Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké trekové botky???

Autor Téma: Jaké trekové botky???  (Přečteno 98798 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #90 kdy: Květen 30, 2009, 22:02:46 »
Lowy jsem měl, řekl bych, že to byly nadprůměrně drahé a nadprůměrně kvalitní boty. Za ta léta se s nima nestalo nic, jen se sešlapala podrážka. Mimochodem, Lowa nabízí výměnu podrážek, myslím, že to o něčem svědčí (ale nevím, kolik to stojí a jestli to funguje i u nás).

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #91 kdy: Květen 30, 2009, 22:45:02 »
Páni,mě už je vidět text příspěvku - díky! Jinak děkuju za "schválení" Lowek, v Brně outdoor outlet a tam na ně maj 50% slevu, tak doufám, že budou mít moji velikost a že mi budou sedět. A na tu podrážku se zeptám(doufám)

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #92 kdy: Květen 31, 2009, 07:51:04 »
v Brně outdoor outlet
KDE??????????  :o

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #93 kdy: Květen 31, 2009, 21:18:45 »
Na Lidický, zastávka 1,6 - Antonínská. Maj i www.outdooroutlet.cz - možná je tam pomlčka, si nepamatuju

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #94 kdy: Květen 31, 2009, 21:50:41 »
Lowa nabízí výměnu podrážek, myslím, že to o něčem svědčí (ale nevím, kolik to stojí a jestli to funguje i u nás).
U nas delaji vymenu podrazek i obsazek u vsech trekovek v Restday ve Zline a jsou na ne opakovane nejlepsi reference (sam jsem u nich boty zatim nemel).
Zbyněk + Ārya

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #95 kdy: Květen 31, 2009, 22:03:59 »
Lidi, nechce se mi projíždět opět všech 6 stránek, co řikáte na značku Lowa? Popřípadě mě nasměrujte, na jaké stránce se tu o nich mluví, děkuju
Lowy tu nikdo neprobíral, ale koukala jsem na ně taky a nevypadají špatně.


Pavla s Ditou

  • Host
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #96 kdy: Květen 31, 2009, 23:46:33 »
Já mám CAT (Catepillar) ze sekáče a docházím bez puchýřů  ;)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #97 kdy: Červen 01, 2009, 08:41:41 »
Já mam ze sekáče sandálkdy, McKinley, vibram, za 300 káčé a jsou to jediný sandále, který jsem kdy měla, ve kterých jsem neměla sandále hned po 100 metrech, ostatně ani po celodením chození po městě a 10 kiláčcích lesem nelesem.

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #98 kdy: Červen 01, 2009, 14:50:42 »
Na Lidický, zastávka 1,6 - Antonínská. Maj i www.outdooroutlet.cz - možná je tam pomlčka, si nepamatuju
tak jsem tam byla a boty nemam, páč zrovna jak na potvoru většinu věcí odvezli do Prahy na nějakou 2 měsíční výstavu, chjo to je pech

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #99 kdy: Červen 02, 2009, 20:54:45 »
Ahojky prosím poraďte:
Chystáme se na svůj první MID Podbořany a já si v dobré víře koupila v Gigasportu Columbie a prodavač mi tvrdil, že když je naimpregnuju bude to v pohodě. Tak v sobotu jsme vyrazili na 30km - sedí jak bačkůrky puchýř žádný ale kousek v mokré trávě a byly i po imperganci turch. Čím impergnujete vy? Prosím poraďte naprostému začátečníkovi předem dík :)

Offline Molískovic

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 56
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #100 kdy: Červen 23, 2009, 16:21:08 »
Momonka: používáme impregnaci Grangers, podle pána z Hudáče je nej nej. I když pokud se brodíš mokrou trávou, ta ti vodu do bot prostě někdy "natlačí" i přes impregnaci.

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #101 kdy: Červen 23, 2009, 20:57:27 »
Díky. Já koupila Aquastop od Kiwi a zatím dobrý. Je mi jasný, že to nemůže být 100%(to bych musela mít gumáky :), ale ta první impergnace stála za prd - 10 kroků v mokrý trávě a boty turch. :(

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
scarpa
« Odpověď #102 kdy: Červen 24, 2009, 14:25:56 »
Ahojda, máte někdo zkušenost s botama SCARPA? Mám možnost koupit si dva roky staré, bylo v nich nachozeno asi 100 km za 1200. Šli byste do toho?

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #103 kdy: Červen 24, 2009, 15:12:02 »
Vlastni zkusenosti nemam, ale co jsem je tak okukoval, myslim, ze s nima chybu neudelas. Podle stavu samozrejme. Ale pokud by to mely nahodou bejt Scarpa Denver, radsi bych si tady (sleva ze 3390 na 1990) 700 za ty dva roky zaruky priplatil.
Zbyněk + Ārya

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #104 kdy: Březen 27, 2010, 14:33:05 »
Ahoj,
mám na výběr Lowy, nebo Salamon - prý jsou super.
Nemáte někdo zkušenosti..?
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: