Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92796 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #210 kdy: Duben 15, 2012, 18:24:52 »
Zdarvím, tak bych to nechal na ten květen. Má být i hezčí počasí. Co Vy na to?
 

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #211 kdy: Duben 15, 2012, 19:00:58 »
Teda musí se ti nechat, že 30 km vycházku na 3 dny plánuješ s pečlivostí hodnou expedice na severní točnu... >:D

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #212 kdy: Duben 16, 2012, 11:03:36 »
Bohužel, občas se někdo nemůže zůčastnit z důvodu již dříve zaplacené a rezerované akce a byl bych nerad, aby tito lidé na akci chyběli. Jinak počasí je dosti zachmuřelé a předpověď neni moc optimistická. Jinak, co jsem se díval v květnu je jen jeden dogrtek, tak to vlastně ani vadit nebude.  ;)



Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #213 kdy: Duben 16, 2012, 11:27:38 »
Milane, jsem pro. Protoze s tim mas hromadu starosti, samozrejme se budu, a verim ze i ostatni, smazit se prizpusobit a vzajemne se domluvit, aby nam to klaplo. :) V kvetnu je Tatanka a v terminu, kdy neni cesky DT, tak jsou na Slovensku (napr. 17-20/5/2012), norisova tam asi pojede a pak jsou Lvi. Je to proste homurne. :)))
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #214 kdy: Duben 22, 2012, 18:58:58 »
Zdravím všechny.
Tak již mám květnové služby. A abych pravdu řekl, moc mě to nenedchlo. Jediný volný výkend mám18.-20.05.2012. Jenže v pátek jedu na světovou výstavu do Rakouska do Slazburku. Takže dojedu v pátk pozdě večer. Další volno mám 07.-10.05.2012 (kdy 7. je pondělí, 8. je státní svátek ). Proto jsem se chtěl zeptat, jak jste na tom, ve všední dny mezi 7.-10.05?
Předem děkuji za vyjádření.
Milan Ch. 

Sarka M

  • Host
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #215 kdy: Duben 22, 2012, 19:19:45 »
Datum co navrhujes je Tatanka. lidi spis pojedou tam. V kvetnu se rozchazime s volnem. Já bych mohla v cervnu 2 a 3, nebo pak 16 a 17. Jak to vidis?

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #216 kdy: Duben 22, 2012, 21:26:17 »
tak tak je Tatranka ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #217 kdy: Duben 23, 2012, 07:20:17 »
JJ je to tak. To jsem uplně přehlédl. No budeme hledat další termín. Červen je pro mne zatím otázkou? Ale nejsem proti. O:-)

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #218 kdy: Duben 23, 2012, 07:31:37 »
nakonec termin najdeme :) Kveten se tedy zda vyresen = nesejdeme se terminove. Jsem tez pro zkusit cerven. Uz ted si myslim, ze cervenec je tez predem odsouzen k neuskutecneni, pac nekteri planuji prakticky na cely cervenec spolecne chodecke akce, ktere na sebe prakticky bezprostredne navazuji. Jsem ted sam zvedavy, jak nam to letos vyjde - abychom nakonec nesli az v zari. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #219 kdy: Duben 23, 2012, 09:00:54 »
Aspoň to bude veselejší, v červnu bude již příroda pěkně bujet a na Oslavce již bude vše zarostlé ;D.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #220 kdy: Duben 23, 2012, 09:36:03 »
Si muzeme v Oslavce i zaplavat :-)

Offline kackerezada

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #221 kdy: Duben 23, 2012, 09:54:28 »
minulý rok jsem brodila Oslavku na začátku dubna, docela nářez vody bylo víc než dost, kór když jsem se musela vracet pro psa, který odmítl jít za mnou :D, ale byl to zážitek, hlavně pro ty co si celou dobu mysleli, že si z nich dělám srandu a že tam určitě bude most  8)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #222 kdy: Duben 26, 2012, 07:04:43 »
Zdravím všechny.
Tak jsem mrkl na termíny jak psala Šárka. Já osobně s něma nemám problém. Mohu si zařídit volno v jenom z nich. Jinak víkend 2.-3.6.2012 se kryje s trekem Osoblažsko a termín 16.-17.6.2012 se kryje s terkem Jednooký vlk. Já se žádného s těchto treků nebudu účastnit a tak mi to nevadí. Ale záleží na Vás. Takže by jsme si mohly stanovit pevný termín..... 8)
« Poslední změna: Duben 26, 2012, 08:23:50 od Milan Ch. »

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #223 kdy: Duben 26, 2012, 09:22:20 »
Ahoj Milane, mi nerikej, ze bys dal prednost nasi vychazce pred DT. To prece nemuzes myslet ani v legraci. :))) Trek nabizi mnohem vic prilezitosti pro zabavu i pro znechuceni, proto si myslim, ze vetsina z nas nejspis da prednost DT pred nasi vychazkou a proto: POJED ve svuj volny vikend taky na trek! ;-)

Mimochodem, dival jsem se do kalendare a zda se mi, ze od druhe pulky cervence uz terminy nejsou jeden za druhym. Tak co treba nekdy tehdy? Nevim ale, jak je na tom Slovensko a dalsi sousedni zeme.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Sarka M

  • Host
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #224 kdy: Duben 26, 2012, 10:39:52 »
Odvolavam co jsem odvolala!!!  je to presne naopak, v cervnu mam volno 8-10. a 22-23.
Ja bych na trek nekam moc rada, ale minule udalosti mi sebraly hodne energie a uvitala bych pomaly rozjezd typu Milanova akce.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: