Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 Poděkování Stezka vlka 2009

Autor Téma: Poděkování Stezka vlka 2009  (Přečteno 11961 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Poděkování Stezka vlka 2009
« kdy: Srpen 30, 2009, 15:42:35 »
Koukám že je to zase na mně  ;)

Děkuji Láďovi a všem okolo za trek, zkusím jej rozebrat ze svého pohledu.

Co bylo super:
Živé kontroly, volné starty, pořadatelské mapy (ale mohlo to být někde napsáno - nejsem jediná kdo zbytečně kupoval), dostatek vody pro psy i v tom prvním parném dni, guláš atd. na b(p)ivaku, ceny (konečně granule které můžu zkrmit a nedávat je kamarádům pro slepice - někteří sponzoři prominou, ale k ničemu jinému ty jejich šmejdy nejsou). Padesátikorunový odvoz, rozumný počet kilometrů. A samozřejmě banda pořadatelů a dogtrekařů. A ještě jednou živé kontroly, oni si to zaslouží.

Co tak úplně super nebylo:

Trasa hodně po slunci - kdyby bylo vedro oba dny, tak by zase došlo hodně psů v botách. Měli toho plné zuby i po tom pátku (my taky, ale my si za to můžem sami). Sice to trochu kompenzoval ten dostatek vody, ale přece jen, víc lesa by fakt bodlo. Vyhlášení do jedné hodiny, kdy půlka lidí usínala vevnitř a další spali ve stanech a o vyhlášení přišli.

Shrnutí - za chvíli Láďovi odpustím i ten nenáviděný povinný bivak  ;)

Offline Hyena

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 461
  • Souhlasu: 4
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #1 kdy: Srpen 30, 2009, 17:29:56 »
Za nás s Hyenkou jedno velké poděkování. Krásný kraj, příroda, společenské vyžití, organizační zajištění na jedničku,výborný chleba ze sádlem, o rumu nemluvě :) Zkrátka se nám to moc líbilo. Jen to počasí si mohlo ušetřit ty svoje extrémy ;)

Offline Hannnz & Pedy Coober

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 333
  • Souhlasu: 7
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #2 kdy: Srpen 30, 2009, 18:14:35 »
Mockrát bych chtěl poděkovat Laďovi a jeho teamu za super akci, za super zázemí s o něco méně super majitelem.... P.S. kdo odjížděl brzo, tak přišel o řízek... :)
31.1. Wellkam Pedy Cooberová :)
KLOKANI team; Cookie, Brown Sugar, Gucci, Rony, Terri, Aranka, Čak. Ano, už je jich opravdu tolik a ještě nikde nemám jizvu po kousnutí... a abych nezapoměl, tak Oravu 2010 jsem měl Frama. Super pes! Košice 2010 = Fetch!

Offline zlá-tužka

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 128
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #3 kdy: Srpen 30, 2009, 19:50:51 »
Pocasi mohlo byt moudrejsi, ale jinak skoda, ze jsme nedosly az do cile, dekujeme za bezva pohodovou trat, chleba se sadlem, gulas i odvoz z trati :)

Offline P. & G. N. R. J.

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 653
  • Souhlasu: 29
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #4 kdy: Srpen 30, 2009, 20:24:42 »
Díky organizačnímu týmu v čele s Láďou za DOKONALOU organizaci.Živé kontroly neměly chybu.Trať pohodová a příjemná,počasíčko nám ukázalo dva extrémy, což vydím také jako pozitivum, vedro bylo dobré v tom,že jsme nespěchali a přispěli nemalou sumou k rozvoji cestovního ruchu a koupání na trase také není na každém treku :)Díky kamarádi trekaři za to že jste, jak na trase tak na pivaku a źakladním táboře po všechny tři večery jste byli skvělí,zejména večrey v základním táboře které se protáhly do brzkých raních hodin se svoji komorní >:D >:D atmosférou byly výborné. A pan majitel? Trošku svéráz,ale co jsem si s ním povídal tak vybornej člověk.
Díky Vysočino!!!

Offline Sandra & Andy

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 52
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #5 kdy: Srpen 30, 2009, 20:26:40 »
Láďo a celý organizační týme, díky moc :) Tenhle trek byl jeden z těch, na které jsem se těšila nejvíc, a rozhodně nezklamal! První den bylo sice počasí až moc slunečné, ale druhý den byl bezva i s tím deštěm. Díky za suprově zajištěné kontroly, výborný guláš a vůbec za veškeré pořadatelské úsilí ;-)
Blackwolf Team :)

Offline Honza & Wendýsek & Pan Eki

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 123
  • Souhlasu: 1
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #6 kdy: Srpen 30, 2009, 20:47:27 »
Také se přidáváme k poděkování za super trek bylo to nádherný i když jsme došli jen na bivak a pak využili odtach  :) :) :)

Honza & Wendy
Hanka & Ezra
Krmivo pro psy a kočky
http://svetickasmecka.cz

Offline Šárka

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 390
  • Souhlasu: 8
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #7 kdy: Srpen 30, 2009, 20:54:30 »
Taky se přidávám k poděkování za super trek. Nemělo to chybu, moc se mi to líbílo!

děkuji za to že jsem mohla jít se všemi šesti.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #8 kdy: Srpen 30, 2009, 21:01:40 »
Moooooooooooooooooooooooc díky bylo to super. Super lidi super trasa a naprosto skvělá organizace Smiley Smiley!!!!!!!!! Jsem ráda že jsem s našima nahulkama došla a že jsem tam vůbec byla.

Bára B., + Max + Robin

  • Host
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #9 kdy: Srpen 30, 2009, 21:37:21 »
Taky se přidávám k poděkování, Láďo bylo to fantastický, Stezka nezklamala!!!! ;)
Takže za celou krkonošskou kliku moc děkuju! :D

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #10 kdy: Srpen 31, 2009, 07:48:25 »
Taky děkujeme za super akci, ´výbavu´ kontrol typu rum, čaj, chleba...živý kontroly byly super vzpružení, a taky díky za parádní nápad s psím rautem, ten mě fakt pobavil :-)
A předevšim děkuju za ochotu, když jsme potřebovaly odvézt (ale i tak jsme si to úžasně užily!).
Lucka a Innés

Offline elina

  • SPD
  • píše i ušima...
  • *****
  • Příspěvků: 527
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #11 kdy: Srpen 31, 2009, 08:32:30 »
Díky díky díky, bylo to nádherný, úžasný, skvělý. Naprostý dostatek hospod  >:D báječné živé "motivační" kontroly  ;D

Offline viktor

  • píše jako datel :-)
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Souhlasu: 0
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #12 kdy: Srpen 31, 2009, 10:02:11 »
Přidám poděkování za všechy "klokany"... byla to opět skvělá akce, která prověřila "připravenost" každého účastníka a pořadatelů, i když se to tak nezdálo - vždyť přece nějaká vrchovina se s minulým Kraličákem nemůže rovnat   :D ....
Díky

Offline David a Brixolína

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 193
  • Souhlasu: 6
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #13 kdy: Srpen 31, 2009, 11:47:19 »
dekuji vsem, co se podileli na Stezce vlka, za praci, kterou odvedli pred, pri i po, kontroly opravdu zive a povzbuzujici, trat velmi prijemna s krasnymi vyhledy, prijemny bivak a prvni den naprosto dokonale horke pocasi, idealni pro "me" bile zviratko a vsem, co tam byli, za prijemne straveny vikend
... a najednou přede mnou stres. Tak se otočím - a za mnou frustrace! ... ... Tak jsem prchnul do hospody.

Offline Honza_Monty

  • čtyřprsťák
  • ***
  • Příspěvků: 111
  • Souhlasu: 3
Re: Poděkování Stezka vlka 2009
« Odpověď #14 kdy: Srpen 31, 2009, 12:15:12 »
Počasí k trekům patří a tentokrát nám ukázalo, že i ze zdánlivě lehké trati dokáže udělat extrém. Stejně si myslím, že ten dlouhý déšť druhý den byl jen následkem toho, že se v pátek za vodu z oblaků modlilo k Pánubohu až příliš mnoho bloudících duší  O:-)
Laďo díky Tobě a celému týmu. Připravit tak hladce a dokonale běžící akci je umění a Vám se to daří opakovaně.  :) ;D

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: