Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Přivolání

Autor Téma: Přivolání  (Přečteno 21435 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Přivolání
« Odpověď #30 kdy: Leden 16, 2008, 17:07:02 »
Míšo, sranda musí bejt.  :D A momentálně je tohle tady jedno z normálnějších témat  ::)

Nebyla by fotečka bafana?  :)
« Poslední změna: Leden 16, 2008, 20:21:03 od Gwen a Dinulka »
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Pavca

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 8
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #31 kdy: Leden 17, 2008, 10:34:18 »
Ahojky,
  teda nevim jestli je to stesti nebo co, ale ja zasadne mam psa (krizenec NO) na voditku jen ve meste. Jeste u hajenky ho poustim a pes si celou dobu beha kudy chce. Jen vi, ze kdyz jdou lidi, takze ho stejne zavolam, tak se dost casto vrati sam. On je sice velkej, ale o to vetsi baba:), takze se radsi drzi panicky. Jinak se jedna o Krusne hory, kde je spousta zvere a opravdu jsem jeste neslysela, ze by tady nekdo nekomu zastrelil psa. Asi je to o lidech a mozna teda o stesti, ale trochu me to vylekalo, jsem myslela, ze je to normalni ze myslivec nejdriv hleda panicka a pak se teprve stara jestli mu pes neco nehoni. Vim, ze trochu ostrazitejsi jsou na jare, ale zbytek roku uz je to v klidu.
  Preji hodne prijemnych myslivcu i uspechu u privolani. Na to odbornik nejsem, spis jsem mela stesti, ze zafungovala ta ohromna radost, kdy pres prisel a ted nekdy i jen pochvaleni (takze ne vzdy vypadam jako blazen).

jirkalabraus

  • Host
Re: Přivolání
« Odpověď #32 kdy: Leden 17, 2008, 10:56:41 »
No ono to s těmi zastřelenými psi možná není tak horké, pokud je myslivec trochu chytrej tak si rozmyslí než zmáčkne spoušť. Ale, že jsou na volně pobíhající psi přísní a někdy i nasraní se na druhou stranu nedivím. Nejen na jaře, když má zvěř mladé to může mít dost nepříjemné důsledky. Ono třeba i teď v zimě, když pes žene srnku v přemrzlém hlubokém sněhu, to může působit nepříjemná poraňení zvířátek. Mějme rádi i ostatní zvířátka a zkusme omezit pobíhání pejsků po lese. Oni k nám pak třeba budou myslivci tolerantnější taky.

Offline Míša

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #33 kdy: Leden 17, 2008, 12:17:42 »
Fotky by byly,ale kam je dat? Ehm sem to nak nikdy nedělala :-[,jedině přes mejl. Pišu ze školy tak jak sem zas pudu ňáký vezmu.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #34 kdy: Leden 17, 2008, 16:01:14 »
Míšo když tak mi to pošli na mail (pod jménem) a já to sem nakopčím, ať si to tvý zvíře omrknem ;)

Offline Míša

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #35 kdy: Leden 18, 2008, 12:37:42 »
Nemám ráda počítače. Totálně mě vysíraj když něco nejde udělat.Zkoušela sem si dat foto do profilu a nic.aaach jo.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #36 kdy: Leden 18, 2008, 12:56:22 »
Míšo nezoufej, aspoň mail dorazil, tak se všichni mrkněte co že je to za hafíka ;)

Offline andy

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 233
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #37 kdy: Leden 18, 2008, 13:03:43 »
mooooc hezkýýýý  :D
A+G+J

Nováček Jirka

  • Host
Re: Přivolání
« Odpověď #38 kdy: Leden 18, 2008, 15:46:55 »
Stalo se někdy na dogtrecích, že by se tam psi porvali??? Přece jenom tam nejezdí 5 kg lumpíci.

Offline mařenka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 274
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #39 kdy: Leden 18, 2008, 15:57:59 »
no jasně by člověk ani kolikrát neřek jak se ten amortizér dá natáhnout a kam až pes došáhne ;D ale že by to bylo takový maso jako tys mně předběh já tě zakousnu tak to zas ne ^-^ :P

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Přivolání
« Odpověď #40 kdy: Leden 18, 2008, 16:14:15 »
Míša: pěkný zvířátko, teď už se na treku před náma neschováš, spolehlivě tě poznáme  ;)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #41 kdy: Leden 18, 2008, 19:30:11 »
Připomíná mi to zvíře z nějakýho filmu nebo seriálu...když já na tu TV moc nehledím, tak si nevzpomenu co to bylo...pomožte starý sklerotičce! ;)

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Přivolání
« Odpověď #42 kdy: Leden 18, 2008, 19:55:25 »
No, žirafku už na treku máme, tak co by mohlo být tohle  ::)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #43 kdy: Leden 18, 2008, 20:08:45 »
Vidíš ty fleky? To je naprosto jasná hyena skvrnitá! Cos měla z přírodozpytu? ;D

Nehledá ženicha? Jetíkovi by se prej líbila ;D (ale mu by se asi líbila každá :-X)


Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Přivolání
« Odpověď #44 kdy: Leden 18, 2008, 20:10:54 »
Jo tááák, já to typovala třeba na veverku, nebo tak  ;D   Já se tak těším na Krušky.... už aby to bylo.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: