Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké trekové botky???

Autor Téma: Jaké trekové botky???  (Přečteno 98494 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline chalibda & běsové

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #75 kdy: Květen 12, 2009, 14:36:33 »
Ahoj, mám dotaz, ketrým prvěpodobně rozzuřím všechny zastánce kvalitního vybavení. Chci začít chodit treky, ze začátku teda asi spíš jen kratší trasy  chci si pořídit trekovéboty. Jenže nemám moc korunek. Dívala jsem se do letáku gigasportu http://www.iletaky.cz/gigasport-1525
finačně by pro mě byly únosné ty endlessky, ho-teci a když zavřu obě oči tak ty addidasky. Má smysl je koupit. Nebo je to jen vyhazování peněz za něco, co stejně po 100km vyhodím obloukem z okna? A chodíte někdo v obyč sportovních botách? Já jsem zatím odchodila všechno v obyčejnejch reebokách za 500, ale to mívám psy na volno. trochu se bojím, že když semnou smejkne, skončíme v kotrmelcích všici. Díky za odpovědi

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #76 kdy: Květen 12, 2009, 15:42:35 »
Já MIDy chodil v Salomonech za 799Kč (v Hervisu v akci - běžně 1199Kč). Na LONG jsem měl poněkud dražšší GARMONTy a osvědčily se...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #77 kdy: Květen 12, 2009, 16:38:49 »
Sandálky v záloze řešej skoro všechno  :) a tak těžký zas nejsou.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #78 kdy: Květen 12, 2009, 19:41:53 »
Šetřím na svém ubohém dítěti...Anička zatím všechny treky odchodila v kotníkových "hajtekách" bratru za nějakých 800 Kč v akci a tvrdí že jsou dobrý. Na moje nohy jsou bohužel úzký.
Jinak podávám hlášení o Merrelkách...po Jednookým ani jeden puchýř! Jsem si chtěla koupit tu zázračnou tyčinku proti puchýřům a asi ji nebudu potřebovat :)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #79 kdy: Květen 12, 2009, 21:31:20 »
tak jsem dnes utratila hříšné tři tisíce za garmonty, tak doufám že za ty prachy poskytnou odpovídající služby

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #80 kdy: Květen 12, 2009, 21:46:23 »
tak jsem dnes utratila hříšné tři tisíce za garmonty, tak doufám že za ty prachy poskytnou odpovídající služby
Mám GARMONT SITKA GTX a jsou naprosto super...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline kiwi

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 72
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #81 kdy: Květen 15, 2009, 10:11:01 »
tak jsem tu četla chválu na merrellky chtělaj sem si je koupit ale zdají se mi moc těžký - typ chameleon. chtěla bych univerzální boty na chození ale i nějaký ten výlet či trek. poradíte?

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #82 kdy: Květen 15, 2009, 10:48:13 »
Milé garmonty mi krásně sedřely patu, takže nejen že v nich Šlapky nepůjdu, ale naopak budu doufat že se do Šlapek zahojím  :'(

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #83 kdy: Květen 15, 2009, 12:18:43 »
Porad tady ctu o Salomonech z vyprodeje Hervisu, nemoh by mi nekdo poradit, kdy asi tak ty akce mivaji? Sleduju kvuli tomu letaky Hervisu uz nejakej cas, ale porad nic. Ty, co tam ted maji jako akcni, stojej 2300.
Chtel bych ke kotnikovejm Kefasum (s kterejma jsem moc spokojenej) jeste neco lehciho nizkyho. V aktualnim letaku Hervisu jsou za 600 boty Kilimanjaro Enrique, ma nekdo s touhle znackou zkusenosti? Nasel jsem jen jednu vcelku pozitivni recenzi na horydoly.cz, ale na jinej model...
Zbyněk + Ārya

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #84 kdy: Květen 15, 2009, 12:40:43 »
Kilimanjaro Enrique, ma nekdo s touhle znackou zkusenosti? Nasel jsem jen jednu vcelku pozitivni, ale na jinej model...
Já mám jedny černý Kilimanjaro Sorteno (snad je to model, na krabici nic jiného nebylo) ani ne 5 měsíců a půjdu je vracet...
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #85 kdy: Květen 15, 2009, 22:15:13 »
tak jsem tu četla chválu na merrellky chtělaj sem si je koupit ale zdají se mi moc těžký - typ chameleon. chtěla bych univerzální boty na chození ale i nějaký ten výlet či trek. poradíte?

Chameleony nebrat, zkus spíš Moaby ať už nízký či vysoký s goráčem

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #86 kdy: Květen 15, 2009, 22:17:03 »
Kilimanjaro Enrique, ma nekdo s touhle znackou zkusenosti? Nasel jsem jen jednu vcelku pozitivni, ale na jinej model...
Já mám jedny černý Kilimanjaro Sorteno (snad je to model, na krabici nic jiného nebylo) ani ne 5 měsíců a půjdu je vracet...

A to sou sortena jedny z lepších, na Enrique ani nekoukat, i když tuším Gwen v enrikách či trams amech chodí.

Salomonky ve výprodeji na letáku nenajdeš, to chce někoho známýho nebo chodit furt a čekat a doufat, že zbyde tvoje číslo, dají je do posledních párů a ty je vyhmátneš

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #87 kdy: Květen 16, 2009, 07:45:16 »
chtěla bych univerzální boty na chození ale i nějaký ten výlet či trek. poradíte?
jak si čtu názory, jen se mi potvrzuje, že na tohle téma není v podstatě odpověď, protože co člověk to originál a někomu sednou botky za pár stovek a někomu nepomůžou od puchýřů a jiných příhod ani nejdražší boty.
Za sebe: běhám a chodím cca 40 roků a 2 operace s Achillovkami a nárustky mě donutili hledat boty ve kterých se dá chodit, popobíhat i běhat. Myslím, že pokud se člověk vysloveně nepohybuje v kamenitém horském terénu nebo jen občas, vyplatí se zapátrat po botách se zvýšeným kotníkem, které nemají klasický Vibram nebo obecně tvrdou podrážku, ale něco běžnými maratonkami na běhání a podrážkou na běžných trekových botách. Já po několika letech hledání tohle našel u Adidasu s podrážkou Mountain grip a přestože mě tvrdili, že se to rychlej sešlape, drží mi již čtvrtý rok. Kvůli různým trablům s kotníky atd. je používám celou zimu na chození po městě ale i na rychlé hodinové běhání s mlaďochy z orienťáku a na práci v terénu. Během dvou let jsem si pořídil 3 páry které střídám, mají goretexový svršek a označení Climaproof, ale současně jsou prodyšné - nehodí se na celodenní chození ve vodě, ale běžnou vlhkost s deštěm zvládají. Važí cca 550g, takže jsou oproti jiným trekovkám lehké. Chodím nebo popobíhám s nimi i v teplých trecích a když je nejhůř s teplem, přehodím na sandálky. Příhody s puchýři v podstatě nestojí za řeč, Vysočina teď s hladkou nožkou.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #88 kdy: Květen 16, 2009, 08:57:25 »
Citace
jak si čtu názory, jen se mi potvrzuje, že na tohle téma není v podstatě odpověď, protože co člověk to originál a někomu sednou botky za pár stovek a někomu nepomůžou od puchýřů a jiných příhod ani nejdražší boty.

Asi tak, spíš tuhle diskuzi beru jako varování před úplnými aušusy, co se rozpadnou po 10 km...

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #89 kdy: Květen 30, 2009, 16:40:51 »
Lidi, nechce se mi projíždět opět všech 6 stránek, co řikáte na značku Lowa? Popřípadě mě nasměrujte, na jaké stránce se tu o nich mluví, děkuju

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: