Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)

Autor Téma: Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)  (Přečteno 92637 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #240 kdy: Červen 07, 2012, 11:53:22 »
Neni problém. Asi by bylo dobrý, abych jí poslal nějaký plánek, jak dojde na místo, kde by na nás počkala. Dej mi na ní kontakt (email), ať jí mužu poslat nějakou mapovou pomůcku. Jo a pojede vlakem nebo autem?

Milane, diky! Mailbox jsem odeslal zpravou. Myslim si, ze pojede vlackem.
Mimochodem, Lucka toto vlakno cte; Lucko, neostychej se promluvit, vlastne napsat svuj pohled na situaci. :)
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #241 kdy: Červen 19, 2012, 22:25:02 »
Ahoj všichni. Sraz bych dal v pátek 22.06.2012 v 16:50 hod. na nádraží v Náměšti nad Oslavou. Parkovacích míst v Náměšti je relativně dost. V 17:05 hod. nám jede vlak do Kralic. Je to asi 10-15 min jízdy. Odsud dále pěšky. Chtěl bych dojít až na zříceninu hradu Kraví Hora. Je to tam cca 10 km. Ale utábořit se můžeme i dříve na vhodném místě. Není kam spěchat. Pro Šárku: pokud by jsi nechtěla jet vlakem je zde i několik náhradních řešení - Buť bys musela přijet o něco dříve. Z Náměští do Kralicemi se dá dojít i pěšky a je to asi tak 45 min až 1 hodina chůze. Jinak náhubyk mám a mohu půjčit. Nebo vůz zaparkovat přímo v Kralicích a v neděli by ti jej někdo přivezl a ty by jsi počkala v Náměšti. Nechám to na tobě (-:

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #242 kdy: Červen 20, 2012, 08:04:40 »
diky, Velky Nacelniku :) Jeste plnim dalsi ukol a predavam tyto dotazy a zpravy:

1. planujes jit pres civilizaci (jidlo - hospoda) nebo pujdeme pustinou v udolicku?
2. planujes delat pozar (ohen)?
3. Sarka nejspise dojede autem do Kralika
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #243 kdy: Červen 20, 2012, 08:16:09 »
Široko daleko nic než pustina, skály a řeka. Vandr bez ohně si ani nedovedu představit, na druhém tábořišti bude studánka. V  jakém bude stavu nevím, ale zatím mě nikdy nenechala ve štychu. Takže bašta, pití, eventuálně pívo nebo i něco silnějšího sebou. Fantazii se meze nekladou. Vzdálenosti nebudou mezi tábořišti velké, převíšení průměrné, pro dogtrekkaře. Pro spestření 2 x brod.
« Poslední změna: Červen 20, 2012, 12:37:52 od Milan Ch. »

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #244 kdy: Červen 20, 2012, 08:22:45 »
ps - je možné, že na druhém místě, kde jsem chětl tábořit budou už stavět letní tábor z téé péé. Buť se vetřeme nebo budeme tábořit o něco dále (náhradní varianta je nachystána).

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #245 kdy: Červen 20, 2012, 08:57:01 »
Milane, myslis na kazdy detail. :)) Super, odpovedi jsem predal. :)
Kdybychom nahodou nestihli prijet na odjezd vlaku 17:13 hod, jede za hodinu dalsi. To pisi pro jistotu. Mohl bys mi nad na sebe, prosim, mobil, abychom se mohli spojit, kdyby nastaly komplikace? SZ idealni cesta, diky.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Kniga

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 49
  • Souhlasu: 0
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #246 kdy: Červen 20, 2012, 12:12:17 »
Nemuzu si odpustit malou poznamku, na cundr jezdi prasatka...
slusni lidi jedou na tramp, vandr, výpravu, toulku... turisti jezdi na výlet... :D

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #247 kdy: Červen 20, 2012, 12:36:55 »
Dobrá, na vandr....opravuji. ;)  Nebo taky výlet do přírody nebo setkání lidí se stejným postižení v krásném prostřední. ;D

ježura na cestách

  • Host
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #248 kdy: Červen 20, 2012, 13:06:20 »
Nemuzu si odpustit malou poznamku, na cundr jezdi prasatka...
slusni lidi jedou na tramp, vandr, výpravu, toulku... turisti jezdi na výlet... :D
jo a ti nejvetsi machri jezdi na expedice >:D


Ufo

  • Host
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #249 kdy: Červen 20, 2012, 17:26:51 »
Nedělejte si z trampingu šprtouchlata. hodlam vyrazit v zelenem tricku a zelene sukni s ledvinkou zvanou nabojovy pás, proti desti mam fung novy koženy klobouk, namazany nikvaxem. Eném čoklové jsou futr stejni a brasny maj barevný. jo a jeste jsem se nechala ostrihat.  ^-^ >:D. Takže ekspedyce jen pro otrlé povahy.

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #250 kdy: Červen 20, 2012, 17:51:12 »
Já se bohužel nezůčastním, Šerina musí mít packy v klidu a nesmí podle veterináře ještě moc chodit. Užijte si to! Mám pro vás ještě tip po cestě na hospodu "Kantýnu" na Ketkováku. Točí tam pivo, možná i kofolu  ;)

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #251 kdy: Červen 25, 2012, 09:29:47 »
Všem zúčasněným děkuji za krásně prožitý vikend. Bylo to perfektní relax. Foto dodám hned jak budu mít více času.

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #252 kdy: Červen 25, 2012, 09:42:08 »
pridavam se s dikem nasemu Velkemu Nacelnikovi za naplanovani, zorganizovani a vedeni naseho "zajezdu". Vyslo nam pocasi naprosto fantasticky, vysli nam lide, kteri se zucastnili, vysla i celkove stale dobra nalada, vysly prijemne koupele v rekach. Velky dik patri i vsem zucastenym damam a panum. :)

A na podzim verim, ze vyjde jedna ze dvou variant, o kterych jsme se bavili v zaveru.
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Milan Ch.

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 173
  • Souhlasu: 1
  • www.magyaragar.wbs.cz
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #253 kdy: Červen 25, 2012, 15:49:32 »

Offline Šera

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 172
  • Souhlasu: 0
  • **Šera**
Re:Celodení procházka (Vysočina - okolí Bystřice nad Pernštejnem)
« Odpověď #254 kdy: Červen 25, 2012, 19:10:27 »
Nádhera, krásný fotečky! Moc mě mrzí, že jsme nemohli. A zahlídla jsem na jedné fotce náš srub  :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: