Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /DISK2/WWW/tombru.com/www/forum/Sources/Load.php(183) : runtime-created function on line 3 batoh

Autor Téma: batoh  (Přečteno 74972 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #30 kdy: Září 01, 2009, 11:24:56 »
Erája: taky jsem zvyklá na daleko vymakanější batoh, kde je posuvný snad všechno, ale riskla jsem to....a super, seděl naprosto skvěle a nic mě z něj nebolelo....zlákala mě cena, no :-)
Uvidíme, jak to s nim dopadne.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #31 kdy: Září 01, 2009, 11:30:15 »
Alena: většinou to tak je, ale dá se právě najít i velkej batoh a lehkej....a naopak malej a těžkej....já jsem kolikrát našla na netu 40 litrovej, ale vážil dvě kila....
Já toho měla na jídlo teda víc, jak pro sebe, tak pro psa, to byl samej sýreček, piškoty celý balení, pak křupavý chleby, to taky zabere místa jak prase :D
....myslim, že do 30ky bych se fakt nevlezla. Ale je fakt, že mi přítel nenesl nic, naopak sem nesla kámošce chleba :D

Offline Erája

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 326
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #32 kdy: Září 01, 2009, 11:46:02 »

Já toho měla na jídlo teda víc, jak pro sebe, tak pro psa, to byl samej sýreček, piškoty celý balení, pak křupavý chleby, to taky zabere místa jak prase :D


 ;D ;D ;D ;D

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #33 kdy: Září 01, 2009, 12:02:30 »
piškoty jsou na houby, stejně jako ten "polystyren". Obojí akorát zabírá hromadu místa bez velkého užitku. Nesla jsem asi 300gr sýra pro psa + 250 gr granulí, pro sebe 4 rohlíky a 6 čokoládových tyčinek. Vyšlo to tentokrát přesně - nic mi nechybělo ani jsem nic netáhla do cíle (většinou nosím 6+6, počítala jsem s těmi chleby na kontrolách). Co se týká spacáku, je otázka jestli chceš bivak přežít a nést o kilo míň nebo jestli chceš i na bivaku pohodlí, ovšem za cenu většího a těžšího spacáku. Já měla tentokrát kilový, běžně nosím půlkilový. Vody nosím naopak 2+0,5l. Všechno je to fakt o tom vychytat co potřebuješ a bez čeho se obejedeš... já třeba neberu ani mikinu, jen bundopláštěnku z Podbořan (Romane díky, je super)

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #34 kdy: Září 01, 2009, 12:11:56 »
Petra: polystyreny si příště taky nevezmu, to jsem si sama ověřila, že bylo k ničemu, ale piškoty zas skvěle sedly jako motivace pro psa, taky jsem díky tomu do ní narvala glukopur, kterej by samotnej nesnědla, takhle jsem rozmáčela ve vodě s glukopurem pár piškotů a hned to snědla...takže piškoty my určitě jo. Sýr byl super, ten rozhodně.

Ad. spacák: už podruhý se mi po MIDu (beru - li první etapu jako MID) stalo, že jsem tim psychickym a fyzickym zdevastovánim nemohla vůbec usnout, takže dost možná příště vezmu spacák lehkej, páč tak či tak, stejně spát nebudu....lehčí má kilo, tendle měl dvě, což rozdíl je...
Mikinu jsem taky neměla, jen bundu, ale mám blbou, po čase promokne, takže spíš koupit nepromokavku, čimž se zabijou 2 mouchy....

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #35 kdy: Září 01, 2009, 12:23:08 »
lepší než piškoty je právě ten sýr. Glukopur mi pro psa přijde zbytečný, já (i Barda) jsem pro čistou vodu. Pití psů už se tu někde rozebíralo, ostatně tentokrát bylo díky dostatku vody po trase krásně vidět kolik kdo v jakém počasí potřebuje. A fakt nevidím důvod cpát do psa vodu přes piškoty - i to jsem párkrát na agi vyzkoušela a není to dobré. On pes pokud má k dispozici čistou vodu, tak fakt žízní neumře, zatímco vodu "s něčím" pozřou někteří opravdu jen z donucení a radši by nepili vůbec.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #36 kdy: Září 01, 2009, 12:30:59 »
Já na glukopur nosím to štěněčí mlíko.  Stačí trocha do vody pes se napije a dám tam i tu glukozu. Nezabírá to moc místa ;). Tahám to i třeba na výstavy v horku kdy mi psi nechtěj pít.
Já měla celto-pláštěnku, mikinu a šustáky. Na mikině spali první den psi druhý den jsem jí měla já kalhoty jsem táhla zbytečně.
Spacák zas tak malý nebyl ::), ale naposledy jsem nesla takový ve kterým se dá spát i v mínus 10 a to bylo teda horší :o.
S tím müsli to bylo tak že jsem myslela já tyčinky on müsli tzn. on 750g müsli já cca 300g tyčinek což vzhledem k poměru já 58 kilo 172cm on 85kg 192cm mi přijde poměrné ;D ;D O:-) ???. To že si pak vzal rajčata, chleba, sýr, okurky (vegetarián jeden >:D).....mě nenapadlo :-X. Pak jsem jedla okurku aby měl lehčí bágl  >:D. Já počítám že se najíme po cestě O:-) taková dogtrekk-gastro tour O:-) je jasný že pro běžce to není ::).

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #37 kdy: Září 01, 2009, 12:35:41 »
Můžu říct že mlíko mají rádi všichni i nežravky a je výhoda že pak vodu vypijou tzn. že to co jsem táhla pak nevyliju. Mám i takové hyeny, které fakt na výstavě jsou schopný celý den nepít a pak to už na nich vidím že to není úplně o.k. Pravda je že když dostanou granule pijou po nich jako duhy. Když jedí normální jídlo na co jsou zvyklí tzn. BARF tak píjí o 100% míň.

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #38 kdy: Září 01, 2009, 12:37:47 »
Jen tak pro zajímavost kolik váží Barry? Já mám dvě hyeny dohromady 10 kilo a na těch 10 kilo půl kila jídla.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #39 kdy: Září 01, 2009, 12:39:12 »
Petra: ale já do ní necpala vodu, ale ten cukr. O to mi šlo, aby měla rychlou energii...glukopur se mi osvědčil, dycky pěkně ožila, ale samotnej ho neslíže a samotnou sladkou vodu taky nevypije...proto ty piškoty.

Alena: na to mlíko se mrknu na netu.
Příště taky ten batoh trochu poupravim, byl to můj první LONG. Teda pokud nějaký příště bude :( Fena mi to nezvládla a já se bojim jí brát znovu, aby nedopadla stejně....mám z toho blbej pocit, no...taky se to nemuselo stát hned na prvnim LONGu, a všechno by bylo určitě jinak....chjo chjo :-(

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #40 kdy: Září 01, 2009, 13:36:28 »
Barry má momentálně 17  :-X  (ale fakt mu koukaj žebra!) Denní dávka granulí je pro něj zhruba 250 gr (Belcando zátěžovka), takže ten sýr má jakoby navíc. Krmím 2x denně.

Fakt vám přijde že ten cukr má pro psy nějaký smysl? Na energii je dobrý právě ten sýr nebo špek.

Agi a výstavy to mám s napájením taky horší, ale nakonec vždycky když tu žízeň má, tak si lízne, takže neřeším. Veškeré nucení (piškoty do vody apod.) vedlo naopak k tomu že odmítal pít úplně. Mlíko je na to dobrý.

Jasně že při BARFu pijou míň - si uvědom kolik % vody máš v mase a přílohách a kolik v granulích.

Offline Lucka a Innés

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 78
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #41 kdy: Září 01, 2009, 13:48:07 »
Mně cukr přijde dobrej, dodává energii rychlejc než bílkovina a tuk, já to na ní vidim, že jí to trochu nakopne...
No, ale rozhodně jí víc nakoplo, když sem v ruce držela chleba se sádlem a s cibulí :D

Offline Alena a pinčí smečka

  • dvojprsťák
  • **
  • Příspěvků: 70
  • Souhlasu: 0
Re: batoh
« Odpověď #42 kdy: Září 01, 2009, 13:54:03 »
To je ale obr proti nám ;D naše holky mají 5 a kluci 7 a 8. Já když jsme jedli suchý kouličky O0 tak jsem měla spotřebu tak 200g na psa 7kg  :o :-X. On ten sýr možná je dobrý i proto že jak je slaný tak je po něm větší žíža ^-^.

Já nevím jestli ten glukopur na něco je, ale pro můj dobrý pocit ::). Hyeny mají energie furt až moc. Mlíko je určitě dobrý doporučuju.

Mě je to jasný s tím BARF. Já nad tím nedávno uvažovala vzhledem k tomu jak pijou teď, když někde na akci dostanou suchý a jak pili dřív když jedli granule normálně. Myslím si že psi, kteří jedí granule mají utlumený pocit žízně něco jako někteří lidi co málo pijou a pak už ani žízeň nemají. Vede mě k tomu i to že Iki měl močové kameny na granulých na BARFu ne. To jen taková úvaha O:-).

Offline Petrs01

  • zasloužilý psavec :-)
  • ******
  • Příspěvků: 1187
  • Souhlasu: 22
Re: batoh
« Odpověď #43 kdy: Září 01, 2009, 13:55:57 »
no jo, ale na DT nepotřebuješ aby ze sebe teď okamžitě vydala hromadu energie, ale aby tu energii vydávala několik hodin. Takže bych cukr chápala u agi nebo coursingu, ale ne na DT

Offline ŽufrikTeam

  • obourukáč
  • ****
  • Příspěvků: 297
  • Souhlasu: 8
Re: batoh
« Odpověď #44 kdy: Září 01, 2009, 17:11:03 »
No tak na tohle bych řekla že je lepší sušený maso, jako dávali eskymáci. Glukopur bych psovi nedávala.
   *   www.probarf.cz

 

S rychlou odpovědí můžete používat BB kódy a emotikony jako v běžném okně pro odpověď, ale daleko rychleji.

Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny.
Zvažte prosím založení nového tématu.

Jméno: E-mail:
Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek
Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Napiš jedním slovem výsledek čtyři krát dvacet pět plus dvacet dva: