Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Izotermická fólie

Autor Téma: Izotermická fólie  (Přečteno 37841 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #30 kdy: Leden 17, 2008, 08:12:25 »
chemické světlo teď používám místo svítících obojků, ale na treku se mi vždycky zlomilo a vysvítilo v batohu... mám teda ty tenký tyčinky za pár korun, ale fungujou skvěle - a v mrazech mi vydržely týden, stačilo je před procházkou trochu zahřát a bylo

Milena

  • Host
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #31 kdy: Leden 17, 2008, 10:15:15 »
    Lidi, co myslíte, šla by ta izotermická folie (nemám s ní pražádné zkušenosti) tou ochlazovací stranou použít coby ochrana psa před horkem? Myslím, kdyby se mu z toho udělala taková pláštěnka chránící trup před sluníčkem, fungovalo by to?

Offline Laďa+Esi

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Souhlasu: 9
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #32 kdy: Leden 17, 2008, 10:37:49 »
princip této folie spočívá v odrazivosti tepelného zářéní, takže v podstatě by to fungovat mělo,
ale je to neprodyšný. Psi sice nemají prakticky potní žlázy, ale nevím. Celkem slušně bude fungovat
i bílá látka.
Laďa+Esi

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #33 kdy: Leden 17, 2008, 16:04:20 »
Asi by to fungovalo, ale pes by zřejmě z toho šustění zbláznil >:D

Offline Věrka a Jerry

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 81
  • Souhlasu: 2
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #34 kdy: Leden 17, 2008, 17:54:40 »
Ještě k chemickým světýlkům, já jsem vždy měla a používám profesionální světla, nikdy se mi nestalo, že by se mi náhodou zlomilo. Jsou balená ve speciálním obalu, který by tomuto měl zabránit, ale netvrdím, že se to nemůže stát, mě se to teda nikdy nestalo. Je to fakt parádní vychytávka ;)

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #35 kdy: Leden 17, 2008, 19:34:37 »
jenže ty profi jsou v trochu jiné cenové relaci  :(

Milena

  • Host
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #36 kdy: Leden 18, 2008, 11:56:29 »
   Lenko: dobře, přesvědčila jsi mě. Radši pro ochlazení tu obyčejnou bílou látku vypranou ve Vaniši pro dostatečnou bělost, než šustící folii. Jacky je i tak dost nervák, a kdyby měl šílet ještě ze zvuků pláštěnky, tak přivede do cvokhausu i mě. :D :o

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #37 kdy: Leden 18, 2008, 12:24:05 »
Škoda a já se těšila, jak dorazíte na Šlapky jako kosmonauti ;D ;D ;D

Milena

  • Host
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #38 kdy: Leden 18, 2008, 12:32:25 »
  Jestli bude stejné počasí jako vloni, tak asi dorazíme v převlecích za bílé paní a pro jistotu ještě s apartními bílými kšiltovkami na hlavách ( i na těch psích) a určitě nebudeš zklamaná  :) O:-) ;D >:D

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #39 kdy: Duben 13, 2008, 20:19:32 »
Nemáte někdo izotermickou fólii navíc, nebo nějaký obchod po ruce kde ji mají? U nás ani v Pardubicích kde nic tu nic, pouze ve dvou prodejnách z asi 20ti věděli co to vůbec je?Kdo mi ji přiveze pro toho budu mít jeden tekutý spacáček ;)

Offline vencan+3

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 803
  • Souhlasu: 36
  • Nepodezírej hned lidi ze špatných úmyslů, pokud t
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #40 kdy: Duben 13, 2008, 20:44:11 »
Péťo klid taky ji ještě nemám.... :-X ,ale pani v lékař. potřebách mi ji slíbila objednat a koukala na mě jak na profi záchranáře či MUDra  :D...což mě dost pobavilo... O0 ;)

Marcela

  • Host
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #41 kdy: Duben 14, 2008, 11:31:24 »
Na KLadně měli ve zdravotních potřebách jednu poslední za 40,- , pak jsem oběhla všechny lékárny a nic. Takže Karlovi jsem koupila tu zaručeně lepší za 120,- ve sportu. Tam jich měli dost. Kdyby někdo potřeboval, písněte mi na stafkovm@seznam.cz a můžu opatřit. Ale o zdroji na ty levnější bohužel nevím.

Offline S.G.

  • SPD
  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 106
  • Souhlasu: 0
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #42 kdy: Duben 14, 2008, 11:36:00 »
Stačí se stavit v jakémkoliv TESCU,tam je mají od 20-30 kč.Jsou mezi batohama,stanama a sportovním zboží.Alespoň u nás v Jirkově je tam pravidelně vídám.Občas jsou i v LIDLU,kde jsou dvě v krabičce za 39,90 kč.

Offline Roman/ HOLKI

  • 1
  • zasloužilý psavec :-)
  • *
  • Příspěvků: 1198
  • Souhlasu: 1
  • Baláž EXTREME TEAM Ostrava Markíza Marika/HOLKI
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #43 kdy: Duben 14, 2008, 19:03:37 »
Izotermické folie mohu zajistit a mám jich plno,ale Krušky nejdu takže na Pustevnách 3.5. nebo pak na dalším treku.Jsou za 64,- klasika zlato-stříbro.(135 cm x 205cm)
Kdo by je chtěl tak se mě ozvěte a ja je dovezu na nějakou další akci.
« Poslední změna: Duben 15, 2008, 12:49:29 od Roman/ HOLKI »
Česká asociace Horských běhů a Dogtrekkingů  ČAHBAD.Oficialní stránky-termínovka závodů: www.tourdebeskydy.estranky.cz .Diskuze-chat: http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/stranka/diskuze

Offline tombru

  • Administrator
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 597
  • Souhlasu: 105
  • zlý admin :-)
Re: Izotermická fólie
« Odpověď #44 kdy: Duben 14, 2008, 22:04:51 »
Izometrické folie mohu zajistit a mám jich plno,ale Krušky nejdu takže na Pustevnách 3.5. nebo pak na dalším treku.Jsou za 64,- klasika zlato-stříbro.(135 mm x 205mm)
Kdo by je chtěl tak se mě ozvěte a ja je dovezu na nějakou další akci.


Ale Romane chtěl jsi něco na Kruškách řešit ohledně pořádání dogtreků, teda alespoň jsme se tak tuším domlouvali... Takže nic?
tombru

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: