Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 30916 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Poděkování
« Odpověď #30 kdy: Září 29, 2009, 10:04:42 »
Díky všem za super "prehistorickou akci" :). Doprava na místo proběhla i přes menší komplikace v domluvě dobře (někdo nás od Prahy poslal na Kladno :D). Večerní pravěk neměl chybu a kontrola K3 jakbysmet. Nevím čím to, ale každých 10km jsem měl náladu to vzdát a nebo dávat bivak. Bylo to "něčím" náročné, ale došli jsme :). Díky všem
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline dagda

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #31 kdy: Září 29, 2009, 10:27:48 »
I my se přidáváme k děkovačům. Ještě jednou moc díky organizátorům!!!

danhakl

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #32 kdy: Září 29, 2009, 10:35:44 »
Taky moc dík. Škoda, že jsme nemohli zůstat déle. Snad příště.

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #33 kdy: Září 29, 2009, 10:46:22 »
Taky se přidáváme k poděkování za super akci byla to nádhera super  :)
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline magic14

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 16
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #34 kdy: Září 29, 2009, 10:55:11 »
a aji my s Griffinem se přidáme k velikánskému poděkování za super zážitek.... měl-li toto být poslední Ota DT, tak mi bylo ctí, že to byl můj první long a že jsme to s Griffou dotáhli až do konce (teda že jsme dotáhli i Sandru s Andym  ;) ), pže nechat je tam někde samotné by bylo nečestné a nesportovní..... ještě jednou díky celému Ota-týmu za super organizaci a všem ostatním za krásný zážitek.....  pro Hyenu: rum už došel, sorry...tak snad někdy příště na nějakém dalším treku  ;D ;D ;D

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování
« Odpověď #35 kdy: Září 29, 2009, 10:59:31 »
Díky Dáše, Kájovi a ostatním za energii a čas, který jsou ochotní věnovat přípravě tak krásného treku. Kristýnce, Žižle a Pižle za doprovod na posledních 20km. Dlouho jsem si takhle nenadávala a opět si slibovala, že tohle je fakt poslední, páč jsem si oddělala poslední zdravý kloub ;) Děkuju kontrole K3 za skoro tříhodinové "zdržení", bylo to celé fajn ;D a věřím, že tenhle Ota nebyl poslední.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #36 kdy: Září 29, 2009, 11:10:17 »
Děkuji celému otatýmu a všem těm, se kterýma jsem se na trati kousek "svezla". Děkuji za opravu loňského půllitru!
Ulovila jsem tam nějaký bacil, takže si momentálně užívám pracovní proces s horečkou a dalšími radostmi. Dát si k tomu ještě noc na bivaku, nejspíš by mě to porazilo...

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Poděkování
« Odpověď #37 kdy: Září 29, 2009, 11:16:33 »
pro Hyenu: rum už došel, sorry...tak snad někdy příště na nějakém dalším treku  ;D ;D ;D
určo, te´d už budu vědět poblíž koho se držet. Tak že ještě jedno poděkování pro tebe, za pravidelný přísun tekutin bo pitný režim je důležitý ;-)

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Poděkování
« Odpověď #38 kdy: Září 29, 2009, 11:17:59 »
Děkujeme i my za putování v tak krásné krajině, za čaj, kýbl s vodou a morální podporu v Hřebečníkách.   

Monika a Darra

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #39 kdy: Září 29, 2009, 11:22:49 »
Taky moc děkujeme za náš třetí dogtrekking (MID), s předchozími se to opravdu nedalo srovnat... SUPER  :D
Dokonce i zbytek rodiny s westíkem na SHORTu si svou první psí akci užili  ;D ;D ;D

Offline ivan

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #40 kdy: Září 29, 2009, 11:23:34 »
dekuji vsem za uzasny zazitek

Offline Sandra & Andy

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 52
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování
« Odpověď #41 kdy: Září 29, 2009, 11:30:21 »
Posílám Otatýmu velký dík za skvěle připravenou akci :) Pro mě sice nejtěžší a nejbolestivější long, ale doplazili jsme se a jsem za to ráda. A pořádný dík patří samozřejmě Honzovi s Griffinem, který mě nezahodil někde v lese, ale dotáhl až do basecampu ;)
Blackwolf Team :)

Offline mimuscha

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování
« Odpověď #42 kdy: Září 29, 2009, 11:34:37 »
...aj Slovenska mensina sa pripaja k podakovaniu za SUPER pripravenu akciu...bol to nas prvy dog trek a dufame, ze nie posledny...a este raz sa ospravedlnujeme tym, ktorych sme nechtiac...nastvali... >:D...teda...ja nie...ale Peto  :D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #43 kdy: Září 29, 2009, 11:57:44 »
Hele lidi, i my Vám moc děkujeme, protože bez pořádné party by jsme se mohli snažit sebevíc a nemělo by to ten správný glanz!

Děkuji všem za sportovní chování , že jste slabším pomohli v nouzi, dotáhli je do vysněného cíle a nenechali je roztrhat divou zvěří či roztouženými jeleny.

Děkuji všem za pomoc!Z mé strany pomocnicím Hance a Mirce, které to za nás zatáhly, nejen ,v neděli, když jsme s Logankou omylem vypily výborné růžové  víno, které jsme  s poděkováním od Martiny Černé a Vládi Šinka,měly předat Marcelkce za odvoz. S Logankou jsme totiž usoudily, že to víno mělo být pro nás protože tam bylo napsáno "Mis beauté"   ;D. Ale poděkování jsme vyřídily, to zas jo!  Nějak nám to "sedlo" a my jsme se zdárně zamýšlely nad životem  :D >:D ;)

Velký dík z mé stany patří také Honzovi Greňovi, který se staral, aby nám v tomto stavu nevyhládlo  ;).


 Musím se přiznat že je to krásný pocit, když jsem viděla jak záříte štěstím a někteří z vás nejen štěstím!! ;D O:-)

Jo jen vzkaz pro Honzu MOravce. Doufám, že už na mně nikdy nebudeš tak ošklivej, jako jsi byl když jsi dorazil  :P

Fakt lidi,  díky, díky, díky všem za vše!!!!Za Ota tým, ředitelka Dáša

« Poslední změna: Září 29, 2009, 12:10:37 od Dáša »

Offline TerCedrici

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 472
  • Souhlasu: 21
Re: Poděkování
« Odpověď #44 kdy: Září 29, 2009, 11:59:57 »
My se taky přidáváme :)
Fotky žádný nemam, tak aspoň poděkuju za krásnej trek, moc jsem si ho užila a kdyby tu nebyl ten zádrhel s budoucím NP, tak bych ještě na místě složila startovný na rok 2010 ::)

Zdraví a děkuje Terka a Cedroň

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: