Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování

Autor Téma: Poděkování  (Přečteno 30862 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování
« Odpověď #15 kdy: Září 29, 2008, 14:53:06 »
I já se přidávám s chválou, mapa perfektní, trasa žůžo, brody, skály, to my můžem  8) 8)  :)
   *   www.probarf.cz

Offline Anďa a Ben

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #16 kdy: Září 29, 2008, 15:53:14 »
Taky děkujem, za suprovou trasu, počasí se vydařilo i zázemí bylo skvělé:-D, ještě teď v práci tak nějak pospávám... >:D

Offline Slávka a Rocky

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #17 kdy: Září 29, 2008, 20:38:44 »
Chtěla bych napsat něco nadšeně originálního, ale nenapadá mě nic, co by tu už nenapsali ostatní. Skvělé počasí nádherná krajina, super pestrá a rozmanitá trasa, perfektní mapa, úžasný servis na trase a příjemné zázemí.... Takže moc děkujem.

Offline ještěrky

  • SPD
  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 87
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování
« Odpověď #18 kdy: Září 29, 2008, 21:33:49 »
DĚKUJEM  :D
Lucka a Teryk

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #19 kdy: Září 29, 2008, 21:45:45 »
Moc a moc děkujeme za Vaše chvály. Vám všem patří také dík za skvělou partu :-*. Ota team!!! 8)

Offline radek

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #20 kdy: Září 30, 2008, 18:51:30 »
Super!!!


Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování
« Odpověď #21 kdy: Září 30, 2008, 21:47:53 »
Excelentní, nádherné, parádní, fascinující.......
Dášo, Karle, Petře, ostatní pořadatelé, všichni zůčastnění: díky, díky a  obrovská gratulace k této nezapomenutelné akci  :) :) :)

Magda a Viky

  • Host
Re: Poděkování
« Odpověď #22 kdy: Říjen 01, 2008, 21:43:40 »
Díky Ota Teamu za vše, co již bylo napsáno, ale i za to, že nám Dáša velkoryse umožnila přihlásit se po uzávěrce   O0
Takže Díííííky Oto, Pavle, Hynku, Viléme, Jarmilo  ;D

Offline Dáša

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 575
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #23 kdy: Říjen 02, 2008, 14:26:39 »
Ještě jednou díky za chvály.

Mé poděkování patří především celému Ota teamu za skvělou partu, která vždy a vše zařídila ke zdárnému chodu celé akce.

Veké poděkování  patří sponzorům, bez nichž by tento závod nebyl tím, čím byl.:

Děkuji:

Firmě Euroben s.r.o.,která  nám dodala ceny pro vítěze ve formě skvělého granulovaného krmiva značky Happy dog a také darovala mnoho jiných  věcných cen .

Firmě Nikon, která nám poskytla krásné, hodnotné dary - 4x fotoaparáty zn. NIKON.

Firmě Nyk Logistics děkuji za finanční dar, z kterého jsme nechali vyrobit půllitry pro každého Longaře.

Firmě Kartografie HP, jmenovitě majiteli Honzovi Prášilovi, za vyrobení perfektních map pro všechny tři kategorie.

Firmě DC Zero za postroje, obojky a bederní pásy.

Firmě Tenesco za hračky a vzorky krmiva Nutram Nuggets.

Firmě Candy za naplněné tašky s pamlsky a firmě  Metal Alianz za finanční dar.

Radkovi a Šárce Šlemarovým děkuji za to, že ustály nálety majitele kempu a že nám připravili výborné dobroty.

Velké poděkování také patří Správě CHKO a  Spávě lesů ČR za to, že nám povolila vstup do tak krásné přírody jako je CHKO Křivoklátsko.

Poslední mé poděkování je pro všechny závodníky za sportovní chování, bojovnost, pohodu a super partu!!!


Dáša
« Poslední změna: Říjen 02, 2008, 14:35:22 od Dáša »

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování
« Odpověď #24 kdy: Říjen 02, 2008, 14:44:10 »
z půllitru právě popíjím čajíček  :P - tyhle originální dárky jsou skvělý...
stejně tak jsou vynikající HP mapy, znovu se přimlouvám za to aby se staly běžnou součástí dogtrekkingu, byť i za cenu lehce zvýšeného startovného..
dík samozřejmě patří i ostatním sponzorům, bez kterých by to nešlo...

no a všem vstřícným lidem kteří vládnou důležitému razítku a přesto nedělají problémy a razítko ochotně obtisknou na správné místo povolení tím čajíkem (nic jiného v práci nevedu) připíjím na zdraví a dlouhé zaměstnání  ;)

Offline Liana

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #25 kdy: Říjen 02, 2008, 14:56:33 »
Pollitráčik je od okamihu jeho objavenia sa v mojich rukách tým najobľúbenejším nádobíčkom! Od nedele z neho kazdy den pijem 2x denne horúci čajík s medíkom (keďže sa o mňa pokúša nejaká pliaga...)

No a to tričko, o pár čísiel väčšie  ;D, slúži ako bezva nočná košielka  :P

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování
« Odpověď #26 kdy: Září 29, 2009, 09:23:41 »
 :D Tak snad se nic nestane, když budu pokračovat v původním tématu i za letošní rok...Milý Otatýme, sice jsem jen tak profrčel a jak rychle jsem se objevil, tak rychle (a, omlouvám se, bez rozloučení) zase zmizel, ale tenhle závod mi zůstane dlouho v paměti. Třikrát jsem měl vyťukané telefonní číslo, abych se nechal odvézt a jen to, že trpajzličí jozefčík Benny neprotestoval, mě nakonec přimělo jít dál; a to jsem ještě nevěděl, že si před Skryjemi udělám navíc nejmíň pětikilometrový lesní okruh  :o
Horská prémie na konci přes Nezabudické skály, to byla fantazie...
...prostě, zase paráda 8).
Budu si tiše přát, aby přece jenom byla v budoucnu možnost nějaký aspoň piditrek na Křivoklátsku udělat, byla by škoda o takovou sqělou akci přijít  :'(
Díky, díky, díky  :D

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování
« Odpověď #27 kdy: Září 29, 2009, 09:31:15 »
Taky se přidám super akce ;D. Moc děkuju organizátorům ale i všem skvělým lidem co tam byli ^-^. Měla jsem velkou radost že 12,5 letý Ňupna krásně běžel a stihl i zlobit takže je jasný že byl v pohodě  >:D. Jen nás pak mrzelo že nevyšel ten long trať musela být krásná :( a už ani nevyjde. Je to opravdu škoda že to byl Ota poslední :'(.

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Poděkování
« Odpověď #28 kdy: Září 29, 2009, 09:39:36 »
Stejně jako loni úžasná akce.Pravěk neměl chybu. Krásný kraj,počasí jak na objednávku ( nebo Dášo, Karle opravdu objednané? ;D), supr organizátoři, veselá nálada a sranda na každé živé kontrole i v táboře. Stejně jako loni jsem si hrábla a došla jen díky obětavě podaným grogům na K3 a Hyeně, která mi udělala na Nezabudcké skály perfektní lift. Škoda, že tahle tradice nemůže pokračovat, protože Křivoklátsko skrývá ještě spousta krásných míst. Každopádně  jsem moc ráda, že mi vyšli Otové oba. Tak že díky, díky všem. :) a jedno speciálně Aničce a Šeře za prima společnost.

Offline Lucy+Benji

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
  • The Road goes ever on and on...
Re: Poděkování
« Odpověď #29 kdy: Září 29, 2009, 10:04:25 »
Děkuju moc celému teamu za krásnej trekk - a moc mě mrzí, že jsem nedošla, i tak jsme si prodloužený víkend moc užili a hrozně nás mrzí, že za rok se za Otou už nepodíváme...Díky za krásné počasí, fajn lidi, pivo na K3 (dál jsem bohužel už nedolezla), pravěkou zábavu, krásnej půllitřík a vůbec za všechno!
Lucy a kokr

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: