Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 dotaz

Autor Téma: dotaz  (Přečteno 39417 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: dotaz
« Odpověď #45 kdy: Září 17, 2010, 19:07:45 »
 třeba www.manmat.cz

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: dotaz
« Odpověď #46 kdy: Září 17, 2010, 19:20:28 »
Tyyy jooooo zase další plemeno o kterém jsem neměla ani ponětí ;D Mám dvě přebytečný z Eurohusky vel. L šíře cca 9cm. Prodám obě za 60,-Kč můžu přivézt na Psici.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: dotaz
« Odpověď #47 kdy: Září 17, 2010, 19:28:02 »
hokaiďák jeden šel Hustopeče, od té doby asi žádnej na treku nebyl :o

OlčaHr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #48 kdy: Září 17, 2010, 20:34:58 »
pro Moniku-zítra přeměřím tlapky a dám vědět, zatím moc díky  :) 

OlčaHr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #49 kdy: Září 18, 2010, 12:47:56 »
Tyyy jooooo zase další plemeno o kterém jsem neměla ani ponětí ;D Mám dvě přebytečný z Eurohusky vel. L šíře cca 9cm. Prodám obě za 60,-Kč můžu přivézt na Psici.

tlapky máme změřené, ty botičky bereme.mobil 737438937, měli bychom dorazit ve čtvrtek kolem 18 hod.Prosím pošli nám kontakt na sebe.Díky OlčaHr

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: dotaz
« Odpověď #50 kdy: Září 18, 2010, 19:11:22 »
Já dorazím určitě později, ale botičky nezapomenu mám je připravené. Já ti zavolám, kdyby jsme se hned nenašly mám služební telefon zadara.

OlčaHr

  • Host
Re: dotaz
« Odpověď #51 kdy: Září 18, 2010, 20:00:29 »
díky, jsem na mateřské, každá korunka dobrá  ???

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: dotaz
« Odpověď #52 kdy: Září 19, 2010, 19:54:23 »
Lenko, nevím jaké zkušenosti máš ty, ale Manmatí botičky se hodí tak akorát do počtu jako povinná výbava, v praxi se ukázaly být naprosto k ničemu... ale možná na jiné nohy jiných psů sedí...

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: dotaz
« Odpověď #53 kdy: Září 20, 2010, 07:46:46 »
Já mám zkušenosti veskrze kladné, jediný důvod proč je nekupuju je, že si šiju sama, při naší spotřebě botiček (Jetíček + Plyš na sněhu musí být obutí na všechny 4) mě to vyjde levněji, i když ta moje  flísová botka nevydrží tolik co manmaťácká.

Offline Tinalu

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Souhlasu: 0
Parťák/-čka na Psici
« Odpověď #54 kdy: Září 20, 2010, 07:56:19 »
Ahoj všem, vypadla mi parťačka na Bludnou psici, a tak hledám spolupochodníka/-pochodnici. Neaspiruju na 102km, uznatelné minimum by taky stačilo :-) Kdyby se někdo našel, bylo by to prima; i když člověk toho moc po cestě nenamluví, ve dvou se to líp táhne ;-)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: dotaz
« Odpověď #55 kdy: Září 20, 2010, 08:12:20 »
Ono se k někomu přidáš cestou...většinou se náhodně scuknou "stejněrychleseplazící" a pak se různě míjí (po hospodách) až do cíle.

Offline brzda Rity

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 102
  • Souhlasu: 0
Re: dotaz
« Odpověď #56 kdy: Září 20, 2010, 21:21:19 »
Ahoj všem, vypadla mi parťačka na Bludnou psici, a tak hledám spolupochodníka/-pochodnici. Neaspiruju na 102km, uznatelné minimum by taky stačilo :-) Kdyby se někdo našel, bylo by to prima; i když člověk toho moc po cestě nenamluví, ve dvou se to líp táhne ;-)
vůbec se neboj, jak říká Ježice...k někomu se určitě přidáš...a kdyby jsi měla pocit že tě už všichni předběhli, tak si sedni a počkej až tě dojde rum,šampáňo, nebo co já vim co ještě a toho se drž ;D že jo Brňácí...co budete mít tentokrát??? :-X

Offline Zuzza

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: dotaz
« Odpověď #57 kdy: Září 22, 2010, 11:07:37 »
Jéé já jsem taky zůstala sama...včera jsem se to dozvěla...  ::) nevím jestli to zvládnu, jsem úplný začátečník. Přemýšlela jestli to nezabalit, ale vím že mě to bude  moc mrzet, protože jsem se vážně těšila, mám vše připravený.
Když tu ale čtu jak píšete, že třeba nebudu jediná a najdu sobě rovného "osiřelého závodníka" Nejvíc se obávám bivakování z pátka na sobotu, ne že bych měla depku z počasí či tak něco...ale bojím se, že sama v lese v noci se budu trošku bát...i když to zní asi divně, když budu se psem po boku ;D
« Poslední změna: Září 26, 2010, 13:58:16 od Zuzza »

Offline honza khp

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Souhlasu: 47
Re: dotaz
« Odpověď #58 kdy: Září 22, 2010, 11:34:36 »
...ale bojím se, že sama v lese v noci se budu trošku bát...
neboj, zkratkama se dostaneš na cca 35 km na občerstvovačku, tam bude obsluha přes noc (na celé trase za 50 km) a můžeš složit hlavu poblíž. Ale většinou se vždycky někdo poblíž na noc najde ...  :)

Offline Zuzza

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 7
  • Souhlasu: 0
Re: dotaz
« Odpověď #59 kdy: Září 22, 2010, 11:59:18 »
To zní dobře, díky moc za uklidnění, začínám být optimističtější, vypadá to, že nakonec "to" nezabalím, ale že si na "to" půjdu zabalit ;)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: