Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 29456 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Witko Sapa Ha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #75 kdy: Září 30, 2009, 18:22:11 »
Děkujeme všem pořadatelům za krásný závod, bylo to trochu krušné, trasa byla náročná a dost jsme bloudili, ale nakonec jsme to zvládli :-) Je nám moc líto, že jsme museli odjet dřív... Josef, Lucie, Sapa a Tzarunka
WSH

Offline Pepa a Ďobek

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 59
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #76 kdy: Září 30, 2009, 18:53:33 »
Také se připojuji s poděkováním všem pořadatelům. Bylo to všechno perfektní. Pravěk stál za to a hu hu mě mi zní v hlavě ještě teď. Už se těším co bude příští rok.Ještě jednou díky za skvěle připravenou trať.

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #77 kdy: Září 30, 2009, 23:02:53 »

Jinak Daso, jak jsme Vas tam tak videli na ty terasce, tak jsme tak nejak predpokladali, ze se to vino k Marcelce nedostane  ;D. Snad ji to nevadi a my jsme radi, ze to splnilo svuj ucel a ze vam chutnalo  8)

I my jsem tak trochu předpokládaly, že Vy předpokládáte. Jinak by jste nám, už v tom stavu co jsme byly , nic nenechávali  ;D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #78 kdy: Září 30, 2009, 23:05:41 »
Dášo, k tomu tataráku. Světlé maso nasládlé chuti /to na psíka nepasuje/, to mi přijde, že někteří z Vás to stim pravěkým přístupem k životu docela přehnali. No raděj bych už o tom nemluvil (ani nepsal), aby nenapadlo někoho kdo zastupuje dnešní degenerovaný civilizační zákony, podívat se Polívkáři do lednice. Někdy je lepší nevědět.

No právě Jirko, proč myslíš, že jsem nemohla usnout?!! Koukala jsem, kde je kolem chatrče pana Polívkáře měkká zem  ::) ??? :-X

a tatarak dobrej, mel sem ctyri topinky(uz v noci) - hec

Jasně i Charles může za snězený tatarák >:(

Offline Kristýna, Aranka a Žižla

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 219
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #79 kdy: Říjen 01, 2009, 19:25:42 »
Díky nelze dostatečně vyjádřit, sic DNF tak absolotně spokojená, takže Otíci díky, a i tobě Zelíčko

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování
« Odpověď #80 kdy: Říjen 02, 2009, 09:41:11 »
My se též přidáváme s velkým poděkováním. Skvělá akce, skvělí lidičkové, skvělá příroda, skvělé počasí a neuvěřitelně veselé od příjezdu ve čtvrtek v noci až po cestu domů v pondělí večer včetně. ;D ;D

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #81 kdy: Říjen 02, 2009, 18:37:37 »
Jo jo, minulý týden touhle dobou, už jsem byla  základním kempu....a celá akce teprv před náma...

Offline H+A

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #82 kdy: Říjen 24, 2009, 18:19:35 »
Ahoj, sice opožděně, ale moc ráda bych poděkovala za krásnou akci. Byl to můj první dogtrek - i když jen mid, a všechno bylo přesně podle mých představ :-) tak ještě jednou díky, díky, díky a už se těším na další...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: