Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování za ročník 2010

Autor Téma: Poděkování za ročník 2010  (Přečteno 11489 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #15 kdy: Duben 26, 2010, 20:07:26 »
Taky se připojuju s poděkováním, trať patřila jednoznačně k nejhezčím, co jsem šla, i když možná i k nejnáročnějším...  :D >:D
Navíc dogtrekking v rodišti mého zvířátka jsem si vždycky přála, takže díky, díky, díky  O:-)
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Gwen a Dinulka

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1655
  • Souhlasu: 123
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #16 kdy: Duben 26, 2010, 20:12:14 »
.... výše zmiňovaná umělecká tvorba dogtrekkařů, tedy ty nejlepší kousky, za pozornost stojí především obrázky černou fixou  >:D
Hodný holky se dostanou do nebe, potvory se dostanou všude.
Dum Spiro, Spero
http://gwenfoto.blogspot.cz/

Offline Maya

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 62
  • Souhlasu: 2
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #17 kdy: Duben 26, 2010, 20:48:20 »
I my děkujeme za tenhle vražedný trek >:D já tam taky jela s tím, že ve středohoří žádný pořádný kopce nejsou a že to bude sranda... :D Každopádně nezapomenutelný zážitek, aspoň Sedlo si už budu do smrti smrťoucí pamatovat :P  >:D takže díky všem ;)
Ty naše umělecký výtvory mluví samy za sebe :-)
« Poslední změna: Duben 26, 2010, 21:00:04 od Maya »

Offline Monika+bágl

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 196
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #18 kdy: Duben 26, 2010, 22:45:51 »
I my s báglem se připojujeme s poděkováním za krásnou a pro mě i nějak náročnou midovou trať. Příště na Chřibech nenastydnu a půjdeme long ;D

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #19 kdy: Duben 26, 2010, 22:56:31 »
Moc díky za nádhernou trať dávám 110% ^-^. Náročné to bylo, ale po třech longovej trekách můžu říct že jsem došla úplně v pohodě :) O:-). Nic nebolí nic neodpadává (tím myslím pokožku na nohou >:D) a jako bonus jsem opálená jak po dovče na Kanárech ;D.

Bára B

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #20 kdy: Duben 27, 2010, 08:40:07 »
taky se přidávám k poděkování, trať byla naprosto exkluzivní - až na sedlo, kde se mi chtělo někoho exkluzivně zavraždit >:D
Takže za sebe a Enču\. moc moc díky a příští rok prosím zase něco podobného bez asfaltu  ^-^ ;)

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #21 kdy: Duben 27, 2010, 09:32:33 »
Nejhorší na tom je, že to Sedlo by se dalo nááádherně po rovince obejít, zrovna jsem to zkoumala na mapě :o
Vyhlašuju pořadatele Krušek uchylným deviantem sadistou roku ;D ;D ;D ;D

Ale po tom co jsem posbírala dech, zbytky plic a sebevědomí uznávám, že tam nahoře bylo krásně ;)

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #22 kdy: Duben 27, 2010, 10:35:31 »
Nejhorší na tom je, že to Sedlo by se dalo nááádherně po rovince obejít, zrovna jsem to zkoumala na mapě :o

Až teď? Jsme si toho všimli ještě před Sedlem, a to bylo sakra přemlouvání jít nahoru  >:D a pak ty značky na silnicích, Litoměřice 11 km (nebo 14?) - tak to bylo fakt pokušení seslané Ďáblem.

Bára B

  • Host
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #23 kdy: Duben 27, 2010, 17:02:46 »
To LenkaB: Tak si měla pravdu, že můžu se škodovkou tam, kam ty se žigulem...........stejně jako žigul před třema rokama na krušky, tak škodovka letos z krušek cestou jaksi ztratila brzdovou kapalinu ;D ;D ;D ;D ;D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #24 kdy: Duben 27, 2010, 17:10:37 »
Auto má jezdit, ne brzdit! >:D

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Poděkování za ročník 2010
« Odpověď #25 kdy: Duben 27, 2010, 17:23:36 »
[Až teď? Jsme si toho všimli ještě před Sedlem, a to bylo sakra přemlouvání jít nahoru  >:D a pak ty značky na silnicích, Litoměřice 11 km (nebo 14?) - tak to bylo fakt pokušení seslané Ďáblem.
Já jsem na moji mapu z roku 1973 brejlila jenom když jsem nevěděla kudy kam...tak jsem to moc nezkoumala. Stejně tam byla kontrola...jinak by těch "ďáblem pokušených" (bez černýho obrázku) bylo asi hodně ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: