Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92464 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #180 kdy: Březen 06, 2012, 18:09:28 »
My s Šerou se rády přidáme :)

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #181 kdy: Březen 07, 2012, 20:39:21 »
no nam uz to snad take vyjde :)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #182 kdy: Březen 08, 2012, 10:53:47 »
kdyz by byl start nejdriv v patek odpoledne a trat mnou ubelhatelna, rad se s tebou a s dalsimi po dlouhe dobe opet uvidim
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #183 kdy: Březen 08, 2012, 11:22:33 »
Určitě ano. 27 km pátek odpoledne + so.+ne. V květnu i červnu je pouze jeden dogtrekk, tak by jsme se tam měli někam vlést.


Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #184 kdy: Březen 08, 2012, 15:32:32 »
Se mnou se letos pocitat moc neda,  ikdyž se me zbytek rodiny bude snazit ,,nekam poslat,, abych vypadla z ty pakarny, asi se mi moc chtit nebude, takze ja bych se rozhodla az tesne pred akci.Navic je to za dva mesice a tak doufam že se situace u nás doma nekam posune.




Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #185 kdy: Březen 08, 2012, 16:11:58 »
Ahoj Šárko. Gratulujeme ke krásnému umístění na Šediváčkovi. Jinak jsme byli nedávno kousek od Vás v Trhových Svinech u paní Kučerové. Neříká ti to něco? ;)

« Poslední změna: Březen 08, 2012, 16:18:52 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #186 kdy: Březen 12, 2012, 15:19:11 »
Sarko, protoze vim, jaka je u Tebe situace, takove male vypadnuti Ti mnoho pomuze psychicky nest Tvuj pretezky udel. Verim, ze se situace v lepsi obrati a brzy se uvidime s usmevy na tvarich!
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #187 kdy: Březen 12, 2012, 18:43:28 »
Tak pokud budu chodit do práce, potrebovala bych to v mém krátkém týdnu. To pak mohu vyjet v patek ráno. Zjistim terminy a zadam.Pokud budu doma na ošetřováku, zaukoluju rodinu a známé.
Jirkuv stav se pomalu sune k lepšímu.  V kvetnu bych sla ráda Tatanku.

Pro Milana- říkala mi to, něco o nejakym koni, ale to nebude fer, jestli my se pohrabem pesky a Ty pojedes na koni!
« Poslední změna: Březen 12, 2012, 18:46:07 od Šárka »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #188 kdy: Březen 13, 2012, 08:08:57 »
To moc rad slysim, Sarko (zlepsovani stavu Jirky) !
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #189 kdy: Březen 18, 2012, 13:04:14 »
Ahoj všichni.
Tak příští týden to jdu omrknout. Šárko, pokud by jsi potřebovala určitý termín, mohu se částečně přizpůsobit. Dej dopředu vědět. Jinak koníka od paní KUČEROVÉ kupujeme, ale na ježdění to zatím určitě nebude, je ještě moc mladý. Takže se nebojte, půjdu po svých. Co jsem se díval, budou tam dva bivaky a nějaké to brodění (mosty nejsou). Procházka to bude spíše pohodová, neb trasa je dlouhá pouhých +/- 30 km. Teď bych se chtěl zeptat, jaký by byl váš časový plán? Zda v pátek odpoledne a kdy, nebo už od pátku od rána? Je to důležité z důvodu rozvržení bivaku a samotné trasy. Předem děkuji za upřesnění.
Milan Ch.
P.S. - (pro Šárku) omluvenky nepříjmám ;).
P.P.S. - Pro účastníky nachystáme se Zuzku malou dobrotu na přivítanou viz foto >:D.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #190 kdy: Březen 19, 2012, 13:31:57 »
Čověče, když moje budoucnost se mi rozsypala jak domeček z karet. Nevim jak dlouho vydrží nadseni znamych na suplovaní chlapskych praci okolo domu a hlidani deti. Praci si chci udrzet co to pujde,
Ted jsem byla takřka nasilim donucena odjet na 4 dny do Dolomit na lyže a bylo to super, holka uz lyzovat umi,ale kluk tam stal poprve na lyzich a druhy den jezdil sam modre sjezdovky a posledni den i cervene,
Zjitisla jsem že mám Ufo styl i na lyžich, pěkné obloucky, kochat se krajinou, děti čekaly vždy dole než jsem prijela.
Ja pokud budu moci prijet tak budu mit volno jak jsem psala pa so ne. Ve ctvrtek mam do 20.00 hod a jet na noc nehodlam. Ale vyjet rano v patek cca i 4 hod klidne muzu.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #191 kdy: Březen 19, 2012, 14:00:43 »
Milane, za sebe uvitam start v patek odpoledne. V robote musim sedet do 12 hodin bezpodminecne, potom jsem (teoreticky) schopen okamzite odjet. Myslim si ale, ze kdyz je trat cca 30 km, jestli je idealni startovat uz v patek? Pac potom ti, kteri treba pracuji v patek do 14/15 hod, by tam treba ani nemohli jit, a kdyz pujdou, tak prijedou tak kolem 5. odpoledni. No a to je prave to, jestli ma smysl startovat na noc? :)

PS: kolik nas tak predbezne uz je ocekavanych?
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #192 kdy: Březen 19, 2012, 16:24:06 »
Zdravím.
Šárko já to s tou omluvenkou, tak nemyslel. Chtěl jsem se pouze přidat k názoru Davkli, že je pořeba při tomto zápřahu občas vypnout a vyčistit si hlavu. A taky bych tě rád opět viděl :'(. Jinak co se týče účasti, počítám zatím s tak 5-6 lidmi (i s Šárkou) 8). Ale neboj, startovat nikam nebudeme. Mě spíše jde o samotné rozplánování. Jestli vyrazit již v pátek odpoledne a zde na nejbližším možném bivaku zůstat a pokračovat až v sobotu, nebo ještě v pátek kousek ujít. Na Oslavce je to trochu složitější, než to vypadá (brod, skály, možná tábořiště, atd.). Navíc trasu je potřeba naplánovat tak, aby jste o nic nepřišli  >:D. A proto se ptám, zda to rozvrhnout do dvou nebo tří dnů. Navíc je možné část trasy vynechat (údilí Chvojnice) a nechat samotnou Oslavku. Každopádně to stojí za to a příští týden dodám foto z trasování.
Jinak zatím to beru tak, že by jsme se mohli na místě srazu sejít již v pátek okolo 15:30 hod. Počkáme dál, co ostatní.
« Poslední změna: Březen 19, 2012, 16:27:52 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #193 kdy: Březen 19, 2012, 16:30:58 »
to beres zodpovedne, Milane :))) Tak chtelo by to, aby se vyjadrili i dalsi zajemkyne a zajemci, co s nama pujdou.
A co pocasi? Kdyz dame termin, pujdem za kazdeho nebo pri padani trakaru budeme mit nahradni?
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #194 kdy: Březen 19, 2012, 18:55:25 »
Ahoj Milane, u mě to záleží na tom, jaký bude zvolený termím (služby v práci, jiné akce), ale budu se snažit ;). Já se v pátek nedostanu domů dřív jak ve 4, pak se sbalit se psem a můžu vyrazit. Šli bysme s přítelem, ale u něho to záleží na tom, jestli zrovna v pátek nebude dlouho ve škole. Ale není problém, že bysme se připojili v sobotu ráno. Oslavku i Chvojnici znám jak svý boty, mám to kousek za domem, takže není problém. V sobotu jdeme zrovna taky na Oslavku: z Náměště po červené údolím Dlouhé Oslavy, přes Kraví horu a pak po modré po Chvojnici domů. Takže potom ti můžu podat hlášení o trase, i fotky budou  ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: