Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 30868 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #45 kdy: Září 29, 2009, 13:12:58 »
Neviem ani ako zacat a cim pokracovat ..... mam tolko krasnych zazitkov ze som si to vsetko este nestihol poriadne ulozit v hlave.
 Bol som prekvapeny nadhernou prirodou, nakrmeny a obcerstveny fantastickou obsluhou na zivej kontrole( obdivujem tu trpezlivost s ktorou ste zvladali uspokojit unavenych, smadnych a hladnych longarov niektorych aj 13hod  :)) ,vyborna polievocka, slivovicka )
uneseny spankom uprostred ruje, a to vsetko zastresene perfektnou organizatorskou partiou a zazemim.
Kajo , Dasa a cely Vas team klobuk dole!
Snad este prehodnotite rozhodnutie neusporiadat Ottu na buduci rok!

V tom pripade sme tam o rok zas!!!!!

Brzdo Orava team
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování
« Odpověď #46 kdy: Září 29, 2009, 13:32:47 »
Díky, díky díky...byla to opět BOMBA!!!
Ten šílenec s novým foťákem co mě u sebe nechává bydlet nafotil cca 500 fotek...jsem zvědavá kdy se dokopu k tomu dát to na rajče. :o

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #47 kdy: Září 29, 2009, 13:36:35 »
Musím taky fotky nahrát. Pavel jich má asi 750, ale z midu a potom vyhlášení ;).

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #48 kdy: Září 29, 2009, 13:51:51 »
S Blahou jsme si Otu tez moc uzily, dekujem! Otatymu i trekarum. Za pohodovou trat, prenadherne pocasi, srandy kopec,.. :)
Muj spunt - budouci dogtrekarka ;) doma prohlasila, ze na pulitru mam namalovanou Blahu - a fakt ze jo :D
Pokud pristi rok nebude moct byt Ota na Krivoklatsku, tak se primlouvam za to, ze okolo Berounky je krasne uz nejmene od Revnic.. :) zanik Oty by byla vecna skoda.

Jeste jednou diky!

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování
« Odpověď #49 kdy: Září 29, 2009, 14:38:58 »
Tak za nás taky velké díky Otatýmu za suprovou akci - krásná trasa, počasí, občerstvovačka na K5, prostě nemělo chybu! Tentokrát jsme na rozdíl od loňska ve zdraví došly, takže naprostá spokojenost 8).
A dík všem spolutrekařům, hlavně Milošovi a Marianně za morální podporu na trati - v noci tou divočinou kolem Skryjských jezírek to opravdu stálo za to ;)
Škoda jenom, že to byl poslední Ota na Křivoklátsku ...

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #50 kdy: Září 29, 2009, 15:11:39 »
Jo jen vzkaz pro Honzu MOravce. Doufám, že už na mně nikdy nebudeš tak ošklivej, jako jsi byl když jsi dorazil  :P

Teď to vypadá, že se to všem moc líbilo jenom já jsem škarohlíd. Tak to tedy není pravda! Moc se mi to líbilo! ALE ...

Pokusím se být maximálně stručný.

Trať: Trať nádherná, minimum asfaltu. Večerní fantastické hovězí s rýží v hospůdce mě postavilo zase na nohy. Do té doby jsem se jen tak vlekl a tiše i dost nahlas trpěl a sliboval si, že už nikdy po roce lenošení nepůjdu závodit! Tu a tam dokopec, tu a tam skopec. Paráda!

Můj zdravotní stav: Oči už mi moc neslouží. Mám moc krátké ruce. Za šera už vidím v mapě jen názvy větších obcí "PRAHA", "Beroun", ... a ty ostatní různě dlouhé šedé šmouhy na mapě u měst, rozcestí nebo vrcholů kopců nejsem schopen ve většině případů správně dekódovat. V mapě "krátká-šmouha dlouhá-šmouha" pro mě může být "Pod hrází" nebo "U myslivny" nebo "Hrad Zvíkov". A to se to potom pěkně bloudí!

K věci: Zašel jsem si asi tak 500 m kousek před cílem. Ležím na mezi, mžourám do té mapy. Ladím vzdálenost od očí, abych to neměl moc rozmazané, ale abch to zase ještě viděl, až jsem se našel! Hurá! Vím, kde jsem a hledám, kam mám jít! Našel jsem! Vracím se zpět na zcestí a domlouvám se s příchozími kudy dál. Vyrážím s Vítkem a mizíme v lese Petře a Lukášovi. Nejdu sám! Paráda! Můžu zase schovat mapu a louskat pouze itinerář! Blahořečím Dáše za správnou velikost písma! Ó díky Velká Dášo! Pár kilometrů před cílem, kolik přesně to bylo nevím, protože posledních 15 km četl v mapě už jen Vítek, povídá Vítek: "Tady by někde měla být v té skále po levé straně taková průrva a tudy musíme jít! Dá se to sice obejít po silnici, ale to bychom o tu parádu přišli!". Průrva se objevila a my o tu parádu nepřišli! Cestou jsem stavěl několik postupových táborů na úpravu srdečního a dechového rytmu. Vítek asi dvakrát čekal a potom snad jednou odešel i na kus řeči do sousední vesnice, protože mi na čas zmizela jeho čelovka z dohledu, ale potom se zase - asi po kávě a zákusku - znovu objevila. Asi se pro mě vrátil. NEvím. Moje smysly byly totálně vytíženy. Pro pot v očích jsem nic neviděl. Pro ohlušující tlukot srdce jsem nic neslyšel. Chuťové pohárky a čichové kalíšky byly ukonejšeny hovězím plátkem. Hmat - cit? O ty jsem přišel na 3. kontrole, když jsem se opařil skvělou horkou polévkou! Nevnímal jsem. Vyškrábal jsem se za Vítkem až na kopec. Húúúúú! Jsem túúúúúú! Chrrrrr! Přežil jsem i další ránu. Ten kopec, který jsem před chvílí vyškrábal po čtyřech jsme sešli z druhé strany po silnici. Sliboval jsem Kájovi krutou pomstu! Schovám mu půllitr! Zapálím chmelnici! Nasadím parazity do ječmene! Vysněný cíl se blížil! Vítek po mě po očku pokukoval a laskavým slovem brzdil svoje krásný spřežení. Když jsem 100 metrů (slovy STO METRŮ) před cílem zastavil na volejbalovém hřišti se slovy "stavím postupový tábor" došel do cíle sám se svojí smečkou. Došel jsem za ním asi za čtvrt hodiny. Totálně vyčerpaný a šťastný, že JSEM TU!

Cíl: Daša, starostlivyý toť pořadatel, se mi snažila vnucovat polévku, čaj, zákusky a jiné pochutiny. Vůbec nechápala, že moje smysly jsou stále ještě na trati a nedorazí dřív než za hodinu. Nechápala, proč nic nechci. Ani mluvit! A dokonce ani poslouchat její návrhy a podbízení všehomožného. Odešel jsem čekat do horké sprchy na svoje smysly. Po hodině spánku ve sprše se smysly nedostavily. :-( Pohovořil jse s opeilcem-médiem o hudebnících (spolužácích) ze skupiny Laura a její tygři, snědl pár zákusků a šel spát.

BYLO TO KRÁSNÝ! Děkujeme všem pořadatelům i Kájovi za ten šílenej závěr! (Nemyslím tím svůj bivak 100 m před cílem.)

Honza a Grini

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #51 kdy: Září 29, 2009, 15:32:17 »
Honzík byl tentokrát nějak celkově protivnej, ale zase to dokáže tak úžasně popsat  ;D
Honzo, zapomněl jsi napsat ve které sprše jsi tu hodinu relaxoval  :-X

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování
« Odpověď #52 kdy: Září 29, 2009, 15:40:44 »
No, kdybysem Tě, Honziku, neviděl na předposledním Šeráku jít na Biskupskou kupu a zpívat si při tom (a že ta Tvoje červená bundička mizela přede mnou v mlze hezky rychle), skoro bych Ti to i uvěřil  ;D :D.
Ale jinak, s tím bivakováním cestou na Nezabudické skály mám podobnou zkušenost. Vždycky jsem se zavěsil batohem na větev a zůstal na ní viset, dokud mě dech zase nedohnal. Jezevčík se divil, proč ho porád brzdím... ??? ^-^
« Poslední změna: Září 29, 2009, 15:42:46 od Honza_Monty »

Offline Honza_a_Grini

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 146
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #53 kdy: Září 29, 2009, 16:39:38 »
Honzík byl tentokrát nějak celkově protivnej, ale zase to dokáže tak úžasně popsat  ;D
Honzo, zapomněl jsi napsat ve které sprše jsi tu hodinu relaxoval  :-X
Přiznávám bez mučení, že jsem zašel do pánských sprch. Ale všechny držáčky na sprchy tam ulámal nějakej vandal. Zbyly tam jen dírky v kachlíkách. Asi nějaká ženská! Nešetřil jsem krok - dva a šel do dámských, kde byly ty držáčky úplně všechny! (Nekontroloval jsem každou kóji zvlášť. Ale jen tak namátkou.) Zavěsil jsem sprchu, naladil teplotu "děsný horko" a sesunul se nekontrolovaně na zem, kde jsem si lebedil a tu a tam upravil teplotu vody. Po hodince marného čekání na moje smysly jsem tuto pohodu opustil a šel se družit s opilcem, který nám trekařům ze své vlastní chaty ochotně přinesl polévku. Jano ho totálně "upravil", takže spal a mlel páté přes deváté a zkoušel Loganku ze znalostí jeho rodiny. Polévku přinesl ale asi těm, kteří dorazili mnoho hodin přede mnou. Bylo to děsně studený! :x Ale i tak jsem si jí dal. ... tak snad už je to s tou sprchou objasněný. :)

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re: Poděkování
« Odpověď #54 kdy: Září 29, 2009, 16:47:35 »
Taky moc děkuju pořadatelům za super akci a hlavně za K3 ;). Hyence děkuju za skvělou společnost a psychickou podporu ;D. A ještě jedno díky Honzovi s Griffinem za přísun tekutin ;) Protože, kde nezabral ibalgin, tam zaručeně pomohl rum ;D
Díky všem!!!

Loganka LSP

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #55 kdy: Září 29, 2009, 16:55:06 »
Honzík byl tentokrát nějak celkově protivnej, ale zase to dokáže tak úžasně popsat  ;D
Honzo, zapomněl jsi napsat ve které sprše jsi tu hodinu relaxoval  :-X
Přiznávám bez mučení, že jsem zašel do pánských sprch. Ale všechny držáčky na sprchy tam ulámal nějakej vandal. Zbyly tam jen dírky v kachlíkách. Asi nějaká ženská! Nešetřil jsem krok - dva a šel do dámských, kde byly ty držáčky úplně všechny! (Nekontroloval jsem každou kóji zvlášť. Ale jen tak namátkou.) Zavěsil jsem sprchu, naladil teplotu "děsný horko" a sesunul se nekontrolovaně na zem, kde jsem si lebedil a tu a tam upravil teplotu vody. Po hodince marného čekání na moje smysly jsem tuto pohodu opustil a šel se družit s opilcem, který nám trekařům ze své vlastní chaty ochotně přinesl polévku. Jano ho totálně "upravil", takže spal a mlel páté přes deváté a zkoušel Loganku ze znalostí jeho rodiny. Polévku přinesl ale asi těm, kteří dorazili mnoho hodin přede mnou. Bylo to děsně studený! :x Ale i tak jsem si jí dal. ... tak snad už je to s tou sprchou objasněný. :)

jj pan Polívkář me sice zkousel ze znalosti jeho rodiny ( on to vubec zkousel ruzne), ale nakonec se ukazalo, ze jeho kamose Kovina, znas nejlip ty!!! krome polivky nam taky nasledujici vecer pripravil tatarak, nad jehoz slozenim jsme dlouze uvazovali... (mimochodem toho jeho psika uz jsem od te doby vazne nevidela!)

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #56 kdy: Září 29, 2009, 17:43:37 »
Dobrá Honzíku, po Tvém stručném vysvětlení ti promíjím!! :-*.

Co se týče pana Polívkáře, který měl kromě naší přezdívky ještě plno jiných(Nirvána, SuperBoy,Bílý Balet.....) mě rozesmál tak, že jsem skoro neudržela moč! Byl to ale  moc hodný a citlivý člověk.Do Leontýnky (tak říkal Logance) se zamiloval a skoro plakal, když odjížděla.

Ale tatarák byl super, ale jak psala Loganka, přemýšlely jsme z jakého tvora ho udělal. Nejdřív jsem tipovala kuřecí, ale vyndal zbytek a kuřecí to nebylo ale hovězí 100% také ne, maso prostě bylo moc světlý.Nemohla jsem z toho skoro usnout, a přemýšlela kolik tataráku by asi udělal z toho svého psíka, myslím že to byl jack parson teriér. Byl ale tak dobře ochucený, že jsme se na něj s Logankou těšili druhý den. Ale naše těšení nemělo dlouhého trvání, protože  nám ho skonzumovali Soudkovi a Roman Tůma :'(, Tak jsem se na něj těšila...., dokonce jsem i vytáhla Poníka s sebou, jako na finiš prémii. Když jsme dorazili, tak tam seděl Roman s plným břichem, jako bolestné za to že nám nenechal ani píď z tataráku mi udělal výborné Macciato.Tak jsme  dojedli  5 chudinek zbyvších topinek , polévku a jali se balit. Cesta domů byl za trest, přemlouvala jsem mozek a oči, aby ještě chvilinku fungovaly.  :o

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #57 kdy: Září 29, 2009, 17:54:31 »
Přidávám se k poděkování, bylo to neskutecne super!!!  a ke me  projevenou duveru ;).že jste me pustili na trat.  Moje dalsi meta je Chribsky trek, jestli bude.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #58 kdy: Září 29, 2009, 17:56:37 »
...Ulovila jsem tam nějaký bacil, takže si momentálně užívám pracovní proces s horečkou a dalšími radostmi....
Tak to nejsi jediná.. taky jsem si ulovila jeden pravěký bacil  :-X
   *   www.probarf.cz

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #59 kdy: Září 29, 2009, 17:58:34 »
jo, co vím tak ještě Mariana a Honza Šeda, tak by mě zajímalo z čeho to máme... trochu podezřívám kohoutek s nápisem "pitná voda"...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: