Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování Stezka vlka 2009

Autor Téma: Poděkování Stezka vlka 2009  (Přečteno 11537 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Maja+Fetch

  • Host
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #15 kdy: Srpen 31, 2009, 12:20:27 »
Tiež sa pridávam, chcela som poďakovať osobne, ale musela som letieť na vlak a cestovať cez pol sveta do Košíc ;) Môj prvý dogtrek v Čechách, bolo fantasticky, vidieť tú kopu dogtrekkerov (u nás ich bolo 6 ;D ) takže určite silný zážitok. Trasa krásna, vesničky úžasné, organizácia perfektná, počasie na druhý deň jednoznačne lepšie ;D trochu často asfalt, ale dalo sa. teraz chodíme ja aj fetch dost tvrde :P ;) ale určite prídeme aj na ďalší dogtrek.  ;D pozdravujeme ostatných dogtrekových australáčkov ;)

Offline brzdo

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 89
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #16 kdy: Září 01, 2009, 12:20:11 »
Vedeli sme ze ideme na perfektnu akciu!!!
Tentokrat to vsak bolo este ovela lepsie ako nase ocakavania!
 Absolutna POHODA, perfektna organizacia, skvele chlebovo-mastovo-rumove kontroly, vynikajuca particka trekarov ktoru nerozladil ani grecky hulvat.
 Dakujeme partakom na trati Marene a Mirovi za skvelu spolocnost a Ladovi a jeho kolektivu za možnost takto prijemne stravit vikend.....

Tesime sa o rok!!!!
Orava team... Brzdo-Brigit-Fram-Džugašvili  ;D 
Nerozumiem ludom co nerozumeju dogtrekkingu......

Offline Blanka + štěklouni

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 157
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #17 kdy: Září 01, 2009, 22:04:40 »
I my se přidáváme a děkujeme za bezva akci. Byl to náš první long a určitě ne poslední.  :D

Offline Charles

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 208
  • Souhlasu: 39
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #18 kdy: Září 02, 2009, 13:05:30 »
Jo, parada, diky.

Dva krasne MIDy ;), prolozene sqele zajistenym pivakem, oblozene povedenou parbou.
I pres sobotni destik nas to oba celou dobu bavilo a trasu sme si uzili.

Jen to vyhlaseni mohlo byt rano
Československý včák?
Parťák a společník, neopakovatelný...

Offline Ondra + Aggis

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #19 kdy: Září 03, 2009, 00:58:53 »
Díky moc, první long, který sme bohužel nedošli...naštěstí byl výborně zajištěn odvoz takže děkujeme za akci a doufám že za rok...
Ondra+Aggis

Pořadatelé

  • Host
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #20 kdy: Září 03, 2009, 11:38:13 »
Ahoj kamarádi dogtrekkaři!
Počkal jsem si pár dní až se vyjádříte. Stálo to za to! Jménem celé pořadatelské party Stezky vlka vám děkuju za superlativy a uznání, které nám a Stezce tady píšete. Samozřejmě některé věci nebyly tak dokonalé, jak to vypadalo. Jenže na druhou stranu, kdyby bylo vše na jedničku, nebylo by co zlepšovat. Jen namátkou:Kvůli komplikacím na trati, jsem pozdě vzpomněl vytáhnout guláš z mrazáku a tak jsme se při jeho rozmrazování pořádně natrápili a vy někdy načekali.Specielně pro Boudičku: dík, že jsi se mnou měla trpělivost, protože vždy když jsem ti měl poradit s tratí vypadl mi signál.,,Pan domácí "- to je kapitola sama pro sebe. Při mých čtyřech domlouvacích návštěvách jsem s ním nikdy neměl nejmenší problém.Jak píše Petr, dalo se s ním, při panáčku, dobře pokecat - jenže pak vždycky nekontrovatelně vybouchl.
Jsme ve stř. Evropě, civilizace houstne a je problém najít terén bez asfaltek.Byl jsem rád, že se mi podařilo vykouzlit tohle. Značit totiž 80% tratě po lesních cestách pořadatelským značením není v našich možnostech a zřejmě ani průchodné.
S vyhlašováním musíme počkat na posledního a pak to musí Tombru na počítači zpracovat. Proto ta pozdní hodina,ikdyž jsem se to snažil maximálně urychlit. Teď mi ovšem moc chybí pár slov, které jsem v minulosti prohodil o každém účastníkovi. Samozřejmě dalo by se udělat vyhlašování ráno, jenže to už přijdete o část neděle, kterou jsem všem nechával na vyspání a na cestu domů. Tak nevím...Navíc do rána by odjeli další lidé. Po tom, co jsem včera odesílal 14 balíků se nevyzvednutými cenami, zapomenutými věcmi a očkováky a po tom, co to stálo úsilí a peněz- říkám si takhle naposledy. >:(
Povinný bivak v Jeseníkách byl nutnost, kvůli ochranářům, tady zase spíše kvůli myslivcům.Jenže ruku na srdce, kde jinde by jste se všichni takhle pěkně pohromadě slezli, pokecali, zazpívali, popili a taky vyzkoušeli výbavu, kterou celou dobu táhnete na zádech?!! Osobně se mi nejvíc na pivaku líbilo, mimo nesmrtelné kapely, jaké jste si na svahu udělali zábrany z lavíček pro skutálení. Bivak a déšť prostě asi ke Stezce patří :D
Takže na viděnou příští rok se těší vaše bandy pořadatelů Stezky.

Jana a Cami

  • Host
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #21 kdy: Září 03, 2009, 13:57:03 »
Také bych  chtěla poděkovat organizátorům,panu doktorovi za ošetření Badika(už zase běhá),trekařům ,no prostě všem.Bylo to fakt super.Také děkuji Šárce,že jsme mohli jít s nimi.Cami byla moc šťasná se smečkou.Děkuji a určitě za rok.

Offline Pepa+Manikya

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #22 kdy: Září 06, 2009, 19:54:14 »
Přídávám se k poctám a díkům za výborný trek, ač jsem ho absolvoval jen menší část. Ta větší mi byla zákeřně odepřena...)

Přebývá mi: flíska a čelovka.
Postrádám: elektrický kartáček na zuby )


Maja+Fetch

  • Host
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #23 kdy: Září 10, 2009, 20:12:57 »
Tak ja musím ešte raz podakovať, dnes mi prišiel balíček s cenami, Ďakujem za nich  ;D

P.S: PET PAS Highspeed fetch sa nenašiel? Tiež som ho zabudla ::)

Offline Jana a Deny

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 201
  • Souhlasu: 17
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #24 kdy: Září 11, 2009, 09:06:55 »
I my děkujeme za veškerou péči a starostlivost a těšíme se na Stezku, kterou nám vlk vyznačkuje příští rok.

Offline noris

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 177
  • Souhlasu: 5
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #25 kdy: Září 18, 2009, 16:13:40 »
Také moc děkujem, bylo tam krásně. Rozhodla jsem se opatřit si nějakou protidešťovou výbavu, nejspíš by se mi hodila :D Tak zas za rok :)

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: