Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jaké trekové botky???

Autor Téma: Jaké trekové botky???  (Přečteno 98481 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #45 kdy: Březen 27, 2009, 08:31:01 »
Přihláška je neodhlásitelná...jsi se jednou upsala čertu (teda vlastně Přemnožené), tak už tam MUSÍŠ. ;D

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #46 kdy: Březen 27, 2009, 14:31:23 »
Všichni mluvíte o puchýřích, ale měl jste někdo problém s nehty? Šla jsem v Nymburce svůj první organizovaný pochod na 45 km. Pravda, v botech no name zhruba za osm stovek. Puchýře žádné, ale ještě po pěti dnech mají některé nehty poněkud fialovou barvu, nejsem schopná nazout jiné boty, než prostorné tenisky a nehet na jednom palci se tváří, že asi sleze... V minulosti jsem na túry chodila, byť většinou pouze na cca 30 km, ale tyhle problémy jsem nikdy neměla. Je pravda, že jsem měla jen chrty, kteří většinou moc netahají a navíc jsem je vždycky mimo silnice pouštěla z vodítka. Nymburský pochod jsem šla se čtyřicetikilovým temperamentním retrieverem, který si nechtěl nechat vysvětlit, že při první takové akci si netroufám běžet ^-^. Vzhledem k tomu, že jsem celou cestu působila jako brzda, můj pesák mě trvale tlačil do špiček bot. Uvažuji teď o koupi lepších bot - jsem přihlášená na MID do Krušných hor a nerada bych, aby se situace opakovala. Mám ale strach, abych nedala buhví kolik peněz (když jsem zavítala do specializovaného trekkařského obchodu, boty se pohybovaly v rozmezí od 3 do 7 tis., což mi drobet vyrazilo dech, protože jsem počítala s investicí okolo 2 tis.) a nedopadla úplně stejně :o ...

Tak mám ouplně stejné zkušenosti.  ;D Jak s temperamentním retrívrem, tak s botkama. Mně takhle zničili Asola za 3 tisíce  :-X :-X  A tak zkouším, zkouším a zkouším  :)
   *   www.probarf.cz

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #47 kdy: Březen 27, 2009, 17:39:14 »
Pořád čekám až mi odroste ten fialový flek na nehtu z posledního Oderského puchýře.. ::) Ale myslím, že je to pěkná památka ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #48 kdy: Březen 27, 2009, 17:41:02 »
Vidíš, máš na nás památku na celý život ;D

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #49 kdy: Březen 27, 2009, 17:46:33 »
Doufám, že ne na celý život? :o  Pěkné vzpomínky na Odry si ponechám raději v srdci něž na přostředníčku pravé nohy ;D ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #50 kdy: Březen 27, 2009, 18:03:25 »
Hele taky si maskuju lakem modrý palce...bohužel jako profík z reklamních důvodů nemůžu přijít k zákaznici (v létě když se chodí na boso) s modrejma a ulámanejma nehtama. ::)

Offline Gábina+Divis

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 170
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #51 kdy: Březen 30, 2009, 14:20:10 »
Hele taky si maskuju lakem modrý palce...bohužel jako profík z reklamních důvodů nemůžu přijít k zákaznici (v létě když se chodí na boso) s modrejma a ulámanejma nehtama. ::)

Pak by to šlo ještě vydávat za poslední trend na léto :)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #52 kdy: Březen 30, 2009, 14:21:19 »
Leda tak. ;D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #53 kdy: Duben 27, 2009, 09:42:14 »
Lidičky,prosím máte někdo konkrétní tip na nízké botky? Nikdy jsem nízké trekovky nenosila, bo jsem courala bu´d po vysokých horách nebo jen tak po vandříkách a tam stašily sandále. Co jsem zkoukla nabídku na trhu, tak je opravdu hoodně velká.Takbže by mi pomohlo nějaké "zúžení" °)

Offline Olina+Aiken

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 44
  • Souhlasu: 3
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #54 kdy: Duben 27, 2009, 13:29:27 »
ahoj. ja pred 3 tydny resila stejny trabl - nizke botky. Vstupni parametry jsme mela nasledujici: vysoka hmotnost uzivatele :-), doslap pres vnejsi patu, uzka noha, pro terén (max tatry), nepromokave, dobre drzici na noze (aby mi tam nepadaly kaminky, prodysne. Nakonec jsem vybrala La sportiva - model Lynx GTX. Jiz jsem je otestovala a jsem spokojena - dokonce me netlaci ani do kotniku. Cena ponekud vyssi 3000 Kč, ale stoji za to. Olina

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #55 kdy: Duben 27, 2009, 14:02:59 »
Nemáte někdo botky Asolo? CHci si koupit jedny nizké kotníkové a líbí se mi tahle značka ^-^

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #56 kdy: Duben 27, 2009, 14:15:56 »
Mám Asolo kotníkové. Po nějakém čase začaly trochu tlačit u levého malíčku (ano, u TOHO malíčku), přičemž ale chyba asi nebude v botách. Co si vzpomínám tak jsem v nich šla loňské Krušky + velkou část sezóny 2007, možná toho vloni bylo víc, ty Krušky určitě. Stále vypadají jako nové a to to s péčí zrovna nepřeháním. Podzim 2007 jsem si koupila nízké Merrelky, šla jsem v nich 50tku a pak od druhého nebo třetího treku 2008 + denní venčení a už se rozpadají. Tím pádem tedy pokukuji po náhradě - že by to co píše Olina?
« Poslední změna: Duben 27, 2009, 14:18:04 od Petra + Barry »

Offline RadekK

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 0
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #57 kdy: Duben 27, 2009, 14:31:52 »
jsme s Janou ted nakoupili - Prabosy - cesky vyrobce, slusna cena, dobry matros, mne se v nich chodi vytecne a docela drzi tvar a nepovolujou, neklouzaji (na to, co v nich delam... :D ) (ja mam nizky Dakoty, Jana ma vyssi verzi - Calgary)
Petra: maji je v plzni na www.profesional-plzen.cz ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #58 kdy: Duben 27, 2009, 14:37:29 »
Prabosy jsem měla předtím, kožené kotníkáče, taky se rozpadly vcelku brzo (uznávám že o ty boty nepečuju a týrám je po všech trecích i netrecích, ale něco by snad vydržet měly... tyhle šly 2005+2006)

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Jaké trekové botky???
« Odpověď #59 kdy: Duben 27, 2009, 16:27:20 »
Ahoj!no Prabosy vypadaj hezky, hned bych si vybrala:)
Já si teď koupila Salomony, v INTERSPORTU maji (nebo měli?) super slevy, až 70 procent!!! Takže boty za tři litry a půl, který bych si v životě koupit nemohla, jsem si koupila za 1000... kdo řeší boty, hrrr na Intersport!

Jinak se mi moc dobře chodilo v botách HI-TEC, byly nízký a denně jsem je měla se psem venku+výlety jak po kopcích, tak po rovině, jen po cca třech měsících (nebo dřív?) už měly prošoupanou patu zevnitř :( Ale i tak se v nich dalo hodně dlouho chodit,což bylo hlavní.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: