Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 183516 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #360 kdy: Leden 18, 2008, 12:30:43 »
Jenom ještě a fakt naposled k tomuto tématu(jestli to poruším, tak veřejně slibuju že platím na Kruškách bečku >:D )

Podívejte se na název tohoto fóra...termínový kalendář...a kam až jsme se od tohoto tématu odchýlili a proč. Názor ať si čtenář učiní sám ;)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
pořádání
« Odpověď #361 kdy: Leden 18, 2008, 12:51:47 »
Tombru, chtělo by to založit nové téma "PERTE SE A ŽERTE SE"  přesunout tam všechný příspěvky z poslední doby a vstup povolit pouze ostříleným trekařům, kteří vědí co je to absťák. Chudák nováček co si toto přečte, pak ho na trek nedostanou ani párem volů, pokud není masochista...

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
pořádání
« Odpověď #362 kdy: Leden 18, 2008, 12:52:01 »
Neofi trek v Jizerkách určitě letos bude, plánoval jsem ho dokonce již na ten 8., 9.5., ale pak tam byl přesunut Jednooký. Bude to tak pro 20 lidí a bude to trochu test, co to s lidmi udělá. Jsou tam totiž úseky, kdy 3 km na hodinu v délce několika km je slušný výkon (na turistických značkách). Takže v tuto chvíli to rozjednávám s tím, že na Kruškách a tady na stránkách to bude pro zájemce nabídnuto. 2 etapy cca 35 km, cca 1200 m čistého stoupání každý den. Varianty centra jsou Hejnice (pro letos preferuji), Jizerka, Rokytnice nad Jizerou s možným výpadem na Krkonoše.

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #363 kdy: Leden 18, 2008, 13:13:03 »
[kamery na cestách a přímé přenosy na eurosportu???
[/quote]
a to by nebylo špatné, když člověk zrovna nemůže, aspoň by to prožíval u bedny   ;)
A+G+J

Milena

  • Host
pořádání
« Odpověď #364 kdy: Leden 18, 2008, 13:57:47 »
 Na téma "Perte se a žerte se " by měl být bez obav vstup povolen všem. Nováček, který není masochista, nemá na treku co dělat. Koho neodradí tohle psycho, může být beze strachu o přežití plnohodnotným účastníkem dogtrekkingu. :D

Nováček-Jirka

  • Host
pořádání
« Odpověď #365 kdy: Leden 18, 2008, 15:39:04 »
Upřímně se mi zamlouval více název MID než-li "Turistická", ale jádro zůstalo stejné, takže to neřeším. Jen doufám, že všechny treky co se vypsaly budou opravdu fungovat a nezrušíte je - jako na truc toho druhého. Jinak je fakt, že se mi z Plzně tahat do Beskyd na jeden den MIDu nechce, ale raději si šetřím chechtáčky na Oderák  ;).
Jinak mě zarazilo, že by někdo z trekařů: (přijdete mi jak nadšenci do psů a trávit čas se psem co se dá), že by někdo psa takhle na treku nutil, když nemůže, nedal napít), přijde mi to jak jedna pani povídala, ale na každým "kecu" pravdy trochu. O:-)
Mám v tom trochu bordel už z Vás - já myslel, že MID je pro začátečníky nebo pro ty, co neujdou LONG a koná se vždy s LONGEM. Teď mám pocit, že jste zrušili MID, pojmenovali krátkou trasu Turistická a MID je jen v Beskydech a jinde, a je to jako sólo akce. A když chce někdo běhat se psem, tak je na to sport canicross ne (nebo jak se to píše)??? Já už nevím  !! :-X Nebo se ten v Beskydech taky šlape, nebo se běhá??  ;D ;D ;D ;D ;D ;D už toho nechte

René N.

  • Host
pořádání
« Odpověď #366 kdy: Leden 18, 2008, 17:04:55 »
Nebo se ten v Beskydech taky šlape, nebo se běhá??  ;D ;D ;D ;D ;D ;D už toho nechte

Můžeš jít i běžet,záleží jaké si to uděláš ;D
P.S. V Beskydech se jenom běhá >:D

Offline Veronika Koc.

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #367 kdy: Leden 18, 2008, 17:42:38 »
Chodím sice jen MID (o LONGU pouze sním) a chápu rozhořčení všech longařů nad MS midů. Je to jak špatný vtip.Vydržte to a midy u běžných dogtreků nám ("málochodcům")nerušte.Je fuk, jak kratší trasu nazvete, hlavně, že se tam potkáme a užijeme si pochod se psy.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #368 kdy: Leden 18, 2008, 17:45:35 »
Ještě k těm MIDŮM:
Je jasné že je rozdíl cestovat napříč republikou na závody které trvají se vším dohromady třeba 4 dny než někde jezdit na MID na obrátku nebo na jedno přespáni.Tedy asi hlavně finančně.
Myslím že by se LONG i MID pro některé lidi dobře i doplňovali.
Ne všichni si mohou stále po celou sezónu jezdit napříč republikou na
prodloužené víkendy.

Na akcích v  Beskydech se chodí i běhá přesně jak píše René.Podle vlastního gusta.A tak tomu bylo i na všech MIDECH,které jsem kdy viděl doposud pořádát.
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline indian

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 76
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #369 kdy: Leden 18, 2008, 19:42:32 »
spousta z Vás dělá i CC jede taky přes půl rep. odběhne si 5km (trvá to pár minut) a pak čeká do dalšího dne a jede domů. a lidi přesto jezdí,takže bych řekl že midy jsou na tom o mnoho líp protože z těch cca 40km vidí něco z toho koutu naší zemičky.
ale jak psala Lenka to už jsme od tématu hooodně daleko.
a většině lidí bych taky jako tak řek že je jedno jak se ta či ona akce jmenuje. takže nechme toho slovičkaření, jestli chce někdo někam přijet tak přijede a je jedno jak se jmenuje

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #370 kdy: Leden 18, 2008, 21:07:53 »
Romane ještě jsi neodpověděl Margitě na základě jakého řádu na ochranu zvířat proti týrání svoje akce pořádáš!

Kokám, že Roman odpovídá jen nat o, co se mu hodí do krámu. Na ten zbytek kašle a pak ze sebe dělá chudáka  :-X, že ho všichni pranýřujou  O:-)

Docela by mě to zajímalo, přestaň se, Romane, chovat jako malé dítě, a když tady tak hlasitě hulákáš, tak jednoznačně odpověz na můj dotaz. Nebo chceš celý DT poslat do kytek, když pořádáš DT bez řádu na ochranu zvířat? Je jedno jak je ten tvůj dlouhý. Každopádně, až se to vet. správa dozví, nepovolí už nikomu DT žádný.O vysokých pokutách ani nemluvě. Protože akorát pošpiníš jeho jméno, ale tobě jde jen o to, podojit sponzory a zviditelnit se.

Pořádej si s voje Balážovství v čemkoliv, jen se nepokoušej zlikvidovat to, na čem jiným záleží víc než tobě.
CassidyTeam

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #371 kdy: Leden 18, 2008, 21:24:27 »
Margito:Bydlím 500 m od krajské veterinární zprávy v Ostravě. Dokonce tam chodím skoro jako do obchodu,protože tam pracuje člen rodiny. :D
Zjísti si nejdříve jak se da pořádát akce se psy i jako fyz. osoba nebo sportovní oddíl v jiném odvětví než je např. kyn. klub.


Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #372 kdy: Leden 18, 2008, 21:26:00 »
Margito:Bydlím 500 m od krajské veterinární zprávy v Ostravě. Dokonce tam chodím skoro jako do obchodu,protože tam pracuje člen rodiny. :D

Zjísti jak se da pořádát akce se psy i jako fyz. osoba nebo sportovní oddíl v jiném odvětví než je např. kyn. klub.
Proč neumíš odpovědět přímo? Pracuju na veterině,  kontakty mi sedí přímo na vet. správě, tak tu ze mě nedělej pitomce.

Proč nám nechceš odpovědět na základě jakého řádu pořádáš svoje Balážovství?
CassidyTeam

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
pořádání
« Odpověď #373 kdy: Leden 18, 2008, 22:14:21 »
Ach jo. O týden později, stejné argumenty, ostřejší slova. Obávám se, že se dostáváme za hranici, odkud půjde komunikace obnovit těžko.  :'(

Mám dva návrhy:
A. - pořadatelé zachovají názvy dogtrekking LONG, MID a turistická procházka tak jak byly dosud užívány (tj. první s měřením času nad 80 km, druhý měřený na kratší vzdálenosti a třetí neměřený bez pravidel), každý pořadatel si sám vybere, co uspořádá
- Roman se pro tento rok vzdá svých mistrovství čehokoliv, co se tváří "nadřazeně" MČR (Eurocup se dá se nazvat třeba Pohár pro  Holki, když je to přece jen recese, ne?) anebo bude své závody alespoň důsledně označovat dogtrekking MID
- na konci roku se zhodnotí úroveň MIDových závodů a jejich pořadatelé se pokusí dohodnout, zda z nich také vytvořit jeden pohár nebo to nechat jen jako doplňkové  singl akce LONGu
- pokud bude většina pro společný pohár, vznikne třeba "MČR v MID dogtrekkingu", pokud ne, případný organizátor podobného poháru si vymyslí jiný název této aktivity

znamená to:
- uznání pořadatelů, že i mid je dogtrekkingem
- uznání Romana, že LONG má určitou přednost  v používání tohoto pojmu bez nutnosti nějakého dodatku (něco jako označení maraton a půlmaraton) 
- shodu obou stran, že k tvorbě MČR a všech podobných "hogofogo" akcí je zapotřebí souhlasu alespoň většiny pořadatelů

No a návrh B - považovat toto téma alespoň na 14 dní za neoficiálně uzamčené, nechat odeznít emoce a pak se k tomu teprve vrátit.  :-X

Offline CassidyTeam

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #374 kdy: Leden 18, 2008, 22:14:57 »
Margito:Bydlím 500 m od krajské veterinární zprávy v Ostravě. Dokonce tam chodím skoro jako do obchodu,protože tam pracuje člen rodiny. :D

Zjísti jak se da pořádát akce se psy i jako fyz. osoba nebo sportovní oddíl v jiném odvětví než je např. kyn. klub.
Proč neumíš odpovědět přímo? Pracuju na veterině,  kontakty mi sedí přímo na vet. správě, tak tu ze mě nedělej pitomce.

Proč nám nechceš odpovědět na základě jakého řádu pořádáš svoje Balážovství?


Romane, Romane, ty šibale jeden  O:-), podívej co jsem našla na netu  >:D : a nebylo to až tak těžké  :o :

Podle „Evropské dohody o ochraně zvířat v zájmovém chovu 1“ nemohou být zvířata v zájmových chovech použita pro publicitu, představení, výstavy, soutěže a podobné akce, jestliže organizátor nevytvořil nezbytné podmínky, aby zvířata byla v pohodě a jejich zdraví a kondice by mohly být ohroženy. Informujeme o situaci v České republice, kde tyto podmínky upravuje § 8 zákon č. 246/1992 na ochranu zvířat proti týrání, v platném znění2, který stanoví, že  při veřejném vystoupení nebo svodu zvířat musí být pro jejich organizování stanoven pořadatel, který odpovídá za jejich přípravu, průběh a kontrolu.4 Pořadatel je povinen postupovat při pořádání těchto akcí podle schválených „Řádů ochrany zvířat při veřejném vystoupení nebo svodu zvířat“; nejsou-li takové řády schváleny, je povinen podat žádost o jejich schválení Ústřední komisi na ochranu zvířat. Schválený řád ochrany zvířat podává pořadatel spolu se žádostí o veterinární podmínky příslušnému orgánu veterinární správy3 a pak si vyžádat souhlas s pořádáním veřejného vystoupení nebo svodu zvířat od orgánu místně příslušné obce ....
atd. ...
http://www.svscr.cz/index.php?art=1480  >:D
CassidyTeam

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: