Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Doplňky .. Ale pro lidi :)

Autor Téma: Doplňky .. Ale pro lidi :)  (Přečteno 18804 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline burak

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 74
  • Souhlasu: 1
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #15 kdy: Březen 02, 2010, 18:45:26 »
Pokud s tim mas dlouhodoby problem (vic nez mesic), tak to poradi jedine doktor (asi ne homeopat) nebo fyzioterapeut nebo tak neco.
Pokud to trva kratce, tak ti reknou 14 dni klid a uvidis, co to udela.
Spousta problemu byva ze zkracenych svalu. Je to banalita, ale spatne se odstranuje.

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #16 kdy: Březen 02, 2010, 18:48:44 »


Jojo, jsem, ahoj :) Jak jseš tam ty..?


já jsem ennieska :) no, tak výbavou to nebude, tak teda nevim...snad se to ukáže, no.... :)
mě našel doktor po víc jak deseti letech vrozenou vadu čéšek v obou kolenou, ktomu mám kotník po natrženejch a několikrát nataženejch vazech...letos už fakt mám strach z dlouhejch treků, ale nechci se toho vzdát, snad mi pomůže jeden doktor co na něj mám kontakt v praze, a nějaký chondra, a né operace, na kterou mě nutí jít...krom toho, od jara do podzimu si operaci ani dovolit nemůžu kvůli psovi...je to hrůza, takhle mladý jsme a takhle vyřízený....:´( :D ;)
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #17 kdy: Březen 02, 2010, 19:13:26 »
Pokud s tim mas dlouhodoby problem (vic nez mesic), tak to poradi jedine doktor (asi ne homeopat) nebo fyzioterapeut nebo tak neco.
Pokud to trva kratce, tak ti reknou 14 dni klid a uvidis, co to udela.
Spousta problemu byva ze zkracenych svalu. Je to banalita, ale spatne se odstranuje.

Trvá to od včerejška po delší chůzi, uvidíme, já jim věřím někdy víc než doktorům..
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #18 kdy: Březen 02, 2010, 19:24:29 »
Ahoj, o bolestech kloubů bych taky mohla povídat....  >:( u doktora jsem samo ještě nebyla (trvá to už pár let), jednou za čas si koupím chondro, ale stejně nedoberu ani balení  O:-)  A co se týče kyčle - jak spíš? Nemás novou postel, matraci, nespíš hlavně na boku narozdíl od dřívějška (utlačuje tě pes ...) Já například se nevyspím pořádně ve spacáku (pech), pokud usnu tvrdě a neměním pravidelně polohu, budím se bolestí kyčlí a už neusnu...  :'(

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #19 kdy: Březen 02, 2010, 20:24:01 »
Ahoj, o bolestech kloubů bych taky mohla povídat....  >:( u doktora jsem samo ještě nebyla (trvá to už pár let), jednou za čas si koupím chondro, ale stejně nedoberu ani balení  O:-)  A co se týče kyčle - jak spíš? Nemás novou postel, matraci, nespíš hlavně na boku narozdíl od dřívějška (utlačuje tě pes ...) Já například se nevyspím pořádně ve spacáku (pech), pokud usnu tvrdě a neměním pravidelně polohu, budím se bolestí kyčlí a už neusnu...  :'(

Nic takovýho, psi spěj v boudě (nebo kotelně jak se jim chce) utlačujou mě možná tak kočky, ale ty většinou zalehnu.. Bolí mě to když chodím, jinak ne.. Ale nemyslím si, že to bude něco vážnýho.. Prostě jen namožený.
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #20 kdy: Březen 02, 2010, 20:38:48 »
Tak ty kyčle znám taky, obvykle když celou zimu chodím se psama většinou na volno a pak poprvý na jaře nasadím bederák a jdu běhat..A taky občas blbým spánkem...

Jinak ještě dotaz: jaký je rozdíl mezi chondroprotektivama pro psy a pro lidi??? Mám tady pár nadbytečných balení Alavisu, tak teď před sezonou zobu aj se psama...

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #21 kdy: Březen 02, 2010, 20:52:08 »
Tak ty kyčle znám taky, obvykle když celou zimu chodím se psama většinou na volno a pak poprvý na jaře nasadím bederák a jdu běhat..A taky občas blbým spánkem...

Jinak ještě dotaz: jaký je rozdíl mezi chondroprotektivama pro psy a pro lidi??? Mám tady pár nadbytečných balení Alavisu, tak teď před sezonou zobu aj se psama...

To může být možná taky tím, že jsem nechodila se psama kolem pasu..
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Ef. a Rassík

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 71
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #22 kdy: Březen 02, 2010, 21:07:02 »
Jinak ještě dotaz: jaký je rozdíl mezi chondroprotektivama pro psy a pro lidi??? Mám tady pár nadbytečných balení Alavisu, tak teď před sezonou zobu aj se psama...
to si neděláš srandu?? :) tak to je dobrý...taky bych to chtěla vědět, jestli je to nějaký rozdílný...možná akorát nějak ten poměr vápník-fosfor-msm, psi asi potřebujou jiný množství, ale to ti fakt najisto nepovim... :D
ale zírám, už jsem ochutnala kde co z jídelníčku mého chlupatého přítele, až se nkěteří lidi divili, ale alavis jsem teda nekoštovala :D
"Ne každý, kdo se toulá, je ztracen..."
J.R.R. Tolkien

Offline Anetqua

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 51
  • Souhlasu: 0
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #23 kdy: Březen 02, 2010, 21:27:25 »
Co jsem slyšela, tak jsou tam nějaká raovinotvorné látky v Alavisu, někde se o tom psalo.
Možná bych to někde vyhrabala, myslim že na lide.cz se o tom diskutovalo jednu dobu.
Pes je jediný tvor na světě, který Vás miluje víc, než sám sebe. http://barcely.net

Offline Jana & smečka

  • SPD
  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 482
  • Souhlasu: 33
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #24 kdy: Březen 02, 2010, 22:00:07 »
No tak na něco pojít musím, žejo...A je to o dost levnější než lidský a zabírá to dobře, tak co :) A kdyby to bylo opravdu závadný, tak pochybuju, že by to prodávali...nehledě na to, že některý lidský mňamky stojí svým složením taky za pozornost...ale když jsou tak dobrý :D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #25 kdy: Březen 29, 2010, 18:19:53 »
Dneska jsem si byla kupovat ponožky a pán mi ukázal novinku firmy Voxx - ponožky s "ortézou". Měla jsem jí navléklou a super pocit. Ponožka je strašně příjemná a má zpevněnou kotníkovou část. Pán sám má kotník "nekotník" a tak jí má vyzkoušenou, podle něj je lepší než obinadlo, ortézy.... bohužel jsem si nezapamatovala název. A na netu zatím nenašla, ale pokud nezapomenu, pozeptám se, kdyby měl někdo zájem.

Offline ježura

  • SPD
  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 3634
  • Souhlasu: 140
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #26 kdy: Březen 29, 2010, 18:24:48 »
Jé to zjisti, na moje "vyndavací zas tam dací" kotníky by to mohlo být fajn :)

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #27 kdy: Březen 30, 2010, 08:59:13 »
Evi já to chci prosím taky  :)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #28 kdy: Březen 30, 2010, 09:13:53 »
Hele já bych je brala, ale vidím tam jeden problém. Potřebuju střídat fusekle alespoň 6x za trek a 6x tyhle speciálky... to huž by mi asi nezbylo ani an jedno HU :-(

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: Doplňky .. Ale pro lidi :)
« Odpověď #29 kdy: Březen 30, 2010, 09:59:38 »
Takže Hyena, Elina - jakožto pražáci vám předávám úkol zjistit "odrůdu" ponožek. Po SZ pošlu mapku (možná se tam dostanete rychlejš jak já do Prahy). Ponožky co jsem si koupila já, se prý měnit nemusí a může se v nich šlapat i několik dní, bez praní, tak super by měly být (prý). Koupila jsem si 4 páry. A tyhle zpevněné by na tom měly být stejně, takže když to vyzkoušíš...

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: