Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Jak začít..?

Autor Téma: Jak začít..?  (Přečteno 16992 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Jak začít..?
« Odpověď #15 kdy: Únor 03, 2010, 18:59:38 »
Na treku je samozřejmě nutné tekutiny průběžně doplňovat, přece jen toho dost vypotíš  :-X O:-)
Oslava na závěr je samozřejmostí, odolnější jedinci zvládají i nějaký ten taneček. A pak si v neděli večer měří na alkoholtestru, jestli jako už nebo ještě ne :P

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jak začít..?
« Odpověď #16 kdy: Únor 03, 2010, 19:43:30 »
A pak si v neděli večer měří na alkoholtestru, jestli jako už nebo ještě ne :P

Tak, tak, naměřené hodnoty porovná s dalšími z osazenstava svého vozu. Losem spravedlivým se pak osoba s nejnižšími hodnotami nasouká zavolant, ostatní  zastrkají bagáž, psiska i sebe do dalších volných rpsotor a vyráží zcela spokojeni k domovu. Občas je ještě nutno stanovit hlídky, které hlasitým hovorem udržují řidiče v bdělém stavu. To platí zejména pro osazenstvo středních a západních Čech, bo většina longů bývá na Moravě  ;D

Magda a Viky

  • Host
Re: Jak začít..?
« Odpověď #17 kdy: Únor 03, 2010, 20:46:31 »
Onehdá se tak na alkoholtestru objevilo hlášení ERROR   >:D Že, Janko?
Pak se všichni za břicha popadali, jako že Fatal error   Na loňskýho Otu Pavla prostě nezapomenu  ;)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Jak začít..?
« Odpověď #18 kdy: Únor 03, 2010, 21:08:46 »
Internetový kalkulátor (zadat váhu, pohlaví a vypitý alkohol) naměřil paní růžový po silvestru ve 4 ráno 6,5 promile. Se divím, že ještě chodí po světě. >:D

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Jak začít..?
« Odpověď #19 kdy: Únor 03, 2010, 21:28:48 »
Internetový kalkulátor (zadat váhu, pohlaví a vypitý alkohol) naměřil paní růžový po silvestru ve 4 ráno 6,5 promile. Se divím, že ještě chodí po světě. >:D
Nj, kdyby zalehla slušně jako já v 7 hodin do postýlky, hnedle by jí hladinka klesla ;-)

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Jak začít..?
« Odpověď #20 kdy: Únor 03, 2010, 23:26:00 »
Citace
(zadat váhu, pohlaví a vypitý alkohol)
nojo holky ale to nesmite tomu testru lhat kdyby ste dali pravdivou vahu tak mate o 2 promile min :P ;)

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re: Jak začít..?
« Odpověď #21 kdy: Únor 04, 2010, 00:04:48 »
Hyena: šak jsme šly spát už v 6 hodin  :P
Mařena: proto nepíšu o sobě ;) já měla jen 4,5  >:D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Jak začít..?
« Odpověď #22 kdy: Únor 04, 2010, 08:31:02 »
Internetový kalkulátor (zadat váhu, pohlaví a vypitý alkohol) naměřil paní růžový po silvestru ve 4 ráno 6,5 promile. Se divím, že ještě chodí po světě. >:D

to říká někdo, kdo na pokoj přitáhnul v deset ráno  ;D  ;D  ;D  ;D

;-p

  • Host
Re: Jak začít..?
« Odpověď #23 kdy: Únor 04, 2010, 10:27:23 »
hehe no jak to tak čtu tak se tam schází veselá banda hurá trenovat a prijet se mrknout zda je i v realu tak veselo

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Jak začít..?
« Odpověď #24 kdy: Leden 25, 2011, 21:00:58 »
My začali, když ještě žádné midy nebyly, žádné přípravy a tréninky jsme taky neměli. Jednou jsem se dočetl v časopise o DT, zalíbilo se mi to a vyrazili jsme. Internet jsme neměli, poradit neměl kdo, jelikož to byl druhý ofic. trek v historii(Šlapanice 2003). Naložil jsem spoust zbytečností a vyrazil, aniž jsem jakkoli tušil, zda se dá 100km vůbec ujít. Ušli jsme, byl jsem totálně mrtvej, ale nadšenej, šťastnej a těžce závislej po první dávce >:D Od té doby jsme naťapali přes 60 treků, batoh je o polovinu lehčí a tělo o 80 procent méně unavené.

Takže já bych se prostě jednoho dne odhodlal, vyrazil, s tím, že to nějak dopadne, v nejhorším někde padnu na hubu a zabalím to. O psa strach neměj, ten to zvládne ;)

Mno a teď mě z toho všeho chytnul absťák....

Offline Vojta s Bertou

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 321
  • Souhlasu: 32
Re: Jak začít..?
« Odpověď #25 kdy: Leden 26, 2011, 13:25:18 »
Myslela jsem, že v tomto roce (2011) bychom zatím jen chodili na výšlapy a výlety v našem blízkém okolí (od 8-10 km postupně přidávat na 15-20 km, v létě zkusit i přenocovat pod širákem a pokusit se zdolat trasu cca 30-40 km). ....absolvovat třeba za 2-3 roky i opravdový trek třeba na 100 km.
Souhlasím s Petrem, že je tvůj plán příliš pozvolný, takhe se plánuje účast na olympiádě. Začni těch 8 km každý všední den - odpolední venčení, v sobotu dej 25, další sobotu 35 km a na Šlapanice se přihlaš rovnou na longa. Tady pokud je Jack aspoň rok starý, štěněti by mohla zátěž ublížit a je to i zakázano pravidly
Kolik piva vypiješ za dogtrekking?

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: