: Červenec 06, 2009, 21:25:41 »
Jestli ty se plazíš, tak žádám rozdělit plazící kategorii na další dvě podskupiny!
(rychlé a pomalé plazy)

Offline Veruna a Lajka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 64
  • Souhlasu: 1
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #594 kdy: Červenec 06, 2009, 21:28:43 »
a ještě podkategorii "pivní skaut" - vždyť přece není fér, když ti, co jdou, jdou i když oni musí sedět v hospodě - no ne?:D

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #595 kdy: Červenec 06, 2009, 21:46:28 »
pomalé plazy bych prosila rozdělit na krátkonohé a dlouhonohé případně invalidní..

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #596 kdy: Červenec 06, 2009, 22:03:46 »
já se taky plazím... akorát si vždycky říkám že míň už to bolet nebude, tak radši ať to nebolí tak dlouho...

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #597 kdy: Září 08, 2009, 19:43:26 »
Prosím prosím, proč tu není nějak jasně napsáno co vše musí slpnit pořadatel, tím tedy nemyslím mít to a to povolení, ale trošku to rozepsát, kde se to shání, na co bacha a tak ... pořadatelé, prosím ... chci vědět jestli se stát jedním z vás, nebo to zabalit rovnou, jediný co mám, je trať a plán kde udělat base camp

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #598 kdy: Září 16, 2009, 16:16:46 »
už tu nějak dlouho nikdo nerýpal...  >:D
ABSŤÁÁÁÁK!!!!

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #599 kdy: Září 16, 2009, 18:25:59 »
Já rejpat nebudu, jen se chci zeptat Kristýny, jak to vypadá, jestli se stane organizátokou? Doufám, že to nezabalila  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: