Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 180971 krát)

0 uživatelů a 3 Hostů prohlíží toto téma.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
..
« Odpověď #570 kdy: Květen 26, 2009, 16:51:28 »
Jasně, že si zanadáváme,ale po pár minutách po sprše už je zase fajn.Navíc by tu nebyla taková krásná diskuse,jako tato a vzpomínky zůstávají i po letech.Teplá sprcha se brzy ze vzpomínek vytratí,protože je krom treku běžnou součástí života;-)

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #571 kdy: Květen 26, 2009, 17:11:03 »
Jo Peťo, to máš pravdu, takový teplomil jako já na ledovou sprchu hned tak nezapomene :D Ale nebyla první ani poslední, zato extrémní :D Ale je pravda, že po ní nebyla ve stanu taková zima :)
Nejlepší je stejně sprcha na trati...Taková krásná bouřka uprostřed lesa a slejváček jako na Šlapanicích :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #572 kdy: Květen 26, 2009, 18:32:58 »
no jóóó, to bude ono, já máčka seděla pod střechou a čekala až to přejde!

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #573 kdy: Květen 26, 2009, 19:01:35 »
když my tu střechu neměli :D ale zato jsem sakra rychle zapomněla na bolavý nohy :D

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #574 kdy: Květen 26, 2009, 19:15:40 »
když my tu střechu neměli :D ale zato jsem sakra rychle zapomněla na bolavý nohy :D
To musím potvrdit. Najednou kolem mě proběhla a byla hooodně přede mnou :D
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #575 kdy: Květen 27, 2009, 08:01:48 »
Typ na samoohřev teple vody.

Jeste jsem na ofiko treku nebyla, ale s detma jezdime vsude mozne a přiznávám že umytí v teple vode mi po par dnech taky chybi, sedet doma a sprchovat se taky nechci a tak jsme prisli na vyuziti solarni energie- na zadni palubku auta dam nalezato nekolik pet lahvi s vodou a v lete vetsinou par hodin slunce sviti , tak vecer je voda prijemne tepla, stoupnu si do vetsi psi misky a zapocnu sprchovani. Vetsinou neni okolo nikdo, kdo by mel zajem se na me koukat ;D, no a kdybych byla v kempu, treba jako na jednookym, tak si ty lahve odnosim do sprchy.

Tohle jsem uspesne pouzivala i na myti nadobi, byli jsme na miste, kde nebyla voda vubec, zato tam nebyla ani noha, on se ten barel s vodou ohral za par dni uplne cely.


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #576 kdy: Květen 27, 2009, 08:14:48 »
A v případě že bude ráno -3 jako v pátek na Jednookým, tak si můžeš přivydělávat jako barman a roztloukat ten led z flašek do koktejlů ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #577 kdy: Květen 27, 2009, 08:24:57 »
Ono vam na jenookym mrzlo??

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #578 kdy: Květen 27, 2009, 08:26:19 »
No jasně, ledoví muži jak vyšití :)

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #579 kdy: Květen 27, 2009, 08:28:03 »
Šárko pošli svůj zlepšovák Bursíkovi, třeba ti dá nějakou dotaci na zelenou energii (třeba flašku peprmintky)
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #580 kdy: Květen 27, 2009, 08:41:03 »
No, je fakt, že když jsme s detma na cestach, obyvkle ve tri rano spime a tu vodu jsem pouzivala nekdy okolo osme vecer ^-^. Ale protože jsem příznivec cvičnych sitauci, dam ty petky do auta tady doma a okoštuju teplotu.

a ted me napada, že lepší lidi, co jsou moviti si muzou koupit v Hudy ci kde takovy ty cerny pytliky, co maji sprchu uz v sobe, polozi se na zem a i pod mrakem-ne tedy ve tri rano- je voda tepla, asi za hodinku. staci zavesit nad sebe.

me osobne, pokud by se mi stalo, že bych dorazila v soboutu rano--leda že bych jela na káře--, tak si klido pockam  ale tu teplou sprchu si dopreju.

Vojto, znas me ne,když se pro neco rozhodnu, neni sila co by me zastavila >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #581 kdy: Květen 27, 2009, 08:45:00 »
Citace
Vojto, znas me ne,když se pro neco rozhodnu, neni sila co by me zastavila


No v některých případech je to asi spíš na škodu...já jen (když už se furt chcete všeci mermomocí mejt) jestli by nebylo jednodušší tu vodu ohřát v ešusu na vařiči ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #582 kdy: Květen 27, 2009, 08:46:51 »
esus je malej, když uz, tak vyuzivam vecerni sezeni a krafani u ohne a ohrivam si rovnou kotlik.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #583 kdy: Květen 27, 2009, 08:51:26 »
Tak to tě musí kamarádi milovat...místo guláše či svařáčku se v kotlíku ohříva voda na tvoji hygienu ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Pořádání dogtreků
« Odpověď #584 kdy: Květen 27, 2009, 08:58:13 »
Jo, jo, ty nam proste nedas  >:Dpokoj, dokud z nas neudelas cunata. >:D.

ale jako tema dobry, musim se priste zeptat na bivaku na Sed., zda jsou k dispozici teple sprchy.No a na nonstopu se rikalo, ze jsem bud ve toalete, nebo na trati, kazdej mame svoji uchylku :P

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: