Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 93267 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #195 kdy: Březen 19, 2012, 20:44:59 »
Ahojky, tak ja v patek nejdriv tak kolem 4.-5. bych mohla, 15,30 je na me hrozne brzo. Do 14ti budu v praci, pak se nalozit a dorazit na misto. To driv nedam... :(

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #196 kdy: Březen 20, 2012, 04:36:49 »
Zdravím.
Takže čas srazu zatím přesouvám na 16:30 - 17:00 hod. v pátek. Co se týče počasí, tak to je trochu problém. Já jsem byl zvyklí chodit dříve na jakou koli akci, ať už se děje cokoli. Ale dnes dávám také přednost pěknému počasí. Nechtěl bych, aby to vypadalo jako na loněském Šerákovi. No uvidíme, jak se trefím. Akce by se mohla konat v dubnu, a náhradní termín v květnu. Ale  doufám, že se trefím hned na poprvé, jako Pája ;D. Chtěl jsem se ještě zeptat, hodláte někdo využít k dopravě vlak?. Při plánování trasy řeším problém, udolí Chvojnice začíná v Kralicích n. Osl. a na soutoku se spojí s Divokou Oslavkou. Když se člověk dá proti proudu dojde do Náměště n Osl.. Z toho vyplývá, že start a cíl jsou jinde. Chtěl jsem to řešit vlakem, kdy by jsem se svezli jednu zastávku a dál pokračovali již lesem. Nebo mám ještě  náhradní řešení, kdy by jsme museli přejít cca 7km méně záživným terénem a něco málo po asfaltu.  ::)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #197 kdy: Březen 20, 2012, 08:38:09 »
myslim, ze pro nas vlak neni problem, klidne muzeme par zastavek jet = start a cil v jinem miste by tedy nevadil :)
Kdyby bylo nejhur s pocasim (trvaly dest) a presto bychom sli, nevzal bych s sebou psa. I tak by to slo vyresit. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #198 kdy: Březen 20, 2012, 09:08:52 »
citace:
hodláte někdo využít k dopravě vlak?

No my to nemame natrenovany. V zasade nejsem proti, ale pak sebou budu tahat 7 nahubku. ktery vlastne ani nemam, ale jizdu vlakem jsem stejne mela v planu vyzkouset.
Jinak s  Jirkou to vypada nadejne, mluvit nemuze kvuli plicni ventilaci, pise na papir a urcil nazev a naleziste kamenu co jsem mu prinesla a napsal jedu domu! nuda!
No zitra to bude mesic co se to stalo.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #199 kdy: Březen 20, 2012, 09:43:16 »
Tak diky za posunuti casu startu :) Me jedno, jestli dorazime vlakem, nebo autem. Z Brna do Nameste je vlak. spojeni dobre, takze za me no problem :)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #200 kdy: Březen 20, 2012, 18:48:07 »
Vlak není problém. Akorát to o víkendu jezdí většinou jednou za 2 hodiny.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #201 kdy: Březen 21, 2012, 08:29:31 »
Zdar.
Tak tedy vyzkoušíme vlak.
P.S. nějaké náhubky mám Šárko doma, tak pokud by jsi měla nedostatek můžeme to prubnout.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #202 kdy: Březen 21, 2012, 14:12:17 »
Ahoj Milane, u mě to záleží na tom, jaký bude zvolený termím (služby v práci, jiné akce), ale budu se snažit ;). Já se v pátek nedostanu domů dřív jak ve 4, pak se sbalit se psem a můžu vyrazit. Šli bysme s přítelem, ale u něho to záleží na tom, jestli zrovna v pátek nebude dlouho ve škole. Ale není problém, že bysme se připojili v sobotu ráno. Oslavku i Chvojnici znám jak svý boty, mám to kousek za domem, takže není problém. V sobotu jdeme zrovna taky na Oslavku: z Náměště po červené údolím Dlouhé Oslavy, přes Kraví horu a pak po modré po Chvojnici domů. Takže potom ti můžu podat hlášení o trase, i fotky budou  ;)
===========================================================================
Tak to se tam možná potkáme. My jdeme z Kralic na Chvojnici a od soutoku proti proudu Oslavky do Náměště. Od Vlčáku jdeme po červené.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #203 kdy: Březen 22, 2012, 16:19:58 »
Re: Milane, my v sobotu ráno vyrážíme ze Sudic po Chvojnici a pak stále po červené. Vy budete i brodit?  ;) Je dost možný, že se potkáme. Chceme si po cestě opíct špekáčky a skončíme v Náměšti a pak domů pojedeme vláčkem.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #204 kdy: Březen 22, 2012, 20:17:42 »
Tak to my jedeme ráno do Náměště, odsud vláčkem do Kralic a po modrá do údolí Chvojnice až k soutoku s Oslavou. Pak proti proudu Oslavy zpět do Náměště. Brodit budeme určitě, pokud to bude aspoň trochu technicky možné. Ale sníh už roztál a dlouho nepršelo. Jediný problém bude asi v teplotě vody. Ale toho se nebojím ;D. Jinak oběd si dáme pod Vlči skálou na louce pod Glorietem. Budeme mít gulášek >:D. Tak možná v sobotu.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #205 kdy: Březen 26, 2012, 18:56:25 »
Přidávám naše fotečky z trasy. Byl to super výlet!  :)
http://sera.rajce.idnes.cz/Sudice_-_Namest_24.3.2012/

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #206 kdy: Březen 29, 2012, 15:11:26 »
Zdravím všechny.
I já přidám nějaké to foto. Termín ještě upřesním.
foto najdete :
http://www.magyaragar.wbs.cz/Trasovani-Oslavka-a-Chvojnice-2012.html

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #207 kdy: Březen 29, 2012, 15:51:52 »
zdravím,
pokud bude šikovné datum tak jdu taky, už jsem to tu probíral s lidma ze cvičáku a když se zadaří tak dáme slušnou partu.

Chtělo by to potom závazné datum, trasu, počet dnů a tak ;-p
nějak jsem se tady v tom tématu ztratil

 
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #208 kdy: Březen 29, 2012, 16:11:58 »
Pěkný fotečky Milane. To je náhodička, ty holky na koních s dogou Agátkou znám. Bohužel jsem je nepotkala  :(. O víkendu opět razíme na Oslavku  ;)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #209 kdy: Březen 30, 2012, 10:09:20 »
Petre Psymorfe, to rad ctu, ze by ses pridal taky :)
Pro domlouvani dalsich vyletu vyuzivame porad toto jedno vlakno (tema), proto to muze na prvni pohled vypadat neprehledne. :) Take verim, ze terminove se nam to podari sladit a zazijem prijemnych par dni pri spolecnem venceni nasich ctyrnonych zviratek. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: