Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 FTIPY

Autor Téma: FTIPY  (Přečteno 378649 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re:FTIPY
« Odpověď #1230 kdy: Říjen 31, 2011, 16:00:21 »
Přijde Obama do indiánské rezervace za náčelníkem, aby od jen získal radu, jak být dobrým prezidentem a ptá se ho: "Poraď mi moudrý náčelníku, jak bych měl správně vládnout, aby se měly Spojené státy dobře."...."No...zaměřil bych se na tu imigraci, my jsme to tenkrát docela dost podcenili..."

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:FTIPY
« Odpověď #1231 kdy: Říjen 31, 2011, 16:13:54 »
Jak v přírodě poznáte kde je jih? Podle orientace solárních elektráren.



Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:FTIPY
« Odpověď #1232 kdy: Říjen 31, 2011, 19:30:19 »
Jak v přírodě poznáte kde je jih? Podle orientace solárních elektráren.


njn to se hned pozná 21 století jeste nedávno se říkalo podle směru satelitů na domech ;-p
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re:FTIPY
« Odpověď #1233 kdy: Říjen 31, 2011, 20:24:22 »

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re:FTIPY
« Odpověď #1234 kdy: Listopad 01, 2011, 19:47:56 »
Ptá se Mojžíš Boha:
"Pane, je pravda, že Arabům dáš plnou poušť ropy?"
"Ano, to je pravda."
"A Pane, je pravda, že my si máme obřezávat penisy?"
"Ano, to je pravda."
"A Pane, dovol otázku. KDO že je ten vyvolený národ?"
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:FTIPY
« Odpověď #1235 kdy: Listopad 01, 2011, 20:31:23 »
Dvě staré dámy jdou spát, když tu jedna říká:"Neslyšíš odvedle nějaký šramot?""Třeba je tam nějaký chlap, jdu se podívat.""To je možné, ale nezapomeň, že já jsem ho slyšela dřív!"


Offline JoJo & Uzi & Chucky

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 119
  • Souhlasu: 4
Re:FTIPY
« Odpověď #1236 kdy: Listopad 03, 2011, 14:43:59 »
Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště.
Vyšlou do města mazanou lišku, aby tedy sehnala potřebná povolení. Přešel den, dva, tři, týden a liška nikde. Po čtrnácti dnech se vrátí se staženým ocasem a celá zničená povídá: "35 povolení jsem sehnala, ale to 36., nejdůležitější se mi sehnat nepovedlo." Poté zvířátka vyšlou medvěda. Není sice nejchytřejší, ale je nejsilnější, takže by mohl ledacos zařídit, řekla si.
Přešel den, dva,týden a medvěd nikde. Po měsíci se vrátí, vyhublý, vystresovaný a říká: "35 povolení mám, ale to 36., to prostě sehnat nejde."
V tom se přihlásí vůl, že by to zkusil ve městě vyřídit.
Zvířátka se pousmějí a praví: "Ty, vole? Když to nezařídila mazaná liška ani silný medvěd, ty tam nemůžeš uspět!" Ale vůl se nedal odradit a vyrazil do města. Za tři dny zvířátka po ránu vzbudil velký rambajs. Vstanou vidí v dálce vola, jak si to maže k lesu, za zády bagry, jeřáby a náklaďáky s pískem. Zvířátka se radují a diví zároveň, ptají se:
"Vole, jak jsi to dokázal?" "Jednoduše," povídá vůl, "přijdu na úřad, otevřu první dveře
- spolužák, otevřu druhé dveře - spolužák, otevřu třetí dveře spolužák..........

V letadle se baví politici o těžké finanční situaci u nás dole.
Paroubek říká: "Otevřu okno a vyhodím 10 tisícovek, ať aspoň 10 lidí má radost!"
Topolánek kontruje: "Já vyhodím 20 pětistovek, ať má radost 20 lidí!"
Pilot se na ně otočí a povídá: "Vy čuráci, já vás vyhodím oba, ať mají radost všichni!"

Jdou Topolánek s Paroubkem po silnici a najednou jim cestu zkříží had.
Topolánek hned přiskočí a hada zabije. Paroubek na to: "Co jsi to udělal? Nemůžeš zničit každého, kdo se nám postaví do cesty. Je demokracie a každý má právo jít svojí vlastní cestou."
Jdou dál a najednou začne před nimi poskakovat žába.
Paroubek zrychlí a jediným šlápnutím ji rozmáčkne na kaši. Topolánek nechápavě kroutí hlavou: "Ale před chvílí jsi povídal,že každý může jít svou vlastní cestou, ne...?"
Paroubek: " To ano, ale mají se plazit a ne si vyskakovat!!!"

Krmivo pro psy a kočky
http:\\svetickasmecka.cz
Tara leden 2011 - 11. 4. 2015

Offline zbynek

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 190
  • Souhlasu: 33
Re:FTIPY
« Odpověď #1237 kdy: Listopad 03, 2011, 18:02:30 »
dobrej vkus!
Zbyněk + Ārya

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re:FTIPY
« Odpověď #1238 kdy: Listopad 03, 2011, 18:15:29 »
manžel roku


Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re:FTIPY
« Odpověď #1239 kdy: Listopad 03, 2011, 19:47:55 »
Potkají se dva kamarádi a jeden říká: "Tak jak se máš?" "Dobrý, zrovna včera mně vyšel článek." "To jsem nevěděl, že píšeš do novin..." "Ale ne, já mám tasemnici."

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re:FTIPY
« Odpověď #1240 kdy: Listopad 03, 2011, 19:48:45 »
Sedí dva kámoši u jednoho doma: Ty Pepo ta tvoje tchýně je ale hnusná! Tak jí nech a sněz jen brambory.

Offline Faboš

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 50
  • Souhlasu: 7
Re:FTIPY
« Odpověď #1241 kdy: Listopad 03, 2011, 19:49:58 »
Zpráva ČTK: Katastrofální zemětřesení v Rumunsku. 50 000 mrtvých. USA posílají potraviny, Anglie peníze, ČR posílá 50 000 nových Rumunů.

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re:FTIPY
« Odpověď #1242 kdy: Listopad 03, 2011, 20:13:50 »
Muž se chce milovat se ženou, ale nechce se mu postavit.
Žena mu říká: "Nic si z toho nedělej, dáme mu na boky tužky,oblepíme leukoplastí a bude to."
Po milovaní rozmlouvá pravý pysk s levým:
"Ty, už jsme zažili kdeco, malého, velkého, bílého,černého, tlustého i dlouhého, ale na nosítkách nám ho ještě nikdy nedonesli !

Byl jsem ředitelem jednoho velkého podniku. Kávu mi vařila sexy sekretářka a jezdil jsem do práce tatrou613. Jednoho dne za mnou přišli, abych zaplatil 5000kčs na pohřeb jednoho významného člena ÚV KSČ. Řekl jsem, že za 5000 pochovám celý ÚV KSČ sám.
Od té doby jsem byl ředitelem menšího podniku. Kávu mi vařila starší sekretářka a do práce jsem jezdil tatrou 603. Jednou mi vyčítali, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ. Řekl jsem, že kdybych věděl, že je poslední, přišel bych s transparentem.
Od té doby jsem pracoval jako mistr. Do práce jezdil vlastním autem a kávu si vařil sám. Na stěně jsem měl obraz Husáka a Lolobrigidy. Řekli mi, abych tu kurvu sundal. Sundal jsem Husáka.
Od té doby jsem pracoval na výkopech. Do práce jsem jezdil na kole a kávu nosil v termosce. Když jsem kopal, přišli za mnou, abych kolo schoval, že tudy půjde Sovětská delegace. Řekl jsem ať se nebojí, že mám kolo zamčené a pojištěné.
Od té doby jsem byl dlouho nezaměstnaný, ale život mě poučil, než přišel sametový převrat.
Od té doby pracuji v politice. Kávu mi vaří sexy sekretářka. Do práce mě vozí řidič v Audi. Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba. Moje životní úroveň stoupá. Na výstřelky z mládí už jen vzpomínám


"Tatí, chce se mi chc*t !" "Ale, synu, tak velký chlapec jako ty takhle nemluví! Příště řekni třeba, že chceš pískat." V noci se synek vzbudil, šťouchne do mámy a říká: "Mami, chci pískat!" Rozespalá maminka nechápe a odpovídá: "Teď v noci? Vzbudíš sousedy!" "Ale já chci strašně moc pískat!" "No tak dobře. Zapískej mi do ouška, ale jen tak potichu."

Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline jazzinka

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 191
  • Souhlasu: 1
Re:FTIPY
« Odpověď #1243 kdy: Listopad 04, 2011, 19:00:45 »
Přijde úředník z finančáku do synagogy za rabínem a říká:
musím u vás udělat finanční kontrolu ! Takže: co děláte se zbytky svíček?
rabín : Posbíráme je a pošleme zpátky do továrny na výrobu svíček. Oni nám pak čas od času pošlou jednu bednu svíček zdarma.
úředník : To byste ale měli z toho daru platit daně! A co děláte s drobky od rozdávaného chleba pro chudé?
rabín: Posbíráme je, pošleme zpět do pekárny. Oni nám čas od času pošlou krabici chleba zdarma.
úředník: To byste ale měli zase z tohoto daru platit daně! A co děláte s předkožkami z obřízek?
rabín: Posbíráme je a pošleme na finanční úřad a oni nám pak čas od času pošlou zpátky takového čuráka, jako jste vy!

Offline Psymorf

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 166
  • Souhlasu: 12
Re:FTIPY
« Odpověď #1244 kdy: Listopad 04, 2011, 21:52:32 »
Dej sem ten šek, jsem Řek!
Jděte kupředu, pokud můžete, ale klesnou-li pod vámi nohy, sedněte si nedaleko cesty a dívejte se na další mimojdoucí bez hněvu a závisti, vždyť ani oni daleko nedojdou. Turgeněv

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: