Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Pořádání dogtreků

Autor Téma: Pořádání dogtreků  (Přečteno 183449 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
pořádání
« Odpověď #345 kdy: Leden 18, 2008, 08:41:23 »
Já za sebe můžu říct, že jsem dost rejpal do některých věcí souvisejících s pořádáním - ale souhlasím s předchozím od Lenky na téma určité pozice DT a dodržování stávajících zásad - mám rozjetá jednání s CHKO Jizerské hory a dokonce Krkonošským národním parkem - stávající podobu bez nějaké nabubřelosti se podaří dost pravděpodobně odsouhlasit - a myslím, že DT v Krkonoších a Jizerkách by mohl zajímat dost lidí, ne? V Krkonoších jsou totiž obrovské plochy vyjmuté skoro z jakékoli ochrany a moc se to neví.

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
pořádání
« Odpověď #346 kdy: Leden 18, 2008, 09:07:58 »
Lidi jsou všímaví a nevěřil bys pokud v lokalitě kde pořádáš zároveň i bydlíš co se dozvíš s odstupem času za věci (co to máte mezi sebou za debila, zkopal psa a nepustil ho napít k rybníku, zkracovali si to tady a tady a zdupali mi louku, zůstaly po nich odpadky, jeli autobusem, táhli za sebou chudáka kulhajícího psa...) Bohužel diskvalifikovat někoho dodatečně nelze, tak aspoň víš na koho si dát příště pozor... (to není jenom o Romanovi!)

Lenko, ted ses bohuzel zachovala stejne, jako Roman vyse. Pomerne zavazne obvineni, ale bez konkretnich udaju.
Za druhe, proc by neslo nekoho diskvalifikovat zpetne? Krejci taky medajle napred dostal, a pak je vracel.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #347 kdy: Leden 18, 2008, 09:21:53 »
Buráku, to co se dozvím od domorodců u piva nelze brát jako oficiální hlášení přestupku proti ZŘ, ale všichni kterých se to týká byli kontaktováni, vyříkali jsme si to, oni ví že vím a že takhle tedy příště doopravdy ne! (mluvím teď za Oderák, každý je zodpovědný za svou akci a nemůžu lézt do svědomí a plést se do organizace jinému pořadateli!)
Takže srovnávat to s dodatečnou diskvalifikací za doping opravdu nelze (tam je ta dodatečnost protože doping nelze prokázat na místě ještě před vyhlášením vítězů, testy chvíli trvají) I olympijské medaile se vracely a udílely dodatečně...když vyjde dopingový test pozitivně (i vzorek B ;) ) tak je to neoddiskutovatelný fakt (na rozdíl od toho co povídal nějakej strejda u piva.)
Psala jsem to sem proto, aby si lidi uvědomili, že dav 100 lidí se psy je sakra nápadný a domorodci všímaví a neodpustí nám ani ň. Stačí nějaká stížnost a příště si neškrtnem  :(

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #348 kdy: Leden 18, 2008, 10:12:56 »
Tohle už je od Tebe Lenko sprostá špinavá pomluva cos napsala v předchozích příspěvcích.
Tohle je řízená akce proti mé osobě a taky už jsem teprve až v posledních dnech pochopil oč tady jde.
Je tu jasný konkurenční strach z toho že někdo tady chce organizovat nějaké další závody tipu MID .
Bohužel do teď asi vše  fungovalo na dohodě a dobré vůli.
Tak daleko se dá dostat když má někdo strach,aby mu nějaká konkurence náhodou neohrozila jeho pořadáne závody?







Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #349 kdy: Leden 18, 2008, 10:30:48 »
pro mě, jako pro človíčka, co do toho všeho moc ještě nevidí, to vyznělo, tak, že pokud by se midy nenazývaly jako MS a MČR a byly by všechny povolení co mají být, zřejmě by už nebyl s ničím problém ani s bývalým názvem mid...
třeba se mýlím, tož tak říkejte  ???
A+G+J

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
pořádání
« Odpověď #350 kdy: Leden 18, 2008, 10:31:27 »
Ale Boha jeho, s tou konkurencí s obavou je to kravina. Spousta lidí se tady do žádný diskuze ani nepouští, protože se třeba ráda podívá na některou z Tvých akcí, Romane. Ale jestli se to bude moc hrotit, tak spíš přijdeš o lidi Ty. Já osobně vidím možnou účast na Tvých akcích spíš ohroženou horší dostupností a většími nároky na čas.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
pořádání
« Odpověď #351 kdy: Leden 18, 2008, 10:32:38 »
Romane!!! Ty si vážně myslíš, že Tvé midy by někdy mohly ohrozit klasické treky???A být jim byť jen minimální konkurencí???Ty si myslíš, že kvůli nějakým 40km a jednomu dni se k Tobě potáhne tolik lidí jako na longy.
Nic proti midům nemám, naopak mě mrzí, že upadají,ať se klidně nazývají dogtrekem, ale pro mě a spoustu dalších nikdy dog-trekkingem nebudou,bez bivaku,toulání se dva dny krajinou, tlachání o všem možném i nemožném, není trek trekem,ikdyž si to taky občas dám trošku závodně, pro jiné jo, proto bych nechal název dog-trekking mid.
Lenko, právě, že čtu vše, tak mi připadá, že hlavně s těmi midy Romanovi trochu křivdíte, nevím sice co se kde povídá,ale proč nemít vedle klasického treku i nějaké ty midové závody.

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
pořádání
« Odpověď #352 kdy: Leden 18, 2008, 10:38:23 »
To Romanovo MS, byl podle mě úlet, ale rozhodně bych v tom nehledal, honění si ega, touhu trhnout na tom balík,možná jsem naivní a moc věřím lidem a snažím se vidět růžovými brýlemi... O:-) O:-)

jirkalabraus

  • Host
pořádání
« Odpověď #353 kdy: Leden 18, 2008, 10:42:20 »
Lidi. lidi lidi, já mám šibeniční humor docela rád, ale tady už to začíná být krapet přes čáru. Řekl bych že už jsme si do toho našeho hnízda pěkně nadělali. To jsem zvědav, kdo ty pokálené olíže, aby mohl zase říkat jaká jsou ti dogtrekaři skvělá parta lidí, co drží pohromadě a nehádá se o kraviny.

Offline Lukas & PitbullLove

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 42
  • Souhlasu: 0
pořádání
« Odpověď #354 kdy: Leden 18, 2008, 10:45:33 »
Prijde mi docela zcestne mluvit o strachu z konkurence mezi poradateli treku. Ceho by se bali? Ze neprijedou lidi, protoze se jim nechce chodit longy a budou radeji slapat mid? To je myslim dost nepravdepodobne. Ja osobne radeji pojedu na long s tim, ze kdyz na to nebudu mit, tak si to holt nekde zkratim jako jsem to udelal predloni na kruskach kvuli pocasi a nechuti psa jit dal+jina neprijemna okolnost. Ono je totiz dle meho lepsi a efektivnejsi strachat se treba pres pul republiky na longovy zavod, ktery trva tri dny nez na mid, kterej ma clovek odslapnutej za pul den. Takze neverim, ze by te Romane poradatele povazovali za konkurenci. Spis bych videl jako realne, ze proste maji strach, ze poradanim mistrovstvi cehokoliv pod hlavickou dogtrekkingu bez uznani danych pravidel "ohrozi" dogtrekk v jeho podstate.
Ale omyla se to porad dokola a ty nejsi zjevne ochotny to pochopit.

Pro Honzu khp: Znamena to snad, ze bude letos nejaky neofiko trekk v Jizerkach a Krkonosich? To by si me moooc potesil... ;)

Pro Tombru: V dogtrekovniku jsou zavody MCR a pak zahranicni zavody, znamena to, ze letos nebudou uvadeny neoficialni trekky nebo se zatim nikdo s poradanim jich neozval?


Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #355 kdy: Leden 18, 2008, 10:51:33 »
Citace
Tohle už je od Tebe Lenko sprostá špinavá pomluva cos napsala v předchozích příspěvcích.

Co konkrétně je pomluva?

Konkurence? Ale kuš ty kecko...první kdo začal ječet že je moc dogtreků (a bodovaných) jsi začal ty, proč asi? Tuhle diskuzi jsi rozpoutal a vyhrotil ty, tak si nehraj na oběť, to ti fakt nesluší...neumíš prohrávat, ani na trati ani jinde ;)
a už mě to fakt neba...můj názor znáte:

za dogtrek považuji podnik nad 80 km s plnou polní dle stávajícího ZŘ

vše co se nazývá a pořádá pod názvem dogtrek je potřeba pořádat podle platných zákonů této republiky (jinak si koledujem o průser všichni!)

je jedno jestli člověk jde, běží, plazí se...když u toho nepodvádí, chová se slušně ke psovi a neohrožuje svým chováním možnost pořádat dogtrek v dané lokalitě znovu

Na tuhle diskuzi přestávám mít čas a nervy...nerada bych aby mi hráblo a začala slyšet třeba tajemné telefonáty >:D
« Poslední změna: Leden 18, 2008, 11:22:44 od LenkaB »

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #356 kdy: Leden 18, 2008, 11:08:52 »
Ja se taky podivují proč se do mě Lenka tak sprostě a špinavě s různým obviněním pustila.Vyšlo mě z toho prostě že MID raději rychle zadupat do země.

Ja navrhují celému organizačnímu MČR týmu a tedy ani nevím kdo tady velí a na koho se přesně obrátit.(I toto by tady mohlo být někde přesně napsáno) ,myslím jako předseda a někdo kdo osobně odpovídá za dění v dogtrekkingu u nás.Po tom co tady vznikají za nezhody o vyjasnění některých akcích a pojmů bych si v tom chtěl i ja udělat jasno.Protože na diskuzi tady tyto věci řešit je asi nedůstojné i vůči ostatním,kteří nemají zapotřebí ani chuť takové věci číst ani řešit.

Jsem ochoten i před Krušnýma horama pokud bychom tedy tam něco řešili i v dřívějším termínu toto s vedením co nejdříve projednat. (opět nevím přesně s kým tedy ?).Mohu přijet kdykoliv na osobní schůzku nebo pokud to bude nějak možné řešit toto např. přes e-maily.Více se přikláním k osobní schůzce.

Poprosil bych ještě TOMBRU jestli by šlo někde tady na stránkách DT.info zveřejnit nějaké kompence těch kteří za dění v dogtrekkingu zodpovídají a vedou ho nějak uvést jestli tedy je nějaký předseda svazů a podobné vedoucí osoby.Nebo je to jen združení organizatorů MČR a Ti rozhodují o dění v DT.
Konkrétní osoba toto určitě měla zastřešovat.

V případě Lenky Bahulíkové a jejiho dost sprostého pošpiňujícího posledního příspěvku vůči mé osobě opravdu nevím za koho tedy jedná.Jestli za sebe nebo jako člen organizatorů a tedy jeden z těch kdo tady u nás se podílí na tvorbě pravidel a ostatních záležitosti v dogtrekkingu.

 


« Poslední změna: Leden 18, 2008, 11:56:39 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
pořádání
« Odpověď #357 kdy: Leden 18, 2008, 11:24:56 »
Romane mluvím čistě sama za sebe jako za soukromou osobu a jako pořadatele Oderského puchýře ;)

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
pořádání
« Odpověď #358 kdy: Leden 18, 2008, 11:59:44 »
Lenko:Ale podle toho jak probíhá schůzka organizátorů tak jsi členem
něčeho co tady zastřešuje dogtrekking.Můžeš tedy napsat jakou funkci zastáváš v tomto združení popřipádě ostatní členové združení jak jste si rozdělili funkce a jestli tedy i je zápis z ustavující schůze,která by toto vyjasňovala co kdo z vás má za funkci a kdo vás volil nebo jakým systémem jste se zvolili a dostali do združení?

Možná by bylo opravdu vhodné pro podobné případy jaky se teď zrovna vyskytl ohledně MID akcí toto celé tady na stránkách  nějak veřejně osvětlit a určit přesně osoby a jejich kompetence v tomto sportu u nás.

Protože dostat se mezi vás a spolurozhodovat o dění je dost obtížné snad nemožné.Každý nově pořádající LONGU MČR je hned ve združení a ostatní co chtěji pořádát závody jiné tam cestu nemají-viz nepozvali jse mě na 1.12. na schůzku pořadatelů a psali jste že schůzka je jen pro pořadatelé MČR.V roce 2006 jste pozvali i jiné pořadatelé a 2007 už jen MČR kdo o tom rozhoduje koho pozvat a koho zase ne.Teprve teď se někteří ptají proč bývalý MID není už MID ,ale jen turistická vycházka.Kde je nějaký zápis o tom že MID už není MID.Taky se změnil nadpis těchto stránek místo neoficialní tak oficialní.
Je tu spousta změn o kterých se lidé dovídají až jako hotovou věc a nemají šanci zareagovat.
Bylo by možné toto všechno nějak objasnit a zprůhlednit?
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
pořádání
« Odpověď #359 kdy: Leden 18, 2008, 12:22:52 »
Romane, nehledej za vším zákulisní boje o moc. Myslím, že by stačilo zorganizovat long v Beskydech, nahlásit to a požádat o zařazení do MČR včas a před schůzkou pořadatelů a nebude určitě problém Tě pozvat.Kdyby měl být zvát každý účastník tak by na to museli zamluvit pořádný hotel. Pojem dog-trekking je jasně definován se vším všudy, já bych byl pro zachování MIDů, ikdyž se jich neůčastním,ale pravidla jsou pravidla. A na co volit nějakéhop předsedu a podobné? Za chvíli bys volal po tom, proč nemáme prezidenta a později, pokud by tě čirou náhodou někdo porazil bys chtěl i dopingové kontroly a kamery na cestách a přímé přenosy na eurosportu???

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: