Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Přivolání

Autor Téma: Přivolání  (Přečteno 21476 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #15 kdy: Leden 14, 2008, 17:38:09 »
Citace
To bych teda chtěla vidět. Malamut navolno!

Jani klidně předvedu, ale opravdu je pouštím jenom tam, kde nehrozí auta, slepice, jezevčíci, kočky a jiný nebezpečí. Netvrdím, že mám u psů zmáklý přivolání (ani jsem je to nikdy neučila), tvrdím jenom, že mi nezdrhnou (doufám :-X )

Gwen: Jo, "askalán" se s Dinulí pěkně vyřádil, jezdi častějc!

PeFo: Když ona borderka se naučí i skákat po uších a odpichovat se u toho jazykem, pokud bude mít pocit, že ti tím udělá radost...

Offline Kryštof+Naru

  • Administrator
  • čtyřprsťák
  • *****
  • Příspěvků: 132
  • Souhlasu: 1
Re: Přivolání
« Odpověď #16 kdy: Leden 14, 2008, 17:40:32 »
Míša: pro inspiraci můžeš mrknout http://www.psycholog-psu.com/privolani.html

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Přivolání
« Odpověď #17 kdy: Leden 14, 2008, 17:43:19 »
lenkab: Jo to mas pravdu no....ale ten malej je takovej volnomyslenkar, ze kdyz sem pak prisel na agility tak sem se hooodne divil kdyz na nejaky privolani kaslal ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #18 kdy: Leden 14, 2008, 17:47:58 »
PeFo: No jo, odmala ho taháte mezi seveřany, co myslíš, že mohl pochytit? Špatní kamarádi ho zkazili ;D

Offline peFO

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 124
  • Souhlasu: 5
Re: Přivolání
« Odpověď #19 kdy: Leden 14, 2008, 17:58:39 »
No to je fakt. Třeba začal výt.....takže jediný vytí, který se cvičákem rozléhá je od našeho Dinkyho :D

Offline Fra Mauro

  • SPD
  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 4
  • Souhlasu: 5
Re: Přivolání
« Odpověď #20 kdy: Leden 15, 2008, 08:00:33 »
Milena mi připoměla, jak jsme to měli s Artíkem (lovecký pes bez zkoušek, žvižátka rád, v lese se perfektně orientoval, naštěstí se sám trochu bál, takže se vracel do čtvrt hodiny). Problém nastal, když zestárl částečně oslepl a částečně ohluchl, nicméně stopy ho lákaly dál. Na procházce dělal, že už je úplně stařičký a nemohoucí, i bez vodítka šel s čumákem na mé noze, aby si mě pohlídal. Ale třicet metrů od nás se zvedlo prasátko a byl pryč. Pak se neuměl vrátit, stál o tři kopce dál na mezi a plakal tak, že jsme ho našli po hlase...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Přivolání
« Odpověď #21 kdy: Leden 15, 2008, 08:06:36 »
Tak u nás (v poslední době) naštěstí dědek Kim, když mu pod nosem vylítne zajíc, tak udělá dva kroky tím směrem, pak po mě hodí přes rameno pohled ve smyslu...dnes se nebudu pouštět do složitějších akcí, ale kdybych chtěl, já bych ho prohnal.... ;D

jirkalabraus

  • Host
Re: Přivolání
« Odpověď #22 kdy: Leden 15, 2008, 13:28:36 »
Tedy co čtu tak se divím odkud jste, že u Vás mají myslivci svatozář. To Vám závidím. Po 48 hodinách v lese bez postřelení máte štěstí nebo čím to je?? To naše tetička si v lese jen odskočila psa nechala na cestě a když lezla z křovíčka tak kouká jak jí mysliveček na psa míři. Pravda pejsek na něj trochu cenil zuby, ale asi tím nemyslel nic zlého, určtě nic horšího než ta kulovnice.
Já jsem u našich labrdorek vůbec nebyl zvyklí na to, že by mi utekly z dohledu, i když na škodnou jsou jako psi a bydlíme u lesa. V lese běháme na vodítku a naše jedenáctiletá babka se za námi kulhá po cestě. Před rokem mně náš přísný pan lesní napomínal, že i ji musím mít na vodítku.
Teď máme štěně australského ovčáka a ta honí vše co se hýbá od sršně po bagr. Nejraděj má "kurvahošigutentag" koníčky, kterými se to u nás jen rojí a taky čtyřkolky má ráda, to jednou i vrata vyvalila, aby ho mohla prohnat. No ale na zvěř teď sice pořád reaguje, trošku jí prožene, ale nikdy né než minutu a spíš se už nechá hned odvolat. I tak vždycky málem zešedivím jestli neuslyším výstřel, protože ona za tu minutu uběhne snad kilák. Když byla ještě štěně tak mi zdrhla jednou /prvně/ já jak na to nejsem zvyklej tak jsem spanikařil, nezůstal na místě, ale běžel za ní, pět minut běhal po lese a už jsem jí začal oplakávat. Bežel jsem domu, že vezmu kolo a budu jí hledat, jestli ještě není zastřelená, a když jsem přiběhnul domu tak na mně čekala ta mrcha za vrátkama a sousedka mi řikala, že už jí před deseti minutama pustila dovnitř, že seděla u vrátek. No a ta naše mrcha na mně koukala tak jako by se mně chtěla zeptat, kdo z nás dvou je ten chytrej a kdo ten druhej. Tak už jsem si taky jednou užil zdrhutí psa.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Přivolání
« Odpověď #23 kdy: Leden 15, 2008, 13:46:43 »
těch 48 hodin bylo zrovna okolí KM - tipuju že tam myslivci moc nemají co střílet, tudíž se tam zas tolik nevyskytují, ale nejvíc má mrcha prozkoumané Hostýnky (radši nepočítám) a Chřiby (2x 24 hodin)...
Myslivců se bojím hodně, ale aut ještě víc - to totiž může psa zabít i když řidič nechce

Offline Míša

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #24 kdy: Leden 15, 2008, 16:58:23 »
Tak ja se k tomu teda skusim vratit.nic jinyho mi stejně nezbejvá.

Jooo a pro Petra s Amigem:
Co podle tebe je pořádnej pes? Myslim že dost záleží i na pánovi jak si ho zvládne. Má spolubydla má například borderu, vysoce vnímavej poslušnej stroj kterej už snad ani neni psem. Furt se nudí a otravuje stylem : "dej mi povel, dej mi povel ... " nebo  "míček míček ....  :o ". Jooo ta má potvora mě dokáže pořádně vytočit ale na druhou stranu když už něco umí tak si můžu gratulovat protože to u ní stálo daleko víc dřiny a nervů a vymejšlení metod jak na ni. Každýmu se prostě líbí něco jinýho. Mamuti a ...  loviči jako alaskouši maj v sobě cosi vlčího, výzvu.

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
Re: Přivolání
« Odpověď #25 kdy: Leden 15, 2008, 17:11:06 »
To Míša:Mám beaucerona,ale byla to jen narážka na ty "severský potvory" ;D.Samozřejmě záleží na pánovi,ale jsou plemena,která se k všeobecnému výcviku hodí lépe-po špicovi bych taky nechtěl,aby táhnul saně ;D.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Přivolání
« Odpověď #26 kdy: Leden 15, 2008, 17:12:07 »
To Míša:Mám beaucerona,ale byla to jen narážka na ty "severský potvory" ;D.Samozřejmě záleží na pánovi,ale jsou plemena,která se k všeobecnému výcviku hodí lépe-po špicovi bych taky nechtěl,aby táhnul saně ;D.

Severský potvory???!!!!! >:D >:D Chceš pecku, řízku? >:D ;D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Pete

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Souhlasu: 4
Re: Přivolání
« Odpověď #27 kdy: Leden 15, 2008, 17:15:41 »
Myslíš tu,co se dávala na vojně při povyšování? ;)

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Přivolání
« Odpověď #28 kdy: Leden 15, 2008, 17:17:59 »
To nevím, já na vojně nebyla... 8)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Míša

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 13
  • Souhlasu: 0
Re: Přivolání
« Odpověď #29 kdy: Leden 16, 2008, 17:01:48 »
Správně,jen do sebe!  8) Nooo já mam hybrouška co má maminu alaskanku a tatu dalmatina.Vypada užasně, je to takovej kropenatej vychrtlík, na cvičaku ju dokonce tipovali jako saluku  ^-^, to se pozná odborník  ^-^. Je to sviňa, ale je jednou moje a když se mi chytla do želez tak mě malem vezli na psychynu. Ještě teď slyšim ten řev a vidim jak pak už bylo psidlo v pohodě a táta strejdovi do telefonu říkal : "pes je v pohodě, ale holka je z toho na prášky". No a všichni věděli o koho de, myslivci se ale toho zřekli, když sme po nich chtěli aby si událi v revíru pořádek a žádali o tisícovku kterou sem dala za rentgen tak se mi div nevysmáli. jooo kdyby tam stouplo děcko tak to je jiná,ale pes? policajti by vypatrali prd. jinak s myslivcama sem se zatim moc nestřetla ale  je myslivec a myslivec. Nákej vůl se ale vždycky najde.

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: